Glavni meni

Auspuh Servis

Započeo Darko74, 15 April, 2011, 09:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR

Svaka cast za radove  [clapp]

ЯЭВОЛУТИОН

Kanarinac.....onaj tvoj nema pojma..... da batali posao, kad nume.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

hahahaha bas nume, ili nece se zajebava sa glupostima :D

ЯЭВОЛУТИОН

Ma ja mislim da mu Epoksi mozak izeo .....mlad a drogira se
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

On je rodjen izeden u mozak :D

ЯЭВОЛУТИОН

e dobro, onda je samo fixirao trenutno stanje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko74


UFF

taj bmw mi nesto mnooogo lici na ktm

CBRR1

Citat: UFF poslato 29 Jul, 2012, 09:50
taj bmw mi nesto mnooogo lici na ktm
ma jok sta bre ti znas,to je bmw,svako ima pravo da zove motor kako hoce,recimo po meni to je suzuki...

ЯЭВОЛУТИОН

Covek je bre pogodio da su tri slova, a da li je MuZ, KTM, BMW, DKW, VOR, ....kakve veze ima
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko74

slepci, nisam mogao da izbacim slike bmw-a  zato sto je datoteka ogranicena na 1500kb po sam zakacio ktm-a a nisam izbrisao text u poruci, vas trojica nemate pametnija posla nego da podjebavate 

UFF

Ti si slepac jer ne umes da smanjis sliku

Darko74

stvarno,ma daj, znaci slikam motor za licnu kartu i dobijem manju sliku, hvala ti druze prosvetlio si me

Gašpar

Ne nego otvoris recimo www.pixlr.com/editor i resizujes sliku.

UFF

Ako umes moze i ovako
e sad sam te prosvetlio  ;)

dodjes mi  [cheers]


http://s17.postimage.org/heifwbv7x/DSC3432.jpg

CBRR1

Citat: Darko74 poslato 29 Jul, 2012, 12:27
slepci, nisam mogao da izbacim slike bmw-a  zato sto je datoteka ogranicena na 1500kb po sam zakacio ktm-a a nisam izbrisao text u poruci, vas trojica nemate pametnija posla nego da podjebavate 
ili slepce popusi slepcu...

Darko74

neka ti ga mama popusi,majmuncuno jedna neotesana

nano


CBRR1

Citat: Darko74 poslato 29 Jul, 2012, 20:03
neka ti ga mama popusi,majmuncuno jedna neotesana
kao tvoja sestra..?

ЯЭВОЛУТИОН

@Darko74

Kontraproduktivo je napusavati moguce musterije, kao i omlacivanje dobavljaca....ali ako mislis da tako treba
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11