Glavni meni

Ko¾ne pantalone IXS, vel 50

Započeo ©eki, 23 April, 2011, 09:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

©eki

 Pantalone imaju tvrde protektore na kolenima i podkolenicama, mekane protektore na bokovima. Dobro su oèuvane, nigde nisu o¹teæene. Na slici osoba 173cm i 70kg, mada mislim da mo¾e i malo krupnija osoba. Cena 50 evra. 063/75-22-157










KIZA69

Citat: ©eki poslato 23 April, 2011, 09:40
Pantalone imaju tvrde protektore na kolenima i podkolenicama, mekane protektore na bokovima. Dobro su oèuvane, nigde nisu o¹teæene. Na slici osoba 173cm i 70kg, mada mislim da mo¾e i malo krupnija osoba. Cena 50 evra. 063/75-22-157










ja mislim da ovde moze i malo krakatija osoba da utrci(do 185cm,pa cizme i taman)...a reci mi bratac ,,rzmisljam gornji deo od cega bih moga da uparim????posto nisi naveo da imas i jaknu!!cena je ok...,sto se mene tice.
assumption is the mother of all fuck up...!

Kobaja

Neverujem da ce pasovati za krakatijeg.Ja imam IXS 52 komplet  i knap mi je.Visok sam 181cm 81kg
Najbolje je probati pa ako pasuje kupiti.
A uz ove pantalone moze svaka jakna koja ima rajfeslus na pojasu. Posto ja imam komplet gornji i donji deo nekad samo pantalone nosim a gornji deo imam od probajkera i pase super. [thumb_up]
VOLEM SREM
Sunku i bela hleba,
Guzvaru,
Ladna spricera i
Frsuke gore Lad

©eki

 Ako je neko zainteresovan, mogu ih poslati na probu. Smatram da je to ok, pa ako odgovaraju onda platite.
     Fer???

djolevidak

dali bi te zanimali naki delovi agregata za cbr 900 rr sc 33 da zamenimo nesto... ????

Kobaja

Citat: ©eki poslato 23 April, 2011, 20:22
Ako je neko zainteresovan, mogu ih poslati na probu. Smatram da je to ok, pa ako odgovaraju onda platite.
     Fer???
Ovo je bas fer,prodavac rizikuje al sve u cilju bajkerskog poverenja.
VOLEM SREM
Sunku i bela hleba,
Guzvaru,
Ladna spricera i
Frsuke gore Lad

©eki