Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mali_zmaj poslato 03 Avgust, 2018, 14:28
jel se Pit ono  htjeo tuæi sa nekim stalno?? ili sam pobrkao ne¹to??

ne mesaj "hteo se tuci" sa "trazio batine".... reci mi kako bi ti reagovao da te neko u 22h zove na kucni telefon da kao nesto raspravite.....meni to lici na "trazio batine"....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

E to bi bila scena... :D

Samo mi nije jasno kako ste uspeli da se popièkate preko tastature, eno ga Pit veæ godinama obija neke planine i bespuæa, ne padamo mu na pamet...

mali_zmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Avgust, 2018, 17:00
Citat: mali_zmaj poslato 03 Avgust, 2018, 14:28
jel se Pit ono  htjeo tuæi sa nekim stalno?? ili sam pobrkao ne¹to??

ne mesaj "hteo se tuci" sa "trazio batine".... reci mi kako bi ti reagovao da te neko u 22h zove na kucni telefon da kao nesto raspravite.....meni to lici na "trazio batine"....
Ne znam tacno sta je bilo,ne mjesam nista,no sam zaboravio,al znam da ljudskoj gluposti nema kraja,znaci zvati nekog kuci i prijetiti,zato sto je neka rasprava na forumu,(posto se ja recimo ovdje raspravljam i razmjenjujem misljenja,al nikako svadjam),otisla u pogresnom pravcu..,bezveze...
A kako bih reagovao,pojma nemam vjeruj mi...  ako bi doslo do fizickog obracuna,ne bih se povukao to znam,pa makar batine dobio...,nikad nisam i kad sam znao da cu popiti batine, iskreno ti kazem ne znam sta bih uradio!! 
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

kako rece cuveni kineski vojskovodja Sun Tzu "nemoj se tuci ako nemozes pobediti" sto potpuno pristaje kineskom nacinu razmisljanja....stos je u tome sta je pobeda.....kosovski boj, bitka u termopilskom klancu...pobeda ili poraz....neki put moras stati na crtu bez obzira na zrtve....samo treba odabrati nacin...ne mora ba uvek da bude herojski...sa smrtnim ishodom...

ja nesto nedam na sebe, a jos manje dozvoljavam da me neko uznemirava dok sam sa porodicom.....reagujem cesto kao godzila...neodmereno i u punom besu...nije pametno, nisamzbog toga dobro prolazio u zivotu, ali tako je kako je...
pri tome nikad ne zovem ni prijatelja na telefon posle 9 sati uvece niti pre 9 ujutru....i oni imaju pravo da spavaju...osim kad je bas frka....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Nasilje je posljednja opcija..,ja se samo bojim da ne izgubim kontrolu nad sobom,znalo se to i desiti,i nisam dobro mjesecima poslije toga..,vrlo me dugo drzi mrznja i huja!! 

Ljude oko devet zovem na pivu samo!!!
jin-jang

UFF

ja redovno uvece gubim kontrolu nad sobom pa umesto 2 piva popijem 6
isti slucaj i sa sexom :D

Boban_m

I ja isto. Umjesto da jebem ja zaspim.

Lazic


MIGE


PECA BMW

Ajd da pitam i ovde mozda neko ima nekih iskustva .

Kakav je onaj Fake JBL bluetooth zvucnik sto ima da se kupi po KP ?
Mnogo krs ili moze da posluzi ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mrle

Citat: PECA BMW poslato 08 Avgust, 2018, 21:37
Ajd da pitam i ovde mozda neko ima nekih iskustva .

Kakav je onaj Fake JBL bluetooth zvucnik sto ima da se kupi po KP ?
Mnogo krs ili moze da posluzi ?
Ja kupio air max xy od æe crnca na pla¾i. Do jaja su. 27e. Prodavao i zvuènike, ne mogu da prismrde zvuèniku noname koji sam kupio u gigatronu za 1700 din, 10w.

friziderdzija

Citat: UFF poslato 07 Avgust, 2018, 00:10
ja redovno uvece gubim kontrolu nad sobom pa umesto 2 piva popijem 6
isti slucaj i sa sexom :D

zavisnik...

viper

Citat: PECA BMW poslato 08 Avgust, 2018, 21:37
Ajd da pitam i ovde mozda neko ima nekih iskustva .

Kakav je onaj Fake JBL bluetooth zvucnik sto ima da se kupi po KP ?
Mnogo krs ili moze da posluzi ?
Èuo sam ga odlièno i glasno svira.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

eclipse4

momci,uzeo sam novi monitor 32 incha slika stvarno ko staklo ali kad udjem u nekim opcijama,kao ovde...imam utisak da sam u windowsu 95,zna li neko zasto?


vidi se malte ne svaki pixel!

[/url]

Lazic

Skini ðubre od 10-ke...

Boban_m

Pa sta da stavi, sedmicu? Jel moze da se roll back 10ka na sedmicu?

eclipse4

reseno DPI ide na 100% i to je to

Lazic

Citat: Boban_m poslato 10 Avgust, 2018, 22:15
Pa sta da stavi, sedmicu? Jel moze da se roll back 10ka na sedmicu?
Pokajao se 20 puta sa 10-kom, jebem me radozlanog ba¹... Ako nadogradi¹ sedmicu na 10, ima¹ da li mesec ili dva da uradi¹ roll back... Inaèe format C pa udri... :D

UFF

ne menjam 10ku od kad je izasla

mareskin

Citat: Laziæ poslato 11 Avgust, 2018, 10:42
Citat: Boban_m poslato 10 Avgust, 2018, 22:15
Pa sta da stavi, sedmicu? Jel moze da se roll back 10ka na sedmicu?
Pokajao se 20 puta sa 10-kom, jebem me radozlanog ba¹... Ako nadogradi¹ sedmicu na 10, ima¹ da li mesec ili dva da uradi¹ roll back... Inaèe format C pa udri... :D

Presela mi je 10-ka 100 puta do sad. Samo problemi kod klijenata, a na nekim ma¹inama radi mnogo sporije nego 7. Prièam o legalnim instalacijama.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu