Glavni meni

Suzuki V Strom DL 650

Započeo MILJAN, 20 April, 2011, 16:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR

sta ce njima motori bem im lebac bezobrazni

UFF

"novi" sTROM

pa jeste nov iz fabrike ali je zato isti kao i prosli model a o agregatu da ni ne pricam praistorijski kao i kava nista ne menja samo ga ofarbaju u drugu boju u promene neku plastiku  [thumb_down]

Gvozden

E zezam se neshto u 3D i radim neke crteze za cnc, jel ima neko vremena  + strom da uradim neki custom skid plate....Trebaju mi mere za srafove tj kacenje...zezam se nocu dok rade mashine sa tim, nosacima maglovkli i sl...nesto kao Touratech samo da se ne daju bubrezi za njohve perverzije.... Dojadilo mi da listam kataloge. a pola od toga sami moze cak i bolje da uradimo....

grofbg

Citat: AndreyRR poslato 23 Maj, 2012, 18:32
sta ce njima motori bem im lebac bezobrazni
Citat: AndreyRR poslato 23 Maj, 2012, 18:32
sta ce njima motori bem im lebac bezobrazni
Diletanti sa carine...nekadasnja VMK...xexexe ima da ih ti "strucnjaci" zavale za godinu dana...nema nista ni od motora ni od skoda super b...ne znaju gde su suplji...exexexe
Gorf

pit



     Novi STROM 650 je potpuno novi proizvod.I motor i ram.Pojacan je sa nekoliko konja koja su mu bas falila a i oblik je skroz promenjem ...ne vidim neke slicnosti sa starim.
          Stari 650 je bio skroz ok ali ovaj novi model mi se bas vise svidja i verujem da je unapredjen.Bar tako sam procitao u nekom moto casopisu test o njemu.

UFF


pit

2012 Suzuki DL650 V-Strom Products from GIVI

        Ako ti tako kazes ...ti si ipak adminsitrator moto foruma trebalo bi da si u pravu.Kad bolje pogledam ima slicnosti...oba imaju po dva tocka.

UFF

hahaah jebote okacio si test za givi kofere za storma kao dokaz da je on duplo bolji od starog modela?  [doh]
ti si prso bre covece  [facepalm]

pit

  Ufe koji ti je kurac jbt ....si ti odlepio ili mislis damozes da mi teras inat ako je ovo drug aj u bestraga...

Major

Bas mu lepo stoji ova crno bela varijanta  [thumb_up]

grofbg

Da, ok nije los...odlican je...ali ga treba probati...podseca na teneru..., definitivno ne moze da omane...!:)
Gorf

Mil@n

Lep jeste,ali ovaj novi ko¹ta 8500 evra.Za te pare ima i bolje!Novi TDM ko¹ta 8200,mo¾da i manje.Èovek od koga sam ja kupio mog Stroma je uzeo odmah novog kod Atile i sa opremom ga iza¹ao 10k.Njegovi utisci su da je agregat malo jaèi,sedi¹te udobnije,bolje koènice.Nisam ga vozio,ali vizuelno mi stari izgleda veæi,robusniji i kvalitetniji! Novom æe najveæa prepreka u prodaji biti cena,barem kod nas!

pit

Citat: Mil@n poslato 13 Septembar, 2012, 20:38
Lep jeste,ali ovaj novi ko¹ta 8500 evra.Za te pare ima i bolje!Novi TDM ko¹ta 8200,mo¾da i manje.Èovek od koga sam ja kupio mog Stroma je uzeo odmah novog kod Atile i sa opremom ga iza¹ao 10k.Njegovi utisci su da je agregat malo jaèi,sedi¹te udobnije,bolje koènice.Nisam ga vozio,ali vizuelno mi stari izgleda veæi,robusniji i kvalitetniji! Novom æe najveæa prepreka u prodaji biti cena,barem kod nas!

   Upravo tako ...cena ne bi smela da predje 7000 e a buduca 1000 -arka do 9000 plafon.Mada si generalno svi japanci poskupeli u zadnjih par godina .

Gašpar


MILJAN

meni se ne sviða novi dl650-.---ima tiger look, manji rezervoar i deluje sitnije..Jedino je instrument tabla bolja..
Cave ab homine unius libri

zmiya

Sve ¹to dolazi iz Japana je poskupelo zbog jena..

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

pit


MILJAN

Cave ab homine unius libri

Boban_m

Ne samo da smo mogli zaboraviti polugu hladnog starta (uopæe nije ugraðena), nego je i potro¹nja benzina - u prosjeku 6,25 l/100 km - bila umjerena. Bila je ona i ni¾a, recimo pet litara na 100 km pri brzini od 130 km/h, ali i vi¹a - 8 l/100 km! To posljednje je i najvi¹a prosjeèna potro¹nja unesena u na¹ dnevnik vo¾nje. U posljednjem dijelu testa ipak je bila ne¹to vi¹a od prosjeka, ali su razlog mogle biti i ni¾e vanjske temperature.

Ja sam mislio da ovaj motor trosi manje. Bar tako sam cuo. Ali ako je prosjek 6,25, makar napolju bio i mraz, definitivno prestaje da bude zanimljiv.