Glavni meni

Imamo li negde perionicu motora...?

Započeo Lazic, 22 April, 2011, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


skijash


Kanarinac

Ako ima negde ova snajka da pere, da polako stanemo u red :D

Lazic


Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

ЯЭВОЛУТИОН

Ma to Ruza pere svoj stari motor....sada je kupila jedan sa manje poliranih delova pa se ne trudi toliko :(
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rboban

LAZICU, kad dolazis nedeljom mozes da OPERES sam kod mene, ima vode, struje, WAP, muzike...... za pice si ti ZADUZEN!!!!
Ride It Like You Stole It

Lazic

Obicno dolazim kolima sa decom... Motorom uglavnom radnim danima...

KIZA69

Citat: Lazic poslato 22 April, 2011, 01:00
Kad sam polozio za "A" 12. Aprila prosle godine, oprao sam KLE-a kod R.I.P-a u perionici, tj njegovog brata... Medjutim, u Juznom bulevaru ruse sve te kucice i covek je odustao... Posto od tada nisam oprao ragu, toliko se isprljao da sam odustao od ideje da ga sam operem, a i auto koliko se malo vozi, nije opran od Jula 2008-me, pa ako neko zna perionicu, koja pere motore, nek se zapljune... [cheers]
mozda samo lanac,eventualno felne sa pistoljem,t.j pritisak...sve ostalo je samo sundjer,sapunica i voda slobodan pad i li iz creveta sa normalnim pritiskom...zadnji put sam plakao,na agusti je toliko zajebano doci do svecice da mi je doslo da uuuuh!!!!...moras da je demoliras maltene celu,da bi dosao do svecice,a bas tamo sam ugurao vodu sacuvaj boze,neznajuci da je gumena zastita malo izasla iz lezista,napunio sam je do vrha ko budala pusku,kad je pocela da puca i trokira bilo je kasno...tako da od tad samo sundjer i crevo....,bas ko ova teta sa slike :P
assumption is the mother of all fuck up...!


Lazic

 [cheers] Jel ima neki popust za MM...? U stvari, i ne mora popust, ali bi moglo u cenu da upadne 2-3 piva... [yahoo]

BOKYBOY

Dzaba i perionica ako tamo radi neki cobanin.Ja bio u Ar pre neki dan,uhvati me malo kishica na auto putu pa rekoh ajd da ga castim jednim toplim pranjem i puskiranjem...E,tu sam se zaj...Kazem ja baji lepo da pazi i da se ne zavlaci puskom oko motora previse,neka ga samo lepo nasamponira i spere slabim mlazom iz creva a puskom samo po tockovima i ispod blatobrana...Ma samo sto sam se okrenuo,zabo baja pusku u oklop i cepa li cepa...!Popizdeo sam!Otmem mu ja onu pusku i kazem da uzme samo crevo!Racunam,valjda je sve ok...neznam ni kakvi su mi kablovi jbg...Zavrsi ti on sve to,uzme krpicu kao,prebrise ga celog navodno,felne izpromasuje najstrasnije...Platim ja njemu 200 dindzi,izguram motor napolje na sunce,sacekam malo da se ocedi...Sednem,ubacim kljuc...PRC!Samo vergla,mrtav skroz...!E,pao mi mrak na oci...Upalim ja njega nekako posle pola sata,jedva radi na tri klipa,morao sam pola sata rukom da drzim gas da se ne ugasi..Zagrejao ga dobro,probi jbt,poce lepo da radi...Uh,granulo me sunce!Od tada,nikad vise perionica,samo rucno sam,kuci lagano...A ionako me posle opet uhvatila kisa do BGD-a...Hahahahha....

Major