Glavni meni

Porucio bih po nekom

Započeo KIZA73, 17 April, 2011, 22:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

KIZA73

Zanima me da li postoji neki manijak po kome bih mogao da porucim Tail Riser? Hvala  http://www.bikefarmmv.de/EN/extreme-tail-riser/zeige_artikel.php?fid=200265
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

sasafilipovic

U ovoj sekciji nema naruèivanja, samo izrada.
Naði nekog strugara, napraviæe ti po tvojoj meri. Ili napravi sam:

svetac

ma kakav strugar,odes negde gde prodaju gvozdjuriju i trazih flah 20x5mm,otfikaris,izbusis jednu rupu,ubacis saraf ili neku burgiju da drzi merz,izbusis drugu i vozi!

sasafilipovic


KIZA73

Lako cu ga i sam napraviti ali nemam garazu da izvodim egzibicije uzimanja mere. Ne mogu nugde na netu da nadjem dimenzije.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

SSZGO

skini svoje pa izmeri, dodaj koji cm
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: SSZGO poslato 18 April, 2011, 03:04
skini svoje pa izmeri, dodaj koji cm
Za dizanje se obicno krate koske...a za spustanje produze.....obicno :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sasafilipovic

Najlak¹e a definitivno i najbolji naèin je da podigne¹ motor dizalicom ali da oslonac bude agregat ili ram (ne zadnja vilju¹ka). Skine¹ tvoje postojeæe DOG BONES. Zadnji toèak æe odmah da se spusti do zemlje. Onda dizalicom pode¹ava¹ visinu repa, koliko ti odgovara. Kada odredi¹ polo¾aj repa, izmeri¹ razmak od rupe do rupe i to je to. Kupi¹ lim od 5-7mm, iseku ti na dimenziju koja ti treba, izbu¹i¹ rupe na rastojanju koje si izmerio i u¹tedi¹ 25€.

SSZGO

dal ce da dize ili spusta nemam pojma, nigde nije napisao...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

i ja mislim da ce da spusta :)
previsok mu je taj rep fabricki :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: KIZA73 poslato 17 April, 2011, 22:32
Zanima me da li postoji neki manijak po kome bih mogao da porucim Tail Riser? Hvala  http://www.bikefarmmv.de/EN/extreme-tail-riser/zeige_artikel.php?fid=200265
poslednje dve reci pre HVALA ,meni kazuju da bi da dize....:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

KIZA73

Ma kome jos treba spusten ;D Kod mene psece koscurine treba da budu krace. Zanima me da li se rep dize proporcionalno u cm onoliko koliko se skrate koske ili postoji neki odnos. Lakse mi je da metnem nesto ispod buljsona i kad odredim visinu za toliko skratim, tj napravim krace ,nego da ispred zgrade rasturam i jasem motor koji se drzi na dizalici i oslanja na agregat. Pascu na suvo... Ako bas mora onda cu tako.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

sasafilipovic

Mora!
Nemoj da komplikuje¹ bezveze, moraæe¹ da ga podigne¹ na dizalicu u svakom sluèaju da bi ga zamenio. Spremi flahove, rasturi sve, premeri, izbu¹i rupe i namontiraj...
Inaèe 1 cm na dog bones je zavisno od tipa motora oko 5cm  u visini repa,

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.