Glavni meni

25.04.2011 Marko Obadic mk.Civija

Započeo Gavrolini, 25 April, 2011, 20:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Marko Obadic,clan MK Civija je danas izgubio zivot.Ne mogu nista reci,sve je suvisno.
Uzrok je presecanje puta od strane vozaca golfa 3,koji je dolazio u susret.Marko je na mestu ostao mrtav.
Neka mu je laka crna zemlja.

SSZGO

imas li  vise informacija?

gde se desilo, kakav put, detalji sudara?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gavrolini

koliko sam ja razumeo, Marko je isao zaobilaznim putem, to je put za loznicu. Golf mu je isao u susret i ispred njega krenuo da skrene na sporedni put preko njegove trake.

TroxX

#3
Prosao sam oko 18:15 obilaznim, kod IBC-a se dogodila nesreca, maske polomljene, prednja viljuska na njegovoj yamahi iskrivljena, tuga.

Brate, nek su ti ravni putevi nebeski.

jerej

Zna li neko da li je to konobar iz Gavrinog kafica? Od njega sam kupio motor prosle godine.

MISIRAC

Citat: jerej poslato 25 April, 2011, 23:07
Zna li neko da li je to konobar iz Gavrinog kafica? Od njega sam kupio motor prosle godine.
ako si kupio malog Vmaxa onda je to on :(
VAZNO OBAVESTENJE ZA CYBER BIKERE. MOZE DA SE DOWNLOADUJE UPGRADE MOTO OPREME. DOWNLOAD SE VRSI PREKO LOUISA A ZOVE SE KISNI KOMBINEZON. KORISTI SE TAKO STO SE NAVUCE PREKO STARE VERZIJE I SPRECAVA BUG KOJI JE NASTAJAO KADA PADA KISA

Gavrolini

Citat: jerej poslato 25 April, 2011, 23:07
Zna li neko da li je to konobar iz Gavrinog kafica? Od njega sam kupio motor prosle godine.
na zalost jeste on, od njega si kupio tvog ZXR-a.

jerej

Sinoc sam saznao da je to on... kakva tragedija...  :( :(

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

®alost,sauèe¹æe,ode jo¹ jedan bajker !! Bez rijeèi!
jin-jang

balansero

eve ti na...