Glavni meni

PRVO VELIKO MOTO MANIJACI DRUZENJE - LOKACIJA

Započeo Gašpar, 19 April, 2011, 11:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

E pa ovako dragi prijatelji, ova tema sluzi samo za glasanje.
Datum je odredjen - 22. maj 2011. godine.
Lokaciju biramo sada  ;)


Lokacija koja bude drugoplasirana vozice se u junu, treceplasirana u julu i poslednja u avgustu tako da cemo sve predlozene lokalitete obici  [cheers]

Eh da, ova tema je samo za glasanje, a dalju diskusiju mozete nastaviti ovde:
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,3214.0.html

Dzigi Boy

Kako mene nema na spisku????? Zar je moguce da ja necu doci???? [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

hahahahahahahha moguce je dzigi ti neces doci ti ces da nas cekas na tvojih OSAMARIPLACA :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dzigi Boy

Citat: balcan girl poslato 02 Maj, 2011, 14:45
hahahahahahahha moguce je dzigi ti neces doci ti ces da nas cekas na tvojih OSAMARIPLACA :D :D :D

Cuj zaboravila si jednu nulu 80 ari....nego nesto razmisljam, mogli bi da orezemo voce????? [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Mortisha

Citat: Dzigi Boy poslato 02 Maj, 2011, 14:45
Kako mene nema na spisku????? Zar je moguce da ja necu doci???? [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Nisi se zapljunuo.. [rofl] [rofl][rofl] [rofl]
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Dzigi Boy


Gašpar

Hahahaha... Trebali bi da organizujemo neko druzenje ponovo kad ti bude trebalo branje voca  ;D ;D ;D

A stacemo u dvoristu, sta te tu buni stefgi?

balcan girl

hahahahhah ma dzigi boy sto da kvaris prirodu  hahahahahaha ma nije frka nego da se ne  zanesemo pa da orezemo sve :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Moracemo da budemo fini, da Dzigi ne popije zabranu vikendisanja, od strane matoraca...

svetac


balcan girl

ma sve je to ok al sto sede na ladan beton ?????????? :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


jager


Lazic


jager

Pa preko jajnika, do krajnika ;D

Jaaaaaaaaaaaao, daj nek neko pometla ovaj na¹ spam ovde :D Stvarno nismo normalni....

Lazic


svetac

Citat: jager poslato 02 Maj, 2011, 22:26
Pa preko jajnika, do krajnika ;D

Jaaaaaaaaaaaao, daj nek neko pometla ovaj na¹ spam ovde :D Stvarno nismo normalni....
ti si puuuuuuuuuuuko,vidi se da si se danas vozio autom! e mojne vise to da radis,vidis da ti skodi?!  [prebicute]

hornY

Mislim da ce mi biti radna subota, ali me stavi na spisak, ako bude ok vreme, dodjem posle posla :D

jager


UFF

Dalje

tresnja ili jagodina?

otvaramo novu temu za glasanje izmedju te dve lokacije ili idemo na osnovu ovih glasova?