Glavni meni

Dogovor o prvom velikom MM okupljanju...

Započeo Gašpar, 18 April, 2011, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

ada, nedelja, maj, bice 5000 riba na adi, bolje vam je ovde ;)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gavrolini

nedelja ,fruska gora, bice 5000 motora a i na miseluku isto....ribe mogu i drugim danima da jurim.

Cale

Gde god -meni je sve jedno.Samo da se ide. [motor]

Lazic

A ti Ivane, mozes i na rolerima do Ade, ne treba ti motor...

konjarnik

Samo ne u Beogradu ,gde god da bude van bgd-a ,dolazim [chopper]

rboban

Ako nema neke voznje kakav je to MM susret, mozemo da sedimo i za racunarima i da se dopisujemo......
Ride It Like You Stole It

goranvojska

jbt pa el jagodina daleko?ima lepih mesta i juzno od bg .razmislite malo i o tome?

sasafilipovic

Grza, pored Paraæina, okupljanje, zezanje. Tu je teren za offroad i ima Èestobrodica za eRove. Za prave motomanijake. Sve na jednom mestu.

goranvojska


davidoff

Jos jedan glas za van Beograda...bilo gde...
We won't forget you Marco....


goranvojska

ajde resavska pecina despotovac pa manastir manasija pa vazda nesto.mogao bi da nabrajam mnogo.



ajde jedno pitanje GDE JE RODJEN STEVAN SINDJELIC junak sa cegra.to je ovamo kod nas.AJDE BEOGRADJANI.

Gašpar

Ne bih znao odgovor na pitanje, a i nisam beogradjanin  ;)

Nego, ajde juznjaci, hocete vi da organizujete? Neko mesiste, sportske aktivnosti, ... Pa da se skupljamo kod vas?

Ili da nas ovaj put ugoste novosadjani, a vec za mesec dana da dodjemo kod vas i da napravimo neku kao tradiciju - svakog meseca po jedna MM voznja??

goranvojska

JA SAM ZA DA DODJETE.nacicemo mesto a za hranu se dogovaramo.odgovor na postavljeno pitanje dobijate kad dodjete kod nas.

sasafilipovic

Apsolutno podr¾avam Gorana. Ima dosta lepih mesta na relativno malom prostoru, mo¾e da se obiðe vi¹e zanimljivih mesta.

The One

Citat: goranvojska poslato 18 April, 2011, 23:35
jbt pa el jagodina daleko?ima lepih mesta i juzno od bg .razmislite malo i o tome?
balcan girl je pominjala neke prostore s Laziæem èak je i striptiz ugovoren za manijaku¹e :)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

goranvojska

ja licno imam ideju.ako se odluce za nas kraj tu smo,ako ne opet smo tu.

gane


goranvojska

Citat: Poison girl poslato 19 April, 2011, 00:58
Citat: goranvojska poslato 18 April, 2011, 23:35
jbt pa el jagodina daleko?ima lepih mesta i juzno od bg .razmislite malo i o tome?
balcan girl je pominjala neke prostore s Laziæem èak je i striptiz ugovoren za manijaku¹e :)

pusti ti irenu,zeza se.a ako bas insisrirate mi nemamo nista protiv cak sta vise mi smo ZA.pa posle kom opanci kom obojci.

The One

Citat: goranvojska poslato 19 April, 2011, 01:01
pusti ti irenu,zeza se.a ako bas insisrirate mi nemamo nista protiv cak sta vise mi smo ZA.pa posle kom opanci kom obojci.
meni svejedno, samo da ima 'ladna piva (za prevoz æu se snaæi) :)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

goranvojska