Glavni meni

Auspuh Servis

Započeo Darko74, 15 April, 2011, 09:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

mislis na ovaj?

i mene to zanima
kao i da li je samo od karbona ili je prohramski pa presvucen u karbon
on je verovatno taj od 250e

[attachment deleted by admin]

nano


Kanarinac

Taj,a i ovaj na slici ispod. Ako je 250e , to je vec ozbiljna cifra iskreno

Gašpar

Ja sam juce zvao, rece mi devojka koja se javila da cene auspuha idu i do 800 evra  [neampojma]

Kanarinac

 [ludak] [ludak] [ludak]

Pa za te pare uzmes yoshimuru preko i jos ti kusur ostane. Za domaca radinost varijante maximum koji bih dao za jedan auspuh je 200 evra. I to da je nadrkan bas

AndreyRR

no name izduvi za velike novce  [nono]

velja

Pre godinu i nesto dana mi je onaj Robert trazio 140e za njegov najizdrndaniji 3 oval  i nekih 10e za nesto da namontira. Onaj skorz crn. Drug mi je pao sa motora pa je odustao.

Bilo je zimsko vreme i mozda je od tad digo cene ali 150e je najvise sto bih u zivotu dao za ovakav auspuh. Ove strane brendove nikad ne bih ni kupio jer i oni isto vrede 120e a ostatak je plaæanje brenda.

Voleo bih da ih imam lepi su i lepo se cuju ali ne po ovim cenama.

Gašpar


dzimika

veljo pretpostavljam da mislis na karbonski?
obican prohromski trioval sam gledao kod njega sa crnim kapicama i cena mu je 120e i odlicno izgleda karbonski je nesto skuplji ali odlcino izgleda i on :D

Kanarinac

Ni Robert nije bas toliko jeftin.Onaj njegov najnadrkaniji auspuh kosta 250 evra sto je po meni isto suludo. Kad se na to doda put do tamo i nazad izadje na 300. Izgleda da se ne isplati kupovati ih vise...

ЯЭВОЛУТИОН

Pa svi su se izbezobrazili....pa i Robert....idu na vecu cenu da bi manje radili....a za te pare pun Ebay brendiranih...pa i iz amerike se isplati sa postarinom za te pare
http://www.ebay.com/itm/Two-Brothers-Carbon-Slip-on-Exhaust-Kawasaki-ZX10R-ZX-10R-ZX10-08-09-10-/270904842589?hash=item3f132fd95d&item=270904842589&pt=Motorcycles_Parts_Accessories&vxp=mtr
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

mani vise tu ameriku..kad te nasi klepe po usima sas carinu oci ti ispadnu...
brmmmm

AndreyRR

Citat: bokilic poslato 07 Februar, 2012, 11:45
mani vise tu ameriku..kad te nasi klepe po usima sas carinu oci ti ispadnu...
koliko ja znam za rezervne delove ne ide
carina ja sam pre dve godine narucio
namotaje i nisam platio carinu
ziveo ebay  ;D ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Ne ide carina ako se kupuje od fizickog lica....ako kupujes od firme, obicno ti zviznu neku carinu od koje boli glava. Naravno i ako kupujes kao firma ti zviznu carinu kako god.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

Citat: AndreyRR poslato 07 Februar, 2012, 11:51
Citat: bokilic poslato 07 Februar, 2012, 11:45
mani vise tu ameriku..kad te nasi klepe po usima sas carinu oci ti ispadnu...
koliko ja znam za rezervne delove ne ide
carina ja sam pre dve godine narucio
namotaje i nisam platio carinu
ziveo ebay  ;D ;D
jeste jeste,,zato meni izgleda karike nisu racunali kao rezervni deo,,pa me omlatise sa 47e carine...verovatno su racunali da su to narukvice...
nego to ide po sistemu do 100e se ne naplacuje,preko 100e se naplacuje carina...
i do neznam koje tezine...jebala ih carina...jes da mi je opet jeftinije al nisu morali da me zakolju sa tih dodatnih 47e.. majke im ga..
brmmmm

AndreyRR

Citat: revolution poslato 07 Februar, 2012, 11:54
Ne ide carina ako se kupuje od fizickog lica....ako kupujes od firme, obicno ti zviznu neku carinu od koje boli glava. Naravno i ako kupujes kao firma ti zviznu carinu kako god.
e pa bice da zbog toga nisam platio carinu
burazer je preko ebay-a kupio deo i posle mi
poslao

nano

Gde god da kupis, preko 70e vrednosti (ono sto pise na paketu) ide carina

Che

Citat: revolution poslato 07 Februar, 2012, 11:54
Ne ide carina ako se kupuje od fizickog lica...

Kupis motor od fizickog lica i ne platis carinu?

dzimika

Citat: Kanarinac poslato 06 Februar, 2012, 23:50
Ni Robert nije bas toliko jeftin.Onaj njegov najnadrkaniji auspuh kosta 250 evra sto je po meni isto suludo. Kad se na to doda put do tamo i nazad izadje na 300. Izgleda da se ne isplati kupovati ih vise...
pa dobro to je hexagonal od karbona, opet je jeftiniji nego isti takav brendirani
a moze da se uzme trioval od prohroma za 120e sto nema sanse da nadjes da je brendiran osim ako nekome nije neka frka za pare bas bas

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Che poslato 07 Februar, 2012, 16:26
Citat: revolution poslato 07 Februar, 2012, 11:54
Ne ide carina ako se kupuje od fizickog lica...

Kupis motor od fizickog lica i ne platis carinu?
aj da nacrtam za publiku sa jeftinijim kartama....

D. E. L. O. V. I.  

Pre svega naravno zamolis fizicko lice da stavi cenu koja sa postarinom nece preci 100 us dolara.....ako kupujes vise stvari zamolis ga da spakuje u posebne pakete i tako posalje...svako posiljka se posebno racuna bez obzira sto je na jedno lice poslata.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11