Glavni meni

Pomoæ oko letovanja - Grèka

Započeo 3006, 19 April, 2011, 13:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

3006

Znam da tema nema veze sa forumom, ali da pitam, mo¾da se posreæi... Naime, i¹ao bih u Grèku u julu i vodio dete (9 god), pa me zanima mi¹ljenje ljudi koji su bili dole, a mo¾da neko od vas ima agenciju ili preporuku. Po¹to idem sa æerkom, ne¹to mirnije bi bilo dobro. Nisam bio dole, pa mi se Leptokarija uèinila solidnom i povoljnom. Uglavnom, hvala unapred za svaki savet.

Gašpar

Izbegavaja Pefkohori i Paraliu, puno je nasih i uvece ces se ocecati kao na vasaru.
Ja predlazem Polihrono, jedno lepo malo mirno mesto, udaljeno 20-ak km od Pefkohoria, ili recimo Olimpic Beach ako zelis malo i mirno mesto  [cheers]

jevta


svetac

neos marmaras,srednjii prst! pored porto karasa! extra mesto,priroda,plaze!  [thumb_up]

Milo¹*

Citat: svetac poslato 19 April, 2011, 14:41
neos marmaras,srednjii prst! pored porto karasa! extra mesto,priroda,plaze!  [thumb_up]

jeste vrhunsko more je extra ali meduzzzeeeeeeeeeeeeeeeeee........
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

3006

Jel' taèno da je pla¾a na Olimpic Beach-u plitka, da ide¹ 150m od obale da zapliva¹?

svetac

Citat: Milo¹* poslato 19 April, 2011, 14:52
jeste vrhunsko more je extra ali meduzzzeeeeeeeeeeeeeeeeee........
ne znam,mi bili gore 14dana i na gradskoj i na plazi sa suprotne strane (veci deo na njoj) nismo sreli ni jednu niti smo culi da se iko zalio!

jevta

#7
Citat: 3006 poslato 19 April, 2011, 15:30
Jel' taèno da je pla¾a na Olimpic Beach-u plitka, da ide¹ 150m od obale da zapliva¹?
plitka jeste al 150 m je preterano mo¾da 20-30m neznam taèno nisam merio.

farbach

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,105.msg776.html#msg776

Pogledaj putopis iz Preveze.
Juzna strana Krita je najlepsi deo Grcke, ali je daleko/skupo.

3006


3006

Citat: svetac poslato 19 April, 2011, 14:41
neos marmaras,srednjii prst! pored porto karasa! extra mesto,priroda,plaze!  [thumb_up]
Po¹to si bio tamo, jedno pitanje: gde tra¾iti sme¹taj, u blizini gradske pla¾e ili pla¾e Paradiso?

gane

Za decu i odmor odlièan je Tasos! Pla¾a milion krug oko ostrva manji od 100km najmanje ima na¹ih itd itd

svetac

#12
Citat: 3006 poslato 19 April, 2011, 21:27
Citat: svetac poslato 19 April, 2011, 14:41
neos marmaras,srednjii prst! pored porto karasa! extra mesto,priroda,plaze!  [thumb_up]
Po¹to si bio tamo, jedno pitanje: gde tra¾iti sme¹taj, u blizini gradske pla¾e ili pla¾e Paradiso?
mi smo isli preko agencije,ali sada bih pukao direkt i puno bolje prosao! imali smo slucaj gde je covek uzeo apartman preko puta plaze za iste pare kao mi na rivi sto smo imali! pored konfora i blizine plaze imao je svoju terau i natkriveno mesto za auto! gradska plaza je mozda malo prljavija,dajem glas za onu sa "one" strane!!  [thumb_up]

Tihi_ZR

Za miran odmor-Tasos.
Bio sam tamo i u Paraliji, Tasos mi je bolji jer ovamo ima puno trave i meduza i cistija je voda na Tasosu.
Ove godine idem u Pefkohori, ne znam kakvo je, nisam nikada bio ali sam cuo da je ok mesto.

mi¹ko_kolo

Jo¹ jedan glas za Tasos. Mo¾da malo dalje, ali sigurno lep¹e nego u Paraliji i okolini. Voda, naravno, èistija samim tim jer je ostrvo.

Dutchman

probaj jungletribe extra agencija smeshne cene aranzmana , ja sam probao bez agencije i nije mi uspelo da nadjem sobu tj apartman za dvoje ispod 35e pricham halkidiki i malo ka olimpik beachu ... dodushe na srednjem prstu al sa druge strane od neos marmarasu su tako dobre plaze , tu su kampovi uglavnom , prelepo zaista ali mozda za tebe sa familijom , extra mesto je Vurunvuru ili tako neshto , ali ceo srednji prst je bash porodichan nema ludnice uveche vashara diskoteka itd , bash je za plazu i odmor posle 7 ni prodavnice ne rade , ima mesta gde nemash ni tavernu ... pogledaj Banana beach npr ....

i na stranu sve al stvarno su skupi cena dan noc ista , plaza kafic diskoteka cene opet iste , znachi kafa 4e , pivo 4e , voda 2,5e 0,5L , hmm sa druge strane giros 2,3e toliko je i kod nas , vechere od 6-7e sasvim pristupachno dok se ne uhvatish za pice ... znachi , ono na shta sam ja naviko odpada kao provod , da i najjache shto su me opominjali shto pijem svoje pivo ... na plazi ....  a nisam ni lezaljku uzeo ....