Glavni meni

Kombinezon

Započeo Gašpar, 23 Oktobar, 2010, 16:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar


Stevan

Od Probikera sam imao cizme, izvrsile su svoju funkciju kad sam pao, ali sam menjao rajsferrslus koji je bio los od pocetka... Malo su propustale vodu, nis' strasno... Mislim da je kombinezon sasvim OK...

Tihi_ZR

Taj sam video u Luisovoj radnji u Becu, nije los. PRX4 je cisto sranje a ovaj bi jos i mogao da prodje za neku rekreativnu voznju.

Gašpar

Narucio sam ga, ali posto je na extra popustu, ne znam da li ce ga biti do srede... ako ga bude, prenecu utiske  ;)

Gašpar

Nema ga vise na stanju, daklem nisam postao srecni dobitnik jeftinog kombinezona  :'(

farbach

koji broj nosis, imam jedan wintex.

Kanarinac

A sta fali onom dvodelnom probiker kombinezonu?

cone

Citat: Kanarinac poslato 27 Oktobar, 2010, 02:06
A sta fali onom dvodelnom probiker kombinezonu?

pa vidis da kaze covek da ga vise nema na stanju.. prodato

Gašpar

Ma jednodelni me zanima, i tog nema na stanju... Dvodelnog ima u izobilju, ali me nesto ne zanima....
Farbach, 48-50... Koji je taj tvoj?

farbach

52 i 250 e. Nije moj,, od musterije je, mogu vas povezati.

Gašpar

Ne vredi, preveliki mi je... Ja se u 48 spakujem.

Gašpar

Stigao sam do kombinezona i to po ekstra ceni od 149,5 evrica  ;D
Probao sam ga na suvo i jedina zamerka mu je malo losija ostava ali i ona se menja tako da nije to tolika zamerka  [thumb_up]


E da, kupujem one cicak slajdere za kolena, ukoliko neko prodaje to  ;)

Tihi_ZR

Video sam ga u rdnji, PRX6 mi je izgledao malo bolje ali za ove pare stvarno nema boljeg. Daj neke okvirne dimenzije jer nesto kontam da i ja narucim ako bude kesa do kraja godine a vidim da su ostale velicine 50-52-54

Gašpar

Citat: Titja poslato 15 Novembar, 2010, 23:33
Video sam ga u rdnji, PRX6 mi je izgledao malo bolje ali za ove pare stvarno nema boljeg. Daj neke okvirne dimenzije jer nesto kontam da i ja narucim ako bude kesa do kraja godine a vidim da su ostale velicine 50-52-54

Znaci izmeri se po onim njihovim dimenzijama, i nema da omasis. Ja sam 173/4/5 cm, i 70-ak kilograma spakovao u broj 48, tako da vidi ti pa se racunaj  [thumb_up]
Ako si mojih dimenzija, mozes da dodjes da probas, no problem  ;)

Gašpar


UFF

Sad ti jos samo pravi motor fali i to je to  ;)

bokilic

fini kombinezon,nego je malo muka ako nije komotan,jos ako te potera  da......tesko se skida u zurbi  :P :P :P
i naravno bez dobrih cizmi dzaba dobar kombinezon  [thumb_up]
brmmmm

UFF

Eno farbach oglasio odlicne cizme!

Gašpar

Citat: bokilic poslato 16 Novembar, 2010, 00:05
fini kombinezon,nego je malo muka ako nije komotan,jos ako te potera  da......tesko se skida u zurbi  :P :P :P
i naravno bez dobrih cizmi dzaba dobar kombinezon  [thumb_up]

Za laksu "zurbu", ove pametne svabe patentirali rajsfeslus u oba smera, tako da moze da se otvori i od dole na gore  ;D

Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2010, 00:09
Eno farbach oglasio odlicne cizme!

Video sam, moram malo da se kalkulisem, naletece opet nesto dobro  ;)

bokilic

Citat: Gaspar poslato 16 Novembar, 2010, 00:13
Citat: bokilic poslato 16 Novembar, 2010, 00:05
fini kombinezon,nego je malo muka ako nije komotan,jos ako te potera  da......tesko se skida u zurbi  :P :P :P
i naravno bez dobrih cizmi dzaba dobar kombinezon  [thumb_up]


Za laksu "zurbu", ove pametne svabe patentirali rajsfeslus u oba smera, tako da moze da se otvori i od dole na gore  ;D

Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2010, 00:09
Eno farbach oglasio odlicne cizme!



Video sam, moram malo da se kalkulisem, naletece opet nesto dobro  ;)

ma trebali su i pozadi da stave jedan za svaki slucaj  [rofl]
brmmmm