Glavni meni

Auspuh Servis

Započeo Darko74, 15 April, 2011, 09:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko74

Specijalizovani  radionica za izradu i ugradnju auspuha za sve tipove motocikala.Izrada i presvlacenje svih vrsta delova od karbona 0642953366

[attachment deleted by admin]

Flojd

Radio sam moje auspuhe za Kawu kod tebe i sada te, kao i na ostalim bajk-forumima, sa zadovoljstvom preporuèujem.

Veoma sam zadovoljan Darkovim radom. Ne samo ¹to je moje auspuhe dobro i pedantno uradio, veæ se prihvatio i dosta pipavog posla koga su dvojica njegovih kolega pre njega odbila jer nisu videli raèun da to rade a gomiletina dosta zahtevnog a te¹ko naplativog posla im je bila u najavi.

Samo da iskopam slike pa da vidite o èemu prièam...

Flojd

Evo, iskopah slike konaèno... ;)

Ovako je to izgledalo ranije:

Ovi crni krajevi auspuha su potruleli pa ih je trebalo zameniti. Ja sam ¾eleo da se to odradi u prohromu. Normalno, nisam ¾eleo da menjam cele topove jer je ostatak potpuno ispravan a i oriðinale su Kawini, iz 79' godine...Kad bi stavljao nove originalne topove to bi mi iz d¾epa izbilo bar 500 evropljana, i to bez tro¹kova slanja i zajebancija sa carinicima.



A evo kako je to izgledalo unutra...Bo¾e saèuvaj!









A evo kako to izgleda nakon Darkove intervencije:









Zvuk je dubok a rezak, bez cangrljanja. Mo¾e i to da se naruèi - oli da pi¹ti oli da brunda, kako god ¾eli¹...

Darko, zna¹ moj ¾iro raèun, molio bih jednu finu doznakicu za ovaj EPP... :P  ;D

dr.GT

Poznajem Darka,
I meni je na mojoj Yamahici odradio auspuh i dodatak grane,radi se o triovalu Yoshimura ...
Extra je odradio sve pohvale i preporuka,Yosha se cuje odlicno ja odusevljen.......     [vatromet]

Yamaha

Darko74


UFF

daj neke cene za ove topove

Kanarinac


velja

Vidis i meni bi ovaj zadnji lego ako mi cerka ne pojede 490 sladoleda na moru. Po¹to su?

Pop

Oni prvi crni... Cena?

"Грме танки џефердари..."


Vlajko

Imam i ja dva topa od cb-jke za reparaciju..

Ufotkacu ih odozdo, pa da vidimo moze li sta..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Vlajko poslato 05 Avgust, 2011, 09:38
Imam i ja dva topa od cb-jke za reparaciju..

Ufotkacu ih odozdo, pa da vidimo moze li sta..
Ako se dobro secam jedan top ti je od 900 a drugi od 750.....mala i velika rupa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Vlajko

Resio si mi misteriju rupa  [klanjam_se]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Darko74

ljudi zamolio bih vas da mi se javite na br 0642953366 lil mailom na [email protected] slabo stojim sa odgovorima ovim putem,inace cene su 150-180-200e za bajkere sa ovog foruma moze i popust

Darko74

cene auspuha se krecu od 80-250e sve zavisi od kog materijala radim,imaterijali koje radim su prohrom,karbon i titanijum

Darko74


Darko74

sve modele radim u prohromu (mat ili visoki sjaj)

Darko74

  bajkerima popust, mogucnost placanja na 2-3 rate

[attachment deleted by admin]

Darko74

q

[attachment deleted by admin]

Gašpar

Jao bre, ti si juce radio sa smolom  ;D ;D ;D

Kanarinac

Kolika bi bila cena auspuha u pretposlednjem postu sa slikama treca slika i pretposlednja slika?