Glavni meni

gospodin pandur

Započeo KIZA69, 23 April, 2011, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

KIZA69

evo jedne slike od veceras u mladenovcu kako se parkirao baja da bi skoknuo do c-marketa.......to je bre metar ipo od ivicnjaka i to u glavnoj ul... [policaja]svaka cast gos'n organ!!!

[attachment deleted by admin]
assumption is the mother of all fuck up...!

DebeliZmaj

a jel to joshi na pesachkom? pa daj bre tablice u krupnom planu
pa da malo blic ovo ono
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

KIZA69

Citat: DebeliZmaj poslato 23 April, 2011, 23:53
a jel to joshi na pesachkom? pa daj bre tablice u krupnom planu
pa da malo blic ovo ono
ma mrzelo me da izlazim,uzimilo...a inace je na samom pesackom...bez pozicije,bez icega...
assumption is the mother of all fuck up...!

pit

Ma ko ga bre hebe.....s druge strane kakav narod takva i policija ...a narod je teska stoka ...tako da ne mozes da ocekujes od policije svajvcarsko ponasanje ....jer ne poticu iz Svajcarske ...i tako.

Lazic

Ali Pite, kad se ja tako parkiram, pljas kazna/pauk, a on dobija platu od svih nas da se tako ponasa...

pit

Citat: Lazic poslato 24 April, 2011, 00:20
Ali Pite, kad se ja tako parkiram, pljas kazna/pauk, a on dobija platu od svih nas da se tako ponasa...

         Ma ok je to ja sam zadnji sigurno koji ce da nalazi opravdanje za policiju...a u ovom slucaju sam samo komentarisao parkiranje policajca koje je samo odraz  nekulture  i bahatosti  nista drugo i nema veze sa tim da li ce ti pisati kaznu ili ne.

Lazic

I to sto kazes, ko ga jebe... Rodjen sam u Srbiji, od toga cu i dumrem...

Gašpar

E ovo je vec bruka i sramota za drzavu. Ovakav covek da bude produzena ruka vlasti?  [ludak]

Silvana

Treba biti glup i parkirati ovako daleko od prodavnice, a nekakva si vlas'.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

KIZA69

Citat: Gaspar poslato 24 April, 2011, 00:42
E ovo je vec bruka i sramota za drzavu. Ovakav covek da bude produzena ruka vlasti?  [ludak]
mozda na slici neizgleda tako ,ali je stvarno zajebano,iako su ul.svetla,kad naidjes i vidis da stoji auto maltene na sred ulice,bez ikakve signalizacije pomislis da se nesto desilo i automatski pocinjes da dasgle sa str,a preko puta je trg na kome klinci pice fudbal i malo-malo istrci neko za loptom na ulicu ...a najveci fazon je sto nisam snimio kad je izasao napolje,baterija na phonu prazna pa nece kamera jbga....-naravoucenije ''uvek pune baterije'',nikad se nezna!
assumption is the mother of all fuck up...!

Dzigi Boy

Citat: Gaspar poslato 24 April, 2011, 00:42
E ovo je vec bruka i sramota za drzavu. Ovakav covek da bude produzena ruka vlasti?  [ludak]

Ako je to bruka sta je onda ovo?????????????

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/249896/Kolege-prijavile-inspektore-za-nestanak-heroina

SpaVe

Ово је чис' бизнис! :)
Какве су ти мисли - такав ти је живот!

KIZA69

Citat: Dzigi Boy poslato 24 April, 2011, 13:55
Citat: Gaspar poslato 24 April, 2011, 00:42
E ovo je vec bruka i sramota za drzavu. Ovakav covek da bude produzena ruka vlasti?  [ludak]

Ako je to bruka sta je onda ovo?????????????

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/249896/Kolege-prijavile-inspektore-za-nestanak-heroina
gledaju filmove......pa misle sad ce im poci za rukom!!
assumption is the mother of all fuck up...!