Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

koliki je problem da se na carini motor prekvalifikuje na 25/35kw, ako on fizicki ima blokadu ali u sadasnjim papirima stoji regularna snaga?

mkt

ne znam da li je ok da ovde postujem

zanima me da li je neko od forumasa isao na neki od ovih kurseva

http://www.it-akademija.com/

Lazic


Bori¹a

Citat: mkt poslato 03 Septembar, 2014, 22:37
ne znam da li je ok da ovde postujem

zanima me da li je neko od forumasa isao na neki od ovih kurseva

http://www.it-akademija.com/


ja cim polozim voznju i resim to, upisujem kurs 3D Max-a
25 INDIVIDUALNIH casova je oko 17 000 a mislim da je jako koristan program, AutoCAD vec odlicno znam tako da nece biti lose da naucim i ovo

Andreja

Kad veæ zna¹ ACAD, logièan nastavak je Solid Works, Catia, Pro Engineer itd...
3Ds Max je skroz druga bran¹a.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

nema bolji program za 3d modelovanje od maxa, a mislim da nema ni tezi...

Lazic

O bo¾e, koliko noæi sam devedesetih proveo uz 3d studio, kad se pojavio max digao sam ruke, jer sam imao komp od dva soma maraka, a trebao mi je od 4-5000...:o ;D

Bori¹a

pocinjem da ucim i solidworks i 3dmax pa sta bude islo lepse... ;D ;D ;D svakako se obrazujem

Bori¹a

koja je razlika izmedju honde cb600f horneta i cbf600?
na izgled su bezmalo isti a cbf ima 20ks manje... jel samo to?

PECA BMW

http://www.bizlife.rs/vesti/72580-zbog-sverca-u-prevozu-ode-i-vozacka

Ja se slazem da je ovo otislo predaleko , kontrolori se ponasaju bahato i uvode se neka pravila besmislena .

Ali zasto ljudi u Beogradu hoce da se voze besplatno u prevozu ? platis kartu i vozis se , sta je tu problem .. Ne kontam ovu famu oko tog bus + -a i tih stvari ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mareskin

Citat: PECA BMW poslato 24 Septembar, 2014, 00:31
http://www.bizlife.rs/vesti/72580-zbog-sverca-u-prevozu-ode-i-vozacka

Ja se slazem da je ovo otislo predaleko , kontrolori se ponasaju bahato i uvode se neka pravila besmislena .

Ali zasto ljudi u Beogradu hoce da se voze besplatno u prevozu ? platis kartu i vozis se , sta je tu problem .. Ne kontam ovu famu oko tog bus + -a i tih stvari ?

Kod nas je neki stari obièaj da se kupuje karta. Dodu¹e sve je meðugradski prevoz :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

jedno pitanje.......sta ce biti u nedelju,oce li biti okupljanja normalnih i pravoslavnih ili samo LPBT bolesnici?

Bori¹a

u nedelju meni 18ti :D hahahah

perlx


zVuk

Citat: PECA BMW poslato 24 Septembar, 2014, 00:31
http://www.bizlife.rs/vesti/72580-zbog-sverca-u-prevozu-ode-i-vozacka

Ja se slazem da je ovo otislo predaleko , kontrolori se ponasaju bahato i uvode se neka pravila besmislena .

Ali zasto ljudi u Beogradu hoce da se voze besplatno u prevozu ? platis kartu i vozis se , sta je tu problem .. Ne kontam ovu famu oko tog bus + -a i tih stvari ?

problem je sto smo imali validatore (zumbalice) i onda je djilas izmislio da nam trebaju novi validatori koji ce navodno povecati naplatu u gradskom prevozu...djilas se preko svojih firmi tu ugradio debelo......validatori nisu povecali naplatu, naplatu je povecalo fizicko prisustvo kontrolora u autobusima a te kontrolore opet placa grad, a ne firma koja je uvela nove validatore......tako da ja to ne placam iz vise razloga.....mogao je grad da zaposli kontrolore i bez uvodjenja tog sistema.....neki delovi grada su lose povezani pa ti treba i tri prevoza u pravcu (vise od 400 dinara samo da odes i da se vratis) a kartu nemas da kupis na svakoj stanici, a dsa bi kupio voznju, moras da kupis i magnetnu karticu u koju mozes da sipas 10 voznji i to u roku od 30-ak dana, a onda joj istice rok trajanja.... a te kartice opet stampa neka djilasova firma...ima tu jos nekih problema, ali nemogu da se setim sad svega...

sto se kontrolora tice, nisam primetio da se ponasaju bahato, a uvek se vozim bez karte......razgovor obicno tece ovako

- Dobar dan kontrola, vasu kartu molim.
- Nemam.
- Licnu kartu ili neki drugi dokument sa maticnim brojem.
- Nemam.
- Izadji iz vozila.
- Dobro.

i onda izadjem na jedna, pa udjem na druga vrata, ili ne izadjem uopste....a cesto znaju i da te ne pitaju nista ako provale da  nemas kartu....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

U NS postoji meseèna karta. Plati¹ je za gradsku zonu nekih 1500 dinara, ako se ne varam, i vozi¹ se koliko hoæe¹, kuda hoæe¹. Jednom meseèno kupi¹ markicu za ceo mesec.

Pored toga ima pojedinaènih karti da se kupe u samom vozilu. I nema problema. Kako su to re¹ili u BG - ne postoji tako ne¹to, meseèno?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

postoji mesecna i kosta oko 1500 dinara, ja mislim....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Bori¹a

meni kao djaku studentu, grad dodelio popust 70% na cenu mesecne, i od baluge (selo moje lepse od pariza) do cacka idem mesecno kojim hocu busom kad hocu za 870 dinara.. sasvim okej.. a jedna karta ovako je 60 dinara pa vi vidite..

Andreja

Ja kad bih kupovao pojedinaène karte, radio bih samo za prevoz.

Karta u Lasti 160+ dinara (x2), u gradskom je 70 i jaæe... ©ta ja kenjam, ne kupujem ni meseènu, ne znam ni kako se overava karta, jednu sam overio kada se Bus plus pojavio i to sam dobio :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

castor

BusPljus mjeseèna za zaposlene 3250 dinara… Da, to je jednako 1500 dinara u NS...
It's the ride that matters, not the bike…