Glavni meni

Dogovor o prvom velikom MM okupljanju...

Započeo Gašpar, 18 April, 2011, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Upravo smo Marko(UFF) i ja razgovarali i dosli na jednu ideju - zasto nebismo organizovali do sada najvece motomanijacko druzenje?
Ima nas iz svih krajeva Srbije i stvarno bi bilo u redu da se organizujemo i da se svi upoznamo.

Prva stvar je datum, posto je danas 18. april a blizi nam se prvi maj kada ce se svi istrositi, predlazem da datum bude bar dve nedelje posle toga, a.vi predlazite...
Druga stvar je lokacija. Birajte lokaciju na kojojmozemo da izorganizujemo i slikanje, voznju, rostiljanje, sportske aktivnosti, ... A ako neko zna puteljke po Avali, i OFF Road, sto da ne?

Eto posto smo uzeli luft od mesec dana da se izorganizujemo, ocekujem da ce brojnost biti na nivou.
Takodje, zbog te vremenske barijere, na skupu ocekujte majice, nalepnice, ramove, i ostali reklamni materijal.
 
E sad, da cujem ko bi dosao na isti?

UFF


Lazic


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gašpar

Pa koliko ja znam, do Ade ne moze motorima, zar ne?  [neampojma]

Ako padne kisa, pala je  ;D

UFF

mozemo i do ade motorima
nije po celoj adi legalno ali mi smo manijaci :D
mada na adi nema krivina i serpetina :/

Gašpar

A jel dozvoljeno da na Adi ispecemo pola svinje na rostilju?

P.S. Mislim da bi za Adu moralo da se trazi neko odobrenje policije.

Milo¹*

Imamo jednog brata manijaka koji radi na Adi, on mo¾e da nas provuèe...

Baneeeee javiiii seeeeeeeeeeeeee :D
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

SSZGO

moze motorima na adu, i moze da se pravi rostilj...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Vlajko

Jbte.. od tolike Srbije mora li uvek Avala i Beogradski pasaluk?

pa zar nije lepse ispeglati 100-200-500 km pa onda zdrati i piti.. pa sutra ponovo?
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Dutchman

a ste nashli datum , ja cu da vam mashem iz san tropea ;)

svetac


Pop


"Грме танки џефердари..."


svetac

avala vam je koliko vidim vec svima dosadila,pa malo da protegnete tockove ka severu,a i nama sa severe(neznatan broj) je blize!   [farmer]

Gašpar

Ako ce neko od novosadjana da organizuje, sto da ne?


UFF

nema nista od toga ako se ovde bude na 10 strana diskutovalo o lokaciji...
ili avala i gotovo ili da se naslov teme promeni u "izbor lokacije za sledece mm okupljanje"

Ivan1979

Meni isti q kad sam na pola puta ...  bitno je samo da bude piva i persuna   [cheers]

Gavrolini

mogu vam reci da je pored lokacije i datum los. Tog dana je moto skup i u kikindi i u SAPCU.  Tako da ja svakako necu biti na tom okupljanju. Bolje da ste izabrali neki datum kada se odrzava neki manji i nebitniji moto skup. Verujem sa Sabacki skup poseti mnogo ljudi.

ljilja-pei

Na Avali je vikendom uvek velika gu¾va, pa bih ja predlo¾ila ili jezero na Tre¹nji ili Fru¹ku Goru. :)))))

P.S. Znam da je nadrkani administrator rekao da ne dajemo predloge, ali pravila postoje da bi se kr¹ila. :))))))))

P.S.S. ©to se datuma tièe, uvek nekome ne odgovara, a svakog vikenda je neko de¹avanje.
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Gavrolini

istina je ali nije ok da se  organizuje istog datuma kad i jedan od najvecih skupova kod nas. Ok ,kako god mislite da je pametno. Ja i dalje mislim da je BILO KOJA NEDELJA mnogo bolja varijanta. SVI NE RADE, ko ide na skupove obicno ne ostaje i nedelju....zasto praviti okupljanje subotom kad mnogi nece moci da dodju sto zvog posla sto zbog skupa. Tako da je moj predlog: Any Given Sunday