Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

I sad ste u temi za bullshit ;D


UFF

Citat: cbrr1 poslato 23 Avgust, 2012, 15:26
uffe koji si kompleks ako se svaka tema na ovom forumu na neki nacin spamuje ne vidim zasto je ova BMW tema sad nesto posebna...e o ovome pricam ko vozi bmw imaju neki trip da je taj auto nedodirljiv u svakom pogledu...

brate jel si ti vidovit pa si zakljucio da sam komplexas?
ok je da se zajebavamo i ne bi trebalo to u svakoj temi i da trebala bi svaka tema da se cisti od govana kad bi imali dovoljno ljudi sa dovoljno volje i slobodnog vremena da to rade sto nemamo
znaci cisti samo onaj koga ne mrzi samo one teme koje ga interesuju
mene interesuje ta tema
mogu da cistim i ostale ali da mi neko da platu za to
sta je tu nejasno i nelogicno?

aj zajebavate se super nikom ne smeta ali 2 strane o tome kako je andrey necija kucka kao ce ili nece da da dupe picke materine to vec smara
kad vasm se sere imate temu za bullshit pa serite koliko zelite

UFF

Citat: zmiya poslato 23 Avgust, 2012, 15:30
E sad æu da ga jebem na suvo,neka bri¹e a ja æu da pi¹em,pa kome se dosadi..

mozes da mi samo popusis na suvo
do sad sam postove prebacivao i spajao sa ovom temom a ako budes namerno kenjao ima da ih saljem direktno u kantu i u tom slucaju mi treba manje vremena da obrisem nego tebi da napises veruj mi
zato nemoj da se ponasas ko jebeno deriste poenta je samo da imate meru kao sto i pise u pravilima

AndreyRR

sta ima ko da ti placa za tvoj forum,uvedi banere ako oces lovu

UFF

necu lovu
nismo zato ni otvorili forum
samo objasnjavam da me boli kurac da cistim sve teme
nit imam vremena nit volje
cistim samo ono sto me interesuje da ostane cisto

AndreyRR

upregni gasu i onako nista ne radi  ;D

UFF

ma brate nije ni to resenje ako obrisemo sav off iz svih tema onda je forum smor
ne zelim ja to
samo treba imati mere jbg
dva-tri posta zajebancije je ok ali ako ti se nastavlja na 2-3 strane odes u neku ovakvu temu pa nastavljas do beskonacnosti da onaj koga nesto interesuje osim proseravanja moze to da pronadje u temi za to namenjenoj

Jefta

Citat: cbrr1 poslato 23 Avgust, 2012, 15:26
uffe koji si kompleks ako se svaka tema na ovom forumu na neki nacin spamuje ne vidim zasto je ova BMW tema sad nesto posebna...e o ovome pricam ko vozi bmw imaju neki trip da je taj auto nedodirljiv u svakom pogledu...
Ali brate spam u svakoj temi... Gubi se volja da se dodje i procita nesto kvalitetno... Neko dodje sacstrane i pocne da cita pomislio bi da je ovo gej forum zbog ljubavi izmedju sabana i tebe :-)

Plazma Keks

ma jelte, nije vam bio smor da ucestvujete u temi "obavezno pogledajte" sa puno sranja na 100 i vise stranica? ah da, to je bas zanimljivo...

UFF

plazma ne lupaj bre
ta tema je kao ova i tu dolaze samo oni koji se zajebavaju a ne oni koji bi da prebiraju po spamu da bi nasli info koji ih interesuje

zmiya

Ma jebi se bre,nije uop¹te poenta o èemu se ovde radi i koja tema je u pitanju..poenta je da se radi selektivno..

ЯЭВОЛУТИОН

sam si se natrcio i ti i onaj cbrr1....sto se kacis sa Carls Barklijem kad si slabiji :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

To æemo videti ko je slabiji..Nema veze ko je slabiji,nego ko je ludji..
A od no¾a i metka je svako slabiji osim Èaka Norisa..

CBRR1


CBRR1

uffe vire ti jeftine pertle iz dupeta....

CBRR1

odoh ja da pazarim bmwa u tvpjoj temi...tj promeni naziv teme UFFOVA TEMA... [yahoo]

zmiya

Nek promeni u Bullshitova tema..

CBRR1

Citat: zmiya poslato 23 Avgust, 2012, 22:57
Nek promeni u Bullshitova tema..
BullshitUFFOva tema....jbte uffe ponasas se ko nackli...

CBRR1

Citat: Jefta poslato 23 Avgust, 2012, 19:00
Citat: cbrr1 poslato 23 Avgust, 2012, 15:26
uffe koji si kompleks ako se svaka tema na ovom forumu na neki nacin spamuje ne vidim zasto je ova BMW tema sad nesto posebna...e o ovome pricam ko vozi bmw imaju neki trip da je taj auto nedodirljiv u svakom pogledu...
Ali brate spam u svakoj temi... Gubi se volja da se dodje i procita nesto kvalitetno... Neko dodje sacstrane i pocne da cita pomislio bi da je ovo gej forum zbog ljubavi izmedju sabana i tebe :-)
zenu mi ne diraj  :P i sta bre ti imas protiv gejeva aj dodji da te  :-*