Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

ma vise ih boli sto je rakocevic igrao protiv njih :D

mareskin


Onda treba da poènem da skupljam dru¹tvo za dolazak.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

nabijte te pp aparate in the pedu ili otvorite temu o njima pa pisite do sutra  [offtopic]

Zeljkamp

Citat: Kanarinac poslato 28 Februar, 2013, 12:58
Ne postoji,spojili su se sa zvezdom. A glodare to izgleda mnogo boli pa stalno potezu.
Zvezda ne postoji, ugasila se, dok je FMP promenio ime. Odvojte 17 sekundi i cujte sta kaze aktuelni predsednik FMP-a.

http://www.youtube.com/watch?v=MIcAh1b1On4
TwinZ Auto & Moto

Plazma Keks

a zato je ta zvezda odjednom toliko dobra u kosarci ;D

Major

Jel neko mozda imao prilike da se igra sa Samsung Galaxy 3 mini?
Kakav je u odnosu na 3 i vredi li para?

clutch&brake

Citat: Major poslato 01 Mart, 2013, 13:15
Jel neko mozda imao prilike da se igra sa Samsung Galaxy 3 mini?
Kakav je u odnosu na 3 i vredi li para?

isti tel kao 3 normalna... ja sam se lozio da uzmem 3 posto imam 2 i pravo da ti kazem... 2 je KEVA
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major

2-ku vise ne daju zajedno sa ugovorima pa zato drugar gleda da uzme mini jer mu je trojka ipak previse skupa.
Ja pregledao neke opise i dosta toga je srezano u odnosu na S3. Mene zanima da li moze da se svrsta u rang S2?

clutch&brake

pa naravno da moze samo sam ti rekao da je po meni 2 bolja... i nosicu je dok ne rikne. ja znam par ljudi koji nose 3 i nisu nesto odusevljeni sto cak je dvojci njih vrisnuo tel posle par meseci. 3 mini nije losa i naravno da je srezana kao bilo koji mini tel u odnosu na big :D ako nije puno love uz paket onda goooooo on    [cheers]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major


blackcat

when I needed an incredible response I forgot the question

dzimika

hahahahahah
niakada nisam mogao razumem to navijanje pogotovo navijace partizana i zvezde
i jedni i drugi su mi se ogadili maksimalno, pre neko vece su isli neki klinci i sprejevima izvrljali svaki zid koji je bio prazan u zelezniku pritom ispisivali i razno razne pretnje i slicno, stoka najgora, unistili su nekoliko fasada i rolo vrata zarad neke samo njima znane reklame ili kako to vec da se nazove
to nije navijanje to je prosto receno unistavanje i sto se mene tice za takve stvari bi trebalo da zavrse bar 5god u zatvoru plus da plate stetu ili da vrate samostalno u predjasnje stanje
inace to su bili "navijaci" partizana


mkt


Major


Bori¹a

trajna trajna...
sve tetovaze su mu trajne i ima ih mnogo

Zeljkamp

Citat: dzimika poslato 02 Mart, 2013, 16:08
inace to su bili "navijaci" partizana
Nisu to bili navijaci, to su bila deca, bas kao i ovaj sto ga je Borisa postavio.
TwinZ Auto & Moto

perlx

Nisu to deca, to su idijoti. A sutra ce ti idijoti da budu roditelji, staratelji, direktori, sudije, zakonopisci, prasinari, salteruse, itd... [facepalm]

dzimika

Citat: Zeljkamp poslato 03 Mart, 2013, 01:24
Citat: dzimika poslato 02 Mart, 2013, 16:08
inace to su bili "navijaci" partizana
Nisu to bili navijaci, to su bila deca, bas kao i ovaj sto ga je Borisa postavio.
Hoces da kazes da ovi stariji drugacije razmisljaju? Da ta "deca" nisu dobila naredjenje da to rade?

Zeljkamp

Kucno (ne)vaspitanje i dokonost je problem a ne naredjenja.
TwinZ Auto & Moto