Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Kako bre vam nije dosadno... :D Ja sam fasciniran majke mi..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Che


pit

Citat: Zeljkamp poslato 17 Septembar, 2012, 02:03
Citat: pit poslato 16 Septembar, 2012, 21:33


     Ima ona poslovica ''smeje se ko lud na brasno'' e pa mislim da bi mogla da se primeni u tvom slucaju.

.
Tebi je auto pun brasna i opet nista! Nema tebi leka Pite...

;D :D ;D

                Nije isto brasno i belo..... [rofl] [rofl]

Vlajko

Ja odavno pre¹ao na ra¾ano  [rofl]

Pite, ima¹ li neki integralni proizvod u pekari?
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

castor

It's the ride that matters, not the bike…

pit


  Narodni auto...sto voze svi ne moz da bude lose,,,nisam ti ja za ove nadrkane limuzine.....to prepustam ovima sa istancanijim ukusima.

Vlajko

Èudo onda da ipak na dva toèka tera¹ Japanca..

Mo¾da neki MZ ili I® bi bio prikladniji teoriji narodnog?

kuku lele da nam zastava pravi motocikle  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

dzimika

Citat: Borisa Motorisa poslato 17 Septembar, 2012, 22:48
kao onaj vic kad se pokvario bus i izadje ludak i kaze
JA ZNAM STA SE POKVARILO
ovaj ga pita sta?
AUTOBUUUUS ;D

ili jos bolje, vice lik  "majstore zadnjaaaaa, ZADNJAAAAAAA" majstor koci i otvara zadnja vrata kad ludak, "dobro je, rade"

zmiya

To se stvarno jednom desilo u ®arkovu,stane Lastin bus i izaðu neki na prednja vrata,kad je bus krenuo neki bilde vikne:
majstore,zadnja..Ovaj otvori i posle nije hteo da krene dok neko ne izadje,sedeli smo tako jedno 5 minuta..

dzimika

znam da se stvarno desilo, cuo od klinaca u tramvaju pre neki dan :D

zmiya

E zna¹ ono ¹to smo u neko temi prièali o raskrsnici Kralja Petra i Gospodar Jovanove,bio pre neki dan i ladno stoje po dva znaka stop u obe ulice i sad svi stanu pa se dogovaraju ko æe koga da pusti..

Plazma Keks

kad su glupi, prvenstvo ima taj iz gospodar jovanove, on nailazi sa desne strane ovima iz kralja petra

Major

To pravilo desne strane se koristi samo kad nema nikakvog znaka..

zmiya

Jeste ali ti ima¹ stop i stane¹..Onda eventualno ako si genije primeti¹ da i on ima stop ali kasno,veæ si se zaustavio..

aleks89rd

to je na uglu kod moje radnje, namerno je postavljeno tako da bi se svi zaustavili jer su se desavali jako cesti sudari, zalecu se niz kralja petra a ovi iz jovanove ne stignu da ih vide ili da preskoce kralja petra, nepregledna je raskrsnica od kojtenera i parkiranih automobila. sad je bolja situacija, i mogu ti reci da koliko god bilo glupo resenje vrlo je efikasno.

Plazma Keks

Citat: MajorSoul poslato 18 Septembar, 2012, 11:54
To pravilo desne strane se koristi samo kad nema nikakvog znaka..
nemas pojma. ako oboje imaju isti znak, onda se postuje pravilo desne strane! mrs u skolu ;D

aleks89rd

nisi u pravu, desna strana je samo kad nije regulisano znakovima. isti znaci se dogovaraju.

dzimika

ma nemate vi pojma, ko je jaci on ide dalje :D

aleks89rd


Joker

Citat: aleks89rd poslato 18 Septembar, 2012, 11:55
to je na uglu kod moje radnje, namerno je postavljeno tako da bi se svi zaustavili jer su se desavali jako cesti sudari, zalecu se niz kralja petra a ovi iz jovanove ne stignu da ih vide ili da preskoce kralja petra, nepregledna je raskrsnica od kojtenera i parkiranih automobila. sad je bolja situacija, i mogu ti reci da koliko god bilo glupo resenje vrlo je efikasno.

Ok, ali kako se resava u slucaju udesa? Obostrana krivica, ne kapiram...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...