Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: viper poslato 30 Oktobar, 2017, 22:27
Citat: Milos96 poslato 30 Oktobar, 2017, 21:24
Probao da ugasis firmware na sistemu?
A da ti malo smanji¹ konzumiranje piva 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Amose, to je bio elektricitet... :D Tj, autocorrect na Androidu... :D

mrle

znam da æete sada da me zajebavate i da æu postati poznat po ovme i da æete mi uvek nabijati na nos kada god se sretnemo, ali prièa ide ovako:

Sedim pre neki dan za ortakom, poznanikom, ne¹to stariji od mene. Ka¾e nije ni¹ta kresnuo par godina... nisam ulazio u detalje kada je to bilo poslednji put.
Ali ka¾e, sada ima neku kombinaciju, ali se pla¹i da neæe da mu se digne, vreme uzelo svoje.
Ka¾em mu ja ¹to ne zguta ne¹to i udri.
A on meni: "Pa gde da naðem?"
Stvarno, gde da naðe?
Ka¾e on:" Nemam drugara, nekog manijaka koji se razume u to."
Kako pomenu "manijaka", ja se setim da ih znam podosta.

mareskin

Citat: mrle poslato 31 Oktobar, 2017, 15:29
znam da æete sada da me zajebavate i da æu postati poznat po ovme i da æete mi uvek nabijati na nos kada god se sretnemo, ali prièa ide ovako:

Sedim pre neki dan za ortakom, poznanikom, ne¹to stariji od mene. Ka¾e nije ni¹ta kresnuo par godina... nisam ulazio u detalje kada je to bilo poslednji put.
Ali ka¾e, sada ima neku kombinaciju, ali se pla¹i da neæe da mu se digne, vreme uzelo svoje.
Ka¾em mu ja ¹to ne zguta ne¹to i udri.
A on meni: "Pa gde da naðem?"
Stvarno, gde da naðe?
Ka¾e on:" Nemam drugara, nekog manijaka koji se razume u to."
Kako pomenu "manijaka", ja se setim da ih znam podosta.

U apoteci kojoj god, ali neka bira neku daleko od kuæe ako ga je sramota :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

uðe u apoteku i ka¾e : "Dajte mi vijagru".

Sve mi smrdi da æu ja to morati da uradim za njega.
Tra¾iæu mu dva paketa piva :)

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]

Ime moje, ti si car... :-*

Bori¹a

imam dilera za kamagru u beogradu, ako si zainteresovan da ti pustam na pp :D cini mi se 1500 din 7 kesica

mkt


Bori¹a

hahahahaahahah drugar valja to po bg, od toga zivi pored fakulteta

eclipse4

Citat: mrle poslato 31 Oktobar, 2017, 15:45
uðe u apoteku i ka¾e : "Dajte mi vijagru".

Sve mi smrdi da æu ja to morati da uradim za njega.
Tra¾iæu mu dva paketa piva :)

mrle:

izvini....da nije taj drug pod navodnicima...ili sto bi mi srbi rekli ono ispred "drug"...."kao"   ? ....si siguran da imas druga......

:P :P :P


Citat: Bori¹a poslato 31 Oktobar, 2017, 23:05
hahahahaahahah drugar valja to po bg, od toga zivi pored fakulteta

borisa:

izvini....da nije taj drug pod navodnicima...ili sto bi mi srbi rekli ono ispred "drug"...."kao"   ? ....si siguran da imas druga......

UFF

Citat: mrle poslato 31 Oktobar, 2017, 15:29
znam da æete sada da me zajebavate i da æu postati poznat po ovme i da æete mi uvek nabijati na nos kada god se sretnemo, ali prièa ide ovako:

Sedim pre neki dan za ortakom, poznanikom, ne¹to stariji od mene. Ka¾e nije ni¹ta kresnuo par godina... nisam ulazio u detalje kada je to bilo poslednji put.
Ali ka¾e, sada ima neku kombinaciju, ali se pla¹i da neæe da mu se digne, vreme uzelo svoje.
Ka¾em mu ja ¹to ne zguta ne¹to i udri.
A on meni: "Pa gde da naðem?"
Stvarno, gde da naðe?
Ka¾e on:" Nemam drugara, nekog manijaka koji se razume u to."
Kako pomenu "manijaka", ja se setim da ih znam podosta.

1. ako nije jebo PAR GODINA njemu kita ni ne radi, ili mozak verovatnije
2. nikakve vijagre i slicna sranja mu pomoci ne mogu, ili zeli zenu i lozi ga ili ne, nema treceg

3. predlozi mu da nadje decka izgleda da je to u pitanju tj zasto nije jebo ribu godinama a sad se plasi da li ce da mu se digne jtb ako nisi jebo godinama ima da svrsis samo kad te uhvati za kitu  [ludak]

Lone Wolf

Nije ga palio ni na kurblu svih tih godina?
Ko zna ¹ta je sad u njemu, bez generalne probe ne treba nigde da ide.
Po svemu sudeæi to je za otpis.
Valjda je i iskren, da nije s tom prièom krenuo kao Kevin Spejsi.
Не може рај на земљи.

milomir22

Jbm mu sunce, pa nije to stari dizel pa da ne moze da upali. Ako je sve kako treba, majka priroda ima da odradi posao, ako nije, ne verujem ni da ce tabletica mnogo u tome da pomogne, sem sto moze da ga rokne ako ima slabu srcku.

Isao cale na sahranu skolskom drugu pre par godina i kad je izjavljivao saucesce zeni, provali da je besna, kaze nervozna ujeda, posle cuo covek popio tableticu da se malo poraduje i jos kod neke svalerke, tu je i zavrsio.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

PECA BMW

Nego ja jos nisam uspeo da sredim ovo sto mi gasi net , sad mi se cini da hoce da stane i ako ne palim torent . probao i nove drajvere za Lan i nista.

deder daj te neku caku da probam , vise mi nista ne pada napamet
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Mo¾da ti ruter zabada...

PECA BMW

ma jok , radi net na telefonu bez greske i kad komp zabode , restartujem komp i opet radi , znaci nesto je do kompa ? na ploci ima dve Lan "kartice" i obe rade isto , i probao sam jednu da "otkacim" aj kao da se ne zbunjuje ali opet isto
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

pa zameni jebeni komp :)

u zadnje vreme tako resavam probleme

jednostavno lakse je

PECA BMW

pa jes , icepas gumu pa kupis nova kola , sto bi je krpio  :D   lako je tebi :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Svako kad uleti u bilo kakve pare poène tako jednostavno da re¹ava probleme... :D Ko zna kakav æu ja mudroser biti kad se oparim... :o ;D

Imao sam sluèaj sa dve d-link lan karte, pcie gigabitne, isti model, isti drajver, isti firmware, samo jedna na ploèi, i ba¹ se slièno pona¹ale, zabadala mre¾a posle nekog vremena... ©to je najluðe na prethodnoj instalaciji win-a radile kako treba...

UFF

pa smesno je sto sam se ja nekad bavio resavanjem tih problema
tako da sam vise nego kvalifikovan da ga resim
a pazi kad je meni lakse da puknem pare i jednostavno ga zamenim samo da se time ne drkam koliko mi se smucilo, kako onda da objasnim nekom prijatelju koji me zove i kaze: "ne radi mi komp, aj sredi ga molim te, znam da umes"


dodje mi da mu kupim nov ili da platim nekog da ga sredi

nisam bogat ali ne mogu vise, u stvari ne zelim vise time da se bavim, dosta mi je, kod svakog je granica za razne stvari na drugom nivou, meni je za ovo presla max limit odavno

Lazic

Ima i toga... :D Ne sme da se preteruje... :D