Glavni meni

Kawasaki Z1000SX Kupljen 19.4.u Èacku

Započeo Kawasaki peca, 26 April, 2011, 00:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mil@n

Citat: gdjole poslato 19 Oktobar, 2012, 13:09
Ali, valjda mogu da se potrude da ga obogate i pobolj¹aju...
Citat: doktor poslato 19 Oktobar, 2012, 13:08
Sve po sistemu "go se ne svlaci".
Ni u jednoj bransi nemamo snabdevene lagere jer je slaba potrosnja i novac s kojim treba da se posluje stoji zarobljen u magacinu.
Jos ako je roba po sistemu mnogo razlicitih boja i velicina, podmodela, treba da se ima nenormalno veliki lager.
Jeste da bi bilo lepo da je bolje/snabdevenije, ali ta posast potrosackog drustva je rezervisana za razvijenije zemlje i bolje platezna trzista. Kod nas to odnos ponude i potrosnje ne dozvoljava. Prodavci mogu delimicno da uticu na to, ali trziste na kome posluju ne mogu da promene.
Kako Plattner ima lager i daje popuste i to ne male.Jer je ozbiljna firma,finansijski jaka i mo¾e da nosi lager.Ako radi¹ prodaju motocikala 10 godina i nakon toga ti duva promaja u salonu tj.nema¹ nijedan motocikl na stanju ti si neozbiljan!Pa u ¹ta si ulagao dobit od prodatih motora?Niko ne tra¾i da ima celokupnu ponudu,ali bi trebalo da imaju bar 5-6 udarnih modela koji su najprodavaniji.Dokle god budu zastupnici Mika,®ika,Pera nema od tog posla ni¹ta!
P.S. Ima¹ pozdrav od mog brata Dejana Paunoviæ,mislim da ste zajedno bili kod Draganjca,tako mi on reèe!

castor

Citat: Major poslato 19 Oktobar, 2012, 13:50
Da ne bude da je kod brace Slovenaca bolje. Kontaktirao sam ih sa upitom da se proba neka test voznja Z1000SX i ZZR1400 i kazu  [nono] nemamo test motore.
Moze samo da se pogleda  :o Pa sine nemam ja nista od gledanja  8)

©to ih nisi pitao koliko plaæaju tvoje gledanje?
It's the ride that matters, not the bike…

Major


3006


castor

It's the ride that matters, not the bike…

3006

Jadan bio onaj ko u zemlji Srbiji objavi da daje motore da se probaju... Mislim da bi bili redovi za test vo¾nju, a ako bi se prodao jedan-dva godi¹nje... I to oni neprobani.

Gašpar

Davao Harley da se proba. Probavali Feelgod i ja. Sve je bilo OK dok nismo dobili po V rod-a da probamo. Neka on prenese utiske sta je bilo posle  [rofl] [rofl] [rofl]

doktor

Citat: Mil@n poslato 19 Oktobar, 2012, 13:55
Citat: gdjole poslato 19 Oktobar, 2012, 13:09
Ali, valjda mogu da se potrude da ga obogate i pobolj¹aju...
Citat: doktor poslato 19 Oktobar, 2012, 13:08
Sve po sistemu "go se ne svlaci".
Ni u jednoj bransi nemamo snabdevene lagere jer je slaba potrosnja i novac s kojim treba da se posluje stoji zarobljen u magacinu.
Jos ako je roba po sistemu mnogo razlicitih boja i velicina, podmodela, treba da se ima nenormalno veliki lager.
Jeste da bi bilo lepo da je bolje/snabdevenije, ali ta posast potrosackog drustva je rezervisana za razvijenije zemlje i bolje platezna trzista. Kod nas to odnos ponude i potrosnje ne dozvoljava. Prodavci mogu delimicno da uticu na to, ali trziste na kome posluju ne mogu da promene.
Kako Plattner ima lager i daje popuste i to ne male.Jer je ozbiljna firma,finansijski jaka i mo¾e da nosi lager.Ako radi¹ prodaju motocikala 10 godina i nakon toga ti duva promaja u salonu tj.nema¹ nijedan motocikl na stanju ti si neozbiljan!Pa u ¹ta si ulagao dobit od prodatih motora?Niko ne tra¾i da ima celokupnu ponudu,ali bi trebalo da imaju bar 5-6 udarnih modela koji su najprodavaniji.Dokle god budu zastupnici Mika,®ika,Pera nema od tog posla ni¹ta!
P.S. Ima¹ pozdrav od mog brata Dejana Paunoviæ,mislim da ste zajedno bili kod Draganjca,tako mi on reèe!

Hvala na pozdravima, jeste bili smo kod Draganjca...pozdravi i ti Dekija.

A sto se tice Platnera...jbg. siromasna zemlja, oni koji bi imali lovu da se ozbiljnije bave motorima, ulazu u profitabilnije poslove, tako da opet dodjes na isto.
Bikers work is never done!

UFF

Znas kad bi kupio nov motor (ma ni polovan) koji nisam probao?
nikad, pa i da je upola cene i da mi se svidja ne znam koliko
naravno da je bitno da mi se dopadne kako izgleda ali je mnoooogo bitnije da mi se dopadne kako se vozi a u toku voznje mogu da otkrijem pun qrac stvari koje ne da mi se ne svidjaju vec me jako nerviraju
jebes ti onda takvu kupovinu

dr32

Sve je ovo lepo, al ima li coveka koji vozi ovaj motor da nam kaze utiske ???
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

AndreyRR

koje bolesno govedo od motora,u zdravlju te sluzio

Major

Citat: dr32 poslato 19 Oktobar, 2012, 20:52
Sve je ovo lepo, al ima li coveka koji vozi ovaj motor da nam kaze utiske ???
Izgleda da on vise ne posecuje forum cim ne odgovara
mene bas zanimaju utisci.Mada kad odem negde preko svraticu do salona da pogledam ovaj i zzr1400

Gašpar


Major


easy


Major

Mislim da nema razlike izmedju 2012 i 2013 modela.

Lazic

Citat: Major poslato 19 Oktobar, 2012, 13:50
Da ne bude da je kod brace Slovenaca bolje. Kontaktirao sam ih sa upitom da se proba neka test voznja Z1000SX i ZZR1400 i kazu  [nono] nemamo test motore.
Moze samo da se pogleda  :o Pa sine nemam ja nista od gledanja  8)

Ni jedan ni drugi ne postoje u varijanti sa automatskim menjaèem...:P Osim mo¾da ZZR za 2013-tu...:D

Major


Lazic


idanijel

Koliko si preso km? kako si zadovoljan?