Glavni meni

Kombinezon

Započeo Gašpar, 23 Oktobar, 2010, 16:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Jbt kad se sad nisam slogir'o! Ja pomislim to je SVEMIRAC kad ono samo Gaspar... :D :D :D :D

Gašpar

Citat: Kengur poslato 16 Novembar, 2010, 03:49
Jbt kad se sad nisam slogir'o! Ja pomislim to je SVEMIRAC kad ono samo Gaspar... :D :D :D :D

It is I, Leclair ;D

Kengur

Jel ima neko iskustva sa AGV SPORT kombinezonom? da li neko poznaje nekog da ga ima, bilo sta...

Imam ponudu za ovaj komb i razmisljam da ga uzmem...

davidoff

Jos prosle sezone sam hteo da uzmem ovaj kombinezon medjutim uvek mi je nesto drugo bilo prece. Zanima me sa kavim protektorima dolazi i kakav je kvalitet uopste,i kako si se merio tj. kako si znao velicinu koju da porucis?
We won't forget you Marco....


Kengur

Ne znam, treba da idem da ga pogledam i probam kad se vratim.

Jesi ti hteo nov da uzmes ili polovan? Koliko je nov?

Gašpar

Ja mislim da je mene pitao :)

Protektori su na kolenima, ramenima i laktovima. Nije neki kvalitet, ali moze proci.
Merio sam se po Louisovim merama, imam stomak i debele noge, nisam neki tvigi i kombinezon mi je kao po meri  [thumb_up]

davidoff

Citat: Gaspar poslato 26 Novembar, 2010, 19:37
Ja mislim da je mene pitao :)

Aha  :D

Citat: Gaspar poslato 26 Novembar, 2010, 19:37
Protektori su na kolenima, ramenima i laktovima. Nije neki kvalitet, ali moze proci.
Merio sam se po Louisovim merama, imam stomak i debele noge, nisam neki tvigi i kombinezon mi je kao po meri  [thumb_up]

To me uvek zanimalo posto ni ja nisam op JUSU pa se plasim da ne omasim,haval u svako slucaju.
We won't forget you Marco....


Serdjo Fiva

Citat: Gaspar poslato 26 Novembar, 2010, 19:37
Ja mislim da je mene pitao :)

Protektori su na kolenima, ramenima i laktovima. Nije neki kvalitet, ali moze proci.
Merio sam se po Louisovim merama, imam stomak i debele noge, nisam neki tvigi i kombinezon mi je kao po meri  [thumb_up]

Obicno na tim kombinezonima, nemas dovoljno ojacanje ( odnosno unutrasnje ) oko kicmenog dela. Znaci ako slucajno padnes, ode sav do kolena. Zavisi kako su ga Pakistanci uradili. Cena tih kombinezona je u nabavci oko 117€, ali s obzirom da u Nemackoj vecina robe mora da prodje atest trebalo bi da bude ok. Mada, atest se radi samo za prvu turu [neampojma], posle toga.. ? Kvalitet koze je sigurno ok, jel se koristi ko¾a koja nije mnogo preradjivana. Znaci na sebi ima¹ pentijum 2  [thumb_up]

Charuga

Ja PROBIKER nisam "gledao" u radnji..... nikada nisam komentarisao nesto na osnovu slika ili cene.....
Ja ih koristim godinama....kombinezone i evo juce sam kupio jos jednu jaknu......
Od te firme mi se nisu svidele cizme a za rukavice neznam posto ih nisam imao......
Ovo leto sam proveo na motoru dva ipo meseca po Evropi....prilicno sam ih se nagledao kod Austrijanaca i Nemaca i svi prezadovoljni....to su ljudi koji nisu optereceni kao mi cenom....sve sto kosta previse nemora da znaci da je i toliko kvalitetnije....
Probiker je ubedljkvo najbolji odnos ulozeno-dobijeno.
Nijedan mi se nije rasio ili popustio po savovima dok mi se sa IXS-om recimo to desavalo.....pritom napominjem da se ja nevozim samo vikendom vec su ti kombinezoni....peglani i leti i zimi kao i po kisi.....
Neko gore napisa veliku glupost PR-4 sranje.....
Po meni je to njihov kombinezon sa najboljom zastitom zbog ojacanja koja mozdete videti na slici dole.....a i najvise mi se svidja.
Svima preporucujem da je pametnije kupiti njega za 200 eura nego da Vam neko uvaljuje kojekakve kopije brendiranih marki mnogo skuplje a prave se isto gde i Probiker.....








jerej

Charuga, gde si kupio ovu jaknu sa zadnje slike???  :D  :D

Gašpar

Jerej, u Louisu najverovatnije.

Sto se tice kvaliteta.
Pregledao sam ceo kombinezon do sitnih detalja ( picajzla sam ) i stvarno nemam ni jednu zamerku.
Ustvari imam, posle ovih par slava jedva sam spakovao skembe u kombinezon  ;D

jerej

Gresis silno sinko... Jaknu sam mu ja sinoc prodao...  ;D  ;D

UFF

Gaspar ko da ne prati na casu
I ko da ne vidi na desnom rukavu jerejev potpis kao isterivaca djavola ;D

jerej

Citat: UFF poslato 04 Decembar, 2010, 14:25
Gaspar ko da ne prati na casu
I ko da ne vidi na desnom rukavu jerejev potpis kao isterivaca djavola ;D

[rofl]  [rofl]

UFF

Plus si na svom avataru u istoj jakni ;)

jerej

Zato sto ne prati na casu, evo sad ce da dobije keca za polugodiste, pa posle nek gleda kako ce da ga popravi.. ;D

Charuga

Citat: jerej poslato 04 Decembar, 2010, 13:51
Charuga, gde si kupio ovu jaknu sa zadnje slike???  :D  :D

Imao sam srece sto je tebi mala....mnogo mi se svidja....pazario sam dobru jaknu a jos bitnije upoznao sam jednog jako prijatnog coveka.... HVALA Jerej :)

Gašpar

Od mene ste svi dobili po krst, u znak izvinjenja  ;D ;D ;D

jerej

Nema na cemu Charuga..  [cheers]
Gaspare, evo i tebi jedan krst...  :D  :D

despic

@ charuga
jel ti to imas ovaj kombinezon
http://www.louis.de/_10a2749498c5ba02759de94354ce41640c/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=100&wgr=780&list_total=5&anzeige=0&artnr_gr=208007
dugo sam razmisljao da ga uzmem, i dao bog, kad skupim pare i hocu...samo mi kazi kakav je...jel to dvodelno!?

ja sam 180/80
koji mi br odgovara!?
klasican divljak