Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

aleks89rd

udes ako se dogovaras? kako do toga dodje?  [neampojma] [neampojma]
stanes i nekoga pustis da ide ili pusti on tebe i onda se udarite?  [neampojma] [neampojma]

Major

Citat: Plazma Keks poslato 18 Septembar, 2012, 11:58
Citat: MajorSoul poslato 18 Septembar, 2012, 11:54
To pravilo desne strane se koristi samo kad nema nikakvog znaka..
nemas pojma. ako oboje imaju isti znak, onda se postuje pravilo desne strane! mrs u skolu ;D

Aj idi pojedi nesto odavno nisi ;D

Citat: Joker poslato 18 Septembar, 2012, 12:19
Citat: aleks89rd poslato 18 Septembar, 2012, 11:55
to je na uglu kod moje radnje, namerno je postavljeno tako da bi se svi zaustavili jer su se desavali jako cesti sudari, zalecu se niz kralja petra a ovi iz jovanove ne stignu da ih vide ili da preskoce kralja petra, nepregledna je raskrsnica od kojtenera i parkiranih automobila. sad je bolja situacija, i mogu ti reci da koliko god bilo glupo resenje vrlo je efikasno.

Ok, ali kako se resava u slucaju udesa? Obostrana krivica, ne kapiram...

Verovatno je tako ;)


CBRR1

evo upravo proveravam,sta je sa time,jer ja radim u horizontali i vertikali u bg putu..i to ne sme nikako..!

CBRR1

verovali ili ne..zakonskom regulativom saobracaja,ako je raskrsnica konfuzna po vozace,ima pravo da se na sva 4 kraka ulice postavi po znak STOP...ali to se radi da bi se usporio saobracaj,i prilikom stajanja kada je ovakav slucaj i dalje prvenstvo prolaza ima desna strana...i da koliko je dopisa stiglo od strane gradjana,da sekretarijat saobracaja nam stalno odgovara da se to ne menja...ali ja licno ne bih znao kako se to opravdava posle udesa...verovatno su panduri upuceni u ovo sto sam vam objasnio...ja znam da u saobracajnom inzinjerstvu je to dozvoljeno,ali nisu svi inzinjeri tako da,sta ce onaj kome je na testu polaganja objasnjeno totalno kontradiktorno ovome...

stefgi

Citat: Plazma Keks poslato 18 Septembar, 2012, 11:58
Citat: MajorSoul poslato 18 Septembar, 2012, 11:54
To pravilo desne strane se koristi samo kad nema nikakvog znaka..
nemas pojma. ako oboje imaju isti znak, onda se postuje pravilo desne strane! mrs u skolu ;D
ne mogu da imaju isti znak....Koja je poenta toga?  Kako mogu dva puta unakrsna oba da imaju prvenstvo prolaza npr?
Ovo je izuzetak koji je na prvu loptu glup al daje rezultate.....a rezultati su bitni.
I postoji levelacija.....Prvo gledas sta kaze pandur saobracajac pa onda vertikalna signalizacija pa horizontalna. Ako nema nicega navedenog onda se u kontinentalnom saobracaju(misli se na Evropu,Ameriku,veci deo Azije....) koristi pravilo desne strane.

aleks89rd

ne mogu da imaju obe prvenstvo prolaza, mogu samo da imaju STOP, cak ne mogu ni trougao. meni je to potpuno u redu jer na taj nacin usporavas saobracaj, tras da se zaustave jer u tom slucaju nece doci do sudara, neko ce nekoga vec propustiti. mogu da imaju stop ili da ni jedna nemaju znak, onda vazi pravilo desne strane. uvek se postuje pravilo desen strane, ja sam mislio da ce ova baba cbrr1 da se ukljuci da lozimo plazmicu.

CBRR1

kao sto sam vam objasnio,obe ulice stop,ali prvenstvo desne strane vazi...

aleks89rd


mareskin

Kod nas posle 100 godina promenili znak za prvenstvo prolaza na jednoj raskrsnici, ali svi voze kao da do promene nije ni do¹lo jer smo tako navikli od malena :)

Èekamo da vidimo ko æe od do¹ljaka da se slupa jer vozi po pravilima, a domaæi po navici :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

aleks89rd

menjali su nekoliko raskrsnica na dorcolu. ugao jovanove i visnjiceve. od kad je signalizacija uvedena na dorcol tu stoji stop na jednoj a druga prvenstvo. jedan dan su zamenili znakove i u danu su imali katastrofu jer svi voze po navici, niko tu vise i ne gleda znake. jednostavno ne postoji zdrava logika i razlog sto bi to neko dirao. sad su vratili kako je i bilo.

Kengur


Alchemist

a ba¹ htedoh reæi kako im ove slike na poslednje dve strane ni¹ta ne valjaju... nit su zanimljive nit sme¹ne
You're just jealous cause voices are talking to me

Plazma Keks

ne znam zasto bih se ja lozio na to. isao sam u auto skolu, pamtio znakove, non stop slusao dril instruktora-ujaka za sve te stvari. naravano, da se ikada citali ono sto ste dobijali od literature u auto skolama, shvatili biste da je to moguce i ne biste tako lupetali.


pit

Citat: djordjeadz poslato 28 Septembar, 2012, 00:41
JBG brate zivim za BMW radim za BMW obozavam BMW svrsavam kad vidim dobru BENDZULU sta ces vise povoda nego da odgovaram na tvoje glupe komentare kako je punto bolji od UFF-ove BENDZULE... Ni u snovima !


            Ja kolko sam skapirao ti uopste nemas bmw a ni auto uopste  [doh]...ti samo drkas imaginarno na bmw ...pocnes sa Ufovim E 46 i kao se bilzi kraj usitnis i vices na sav glas Z4,Z4 Z4 ,Z4,Z4,Z4,Z4triiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Bori¹a

Citat: pit poslato 28 Septembar, 2012, 15:48
Ja kolko sam skapirao ti uopste nemas bmw a ni auto uopste  [doh]...ti samo drkas imaginarno na bmw ...pocnes sa Ufovim E 46 i kao se bilzi kraj usitnis i vices na sav glas Z4,Z4 Z4 ,Z4,Z4,Z4,Z4triiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ima ima, mercedesa c klasu onu noviju
tj njegov cale ;)

djordjeadz

Juce postala moje vlasnistvo   :P :P :P :P :P :P :P :P :P

CBRR1

Citat: djordjeadz poslato 29 Septembar, 2012, 19:45
Juce postala moje vlasnistvo   :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Em mercedes em ti tata dao...jooooooj  [samoubistvo]

Bori¹a

al ima bmw-a f650gs koga vozi samo po selu, jbg dozvola manjka :D :D ;D ;D

djordjeadz

Bolje da vozim kljunca nego majmuna  :P :P :P :P :P :P Posteno ovaj TDM Izumreo kad i dinosaurusi ! Ima farove ko baba od 80 godina cvikere!

[attachment deleted by admin]