Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Zar to nije kod svakog aparata? Moras da stisnes i da ne pustas dok ne nabije pritisak i onda pustis i prskas :D

Plazma Keks

nemam pojma, nikada nisam koristio nijedan...

dzimika

pa onda nemoj da pricas da su svi obuceni, jesu obuceni tako sto im je neki vatrogasac pokazao kako to izgleda

uglavnom ima 3 vrste, oni sa vodom, tj penom, sa prahom za gasenje pozara na elektro masinama i treci ne mogu da se setim sa cim je
neki su vec pod pritiskom a neki imaju malu bocu unutar boce koja se aktivira pritiskom i onda se ceka 15-20sec dok ne pritisnes opet u suprotnom ako drzis pritisnuto sav gas izadje
ne kazem da njihovi nisu radili samo da je moguce da neki od zaposlenih nemaju ni pojma kako koji aparat funkcionise
a inace u zavisnosti od toga sta treba da se gasi postavljaju se odredjeni aparati tako da ne mora da znaci da je aparat sa prahom

Plazma Keks

hocu da ti pricam da su obuceni jer jesu.

ja sam rekao da ja nemam pojma da rukujem tim aparatom, nit me interesuje.

Bori¹a

co2 moze da napravi opasneeee opekotine
i kod mene u firmi imaju ti pp aparati i svakih 6 meseci dolaze ljudi da vrse atest..

dzimika

Citat: Plazma Keks poslato 28 Februar, 2013, 00:48
hocu da ti pricam da su obuceni jer jesu.

ja sam rekao da ja nemam pojma da rukujem tim aparatom, nit me interesuje.
da li si ikada bio na pp obuci?

Plazma Keks

mislim da posle citanja drugog reda u mom poslednjem postu u ovoj temi ne treba biti serlok holms da bi provalio da nisam bio na PP obuci

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

dzimika

evo zverka moze da ti objasni kako izgleda uobicajena pp obuka
a ja samo mogu da ti kazem da i pored 3 obuke koje sam imao i dalje nemam pojma koja oznaka na aparatu je za sta i da i dalje nemam pojma kako se kojim aparatom rukuje a ako mislis da su ti sto rade u toj fabrici imali neke mega giga dobre obuke varas se, istu obuku su imali kao i ja pa samim tim vecina i dalje nema pojma kako da rukuje pp aparatima

Plazma Keks

pa onda stvarno ne znam ni zasto im stalno patrolira PP obezbedjenje kroz onako rizican prostor... mozda vrbuju nekog radnika da potegnu neku cugu..

dzimika


Lazic

Citat: mrle poslato 27 Februar, 2013, 16:05
Citat: Laziæ poslato 27 Februar, 2013, 14:28
Citat: mrle poslato 27 Februar, 2013, 14:11
pre par nedelja prvi put sam razvlaèio domaæe kore za pitu. Sada to radim na svakih nekoliko dana.
Znaèi, odlièno!!!
Ko god da je probao, odu¹evljen je. Od ukuæana, gostiju, kolega na poslu



Na¹i stari su govorili, mo¾e¹ da se uda¹ kad nauèi¹ da razvlaèi¹ kore...:P

pa i jesam se udao. Ja sam ti ono kako narod ka¾e domazet, prizetko....



Ah da, zaboravio sam, postao si novobeograðanin...:D  :-*

Uncle Bob

Citat: dzimika poslato 28 Februar, 2013, 10:47
pa otprilike tome i sluze
Protiv po¾arni aparat slu¾i da sa njime razbije¹ najbli¾i prozor i da pobegne¹ ¹to dalje mo¾e¹. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika

upravo tako :D
prvo sto te nauce na pp obuci je da ne ostajes da gasis pozar vec da trazis najblizi izlaz :D

Zeljkamp

Citat: UNCLEBOB poslato 28 Februar, 2013, 11:04
Citat: dzimika poslato 28 Februar, 2013, 10:47
pa otprilike tome i sluze
Protiv po¾arni aparat slu¾i da sa njime razbije¹ najbli¾i prozor i da pobegne¹ ¹to dalje mo¾e¹. ;D
Navijaci FMP-a su PP apartom prekinuli finale a kosarkasi pomenutog kluba osvojili trofej zbog toga.




TwinZ Auto & Moto

mareskin


Hoæe li biti motora i moto opreme na sajmu u BG krajem marta?
Ide li neko?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kanarinac

Jadni mali grobarcici,kako ste samo ogorceni. Ali dobro,posto ste izgubili imate pravo da se ljutite.

Che

Na press konferenciji sazvanoj za 26.
decembara, potvrðeno je da æe posle godinu
dana "pauze" biti organizovan 51.
Meðunarodni salon automobila i 7. sajam
motorcikala, bicikala i prateæe opreme.
Termin odr¾avanja sajma je, tradicionalno
odmah posle salona u ®enevi, od 22. do 31.
marta.

www.naslovi.net/2012-12-27/nacionalna-klasa/potvdjeno-odrzavanje-sajma-automobila-motorcikala-i-pratece-opreme-u-beogradu-2013-godine/4245770

dzimika

koji bre navijaci fmp-a? taj klub jos uvek postoji?
fmp je drao partizan jos dok sam ja isao u osnovnu :D

Kanarinac

Ne postoji,spojili su se sa zvezdom. A glodare to izgleda mnogo boli pa stalno potezu.