Glavni meni

da li je CRF450 stvarno toliko djubre od motora?

Započeo Gavrolini, 26 April, 2011, 15:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

jedno vreme sam se bas bio zalepio za ovaj motor. Ima ih dosta u oglasima i cene idu od 2000 do 4000e u zavisnosti od stanja i godista. E sad na zadnjoj voznji je vlasnik jednog bas napljuvao i vidim da ga je sad stavio u oglas. Jel taj motor stvarno toliko kvarljiv i djubre ili samo neki ljudi nisu imali srece?

markodjurovic

Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

pit


  Logicno objasnjenje je da je naleteo na izvozeni i neodrzavani primerak....i onda su se kola slomila na njemu.

rboban

Naprotiv, izuzetno je IZDRZLJIV... i gura ATHENU na fabrickoj radilici bez problema....

Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

Ameri se kunu u njega..kao u najboljeg u klasi sa off road...e sad moze biti da je neko kupio motor koji je bio u takmicarskoj upotrebi pa ga je neko ubio pre njega...on ga je samo dotukao...ili mozda nezna da vozi :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Nisam do sad cuo da je Honda napravila nesto lose, mada se taj model ne prodaje u Hrvatskoj a zbog cega nemam pojma !!! Ovo sam procitao negde !!!

rboban

Citat: srbac poslato 26 April, 2011, 21:19
Nisam do sad cuo da je Honda napravila nesto lose, mada se taj model ne prodaje u Hrvatskoj a zbog cega nemam pojma !!! Ovo sam procitao negde !!!

NE uvozi se u HR vise modela HONDE pa to ne znaci da im nesto fali.... :)
Ride It Like You Stole It

srbac

Mislim da je u tom tekstu pisalo da ih ne uvoze zbog slabe prodaje !! Treba da je Moto puls pisao

rboban

A slaba je prodaja jer vecina takmicara voze KTM, zbog cuvenog slogana RACE READY!!!

P.S. sto u odnosu na fabricku HONDU i jeste istina!!!
Ride It Like You Stole It

rboban

I da dopunim mojim skromnim misljenjem da kupovina takmicarskog kros motora za enduro voznju je CIST promasaj!!!
Ride It Like You Stole It

srbac


farbach

Takmicarski motor mora da ide da bi se hladio, sto sumari zaboravljaju, pa dave po siprazju i blatu dok se motor ne pregreje. Savke vozi DT 125 sa dobosem nazad i malo ko moze da mu pobegne po Fruskoj. Tamo je 1 Kg vazniji od 5 KS

rboban

I uz to duga prva, pa kad je zahtevno provlacenje mora na kvacilo pa se jos dodatno greje..... pa TVRDO ogibljenje koje umara u sumi i NE potrebno je jer nema tolikih skokova, pa nema SVETLA a u sumi brzo padne mrak... i jos sto sitnica koje smetaju a pocetnicima uniste dozivljaj sume!!!!
Ride It Like You Stole It

Nick Blue

Citat: revolution poslato 26 April, 2011, 20:53
Ameri se kunu u njega..kao u najboljeg u klasi sa off road...e sad moze biti da je neko kupio motor koji je bio u takmicarskoj upotrebi pa ga je neko ubio pre njega...on ga je samo dotukao...ili mozda nezna da vozi :)

Ako je reè o crvenom CRF 450 ¹to je bio u deliblatskoj pe¹èari - http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/honda-crf450r-oglas-13001/
taj èovek zna da vozi.  U gara¾i ima i KTM - tako da ima dobar razlog (on zna koji) za¹to je prodaje
In the warior`s code there is no surrender

Dzigi Boy

#14
Primerak od ovog mog prijatelja je bio vise kod Viktora nego sto se ovaj manijacio sa njime????

Viktor je jedno 4X skidao glavu i kojesta tamo radio, ja nemam pojma sta je radio nije me interesovalo, ali mislim da Viktor nije vican tom poslu i da nema pojma......on moze da nekome skrati lanac ali da rastavlja masinu to je za njega previse....

Iglavnom dok je radio bio je perfektan, ali kazem malo je radio, zasto nemam pojma????

To je ovaj primerak i mislim da se i on negde prodaje, pa da znate???


djolefer

:D

djolefer

odgovorno tvrdim da je honda medju motociklima ono sto je mercedes medju automobilima
:D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: djolefer poslato 19 Maj, 2011, 21:55
odgovorno tvrdim da je honda medju motociklima ono sto je mercedes medju automobilima
reci koja mecka...190 e 2000 benzinac sa K glavom koja je problematicna, i gde crkava senzor na bloku, ali 124 5000 v8 kojima crkavaju glave, ili 123 200 d koja je zastarela, ili neka druga.
I ja to isto odgovorno tvrdim, naskuplja u klasi, prosecnih performansi, i traje koliko i drugi motorcikli ako se voze i odrzavaju kao ona.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

djolefer

braco,na mecki neki deo promenis jednom a mozda ni jednom, a kad ga taj jedan put promenis i stavis njegov original neces ga vise menjati sigurno.. znam.. i poznajem par ljudi koji imaju mecke sa preko 1 000 000 km a samo su ih odrzavali kako treba,tj menjali ulje i filtere.. jebes ga ja jenostavno volim hondu,ne znam zasto,nije da ne volim druge motore ali eto.. imam vf500 86 godiste 100 000 presla a izgleeda kao da je juce izasla iz fabrike a i tako radi..
:D