Glavni meni

Shabani na motorima i Failovi ;)

Započeo SSZGO, 15 April, 2011, 08:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

¹tampar

....slatko se nasmejah u ovo tmurno jutro....iako sam video ovakvih situacija u¾ivo...uvek mi je sme¹no.
Setim se tako dogodov¹tine koju sam video u Loznici mislim 1979-e...Kupio èovek novu novcijatu ÈZ 250 enduro,(stariji se seæaju tog motocikla koji se rado propinjao...nije bio za poèetnike) ,dovezao se u grad,skupilo se nas pedeset da je vidi i èuje a njegov kom¹ija navalio ''daj da probam,daj da probam''...
 Sede na motor i krenu,dade gas da nas impresionira svojim vozaèkim umeæem ...motor se uspravi a on se upla¹i....u¹alta u drugu da je smiri i spusti...zaboravio je samo da pusti gas...motor i u drugoj na zadnjem...rrrrrrr...sjuri se pravo u ©tiru (©tira je reèica koja teèe kroz Loznicu)...
    Popadali smo svi kolko nas je bilo....a i jedva smo je izneli iz potoka....

Zverka

najsladje se nasmejah ...
kad smo kod dogodovstina :
pamtim  ....
grupno kampovanje u babama i grupna voznja do obliznje kafane i nazad koliko da se dopije pa u povratku valjano se prodivlja u nasem malom kampu ...e pa sad tu negde je bio  momak koji vozi cirka mesec danam,vozi kastomizirano neko cudo i da bi se pokazo prejuri on celu ekipu ispravi krivinu i na glavacke se zabode u nesto poput septicke samo je ovo bez poklopca i u daleko vecoj rupi ....
i on i motor onako veselo potopljeni ...a svi ostali mal nisu popadali sa motora od smejanja
MOMKU FALA BOGU NISTA samo malo povredjen ponos posto je upo u fekalije poprilicno "mirisljave"
3 sata smo vadili momka napolje - niko nije mogao doci sebi od smeha ...i na kraju je poznati AVALAC skocio u iste sa sve rukama stavljenim za skok na glavu

OD TAD JE PROSLO SIGURNO OKO 3 GODINE A JA SE I DALJE SITA ISMEJEM KAD SE SETIM
Never ride faster than your angel can fly

:D

MILJAN

evo jo¹ jednog novog motora:

New Motorcycle Crash

Samo po gasu..to majstore...
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Cave ab homine unius libri

MILJAN

Cave ab homine unius libri

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Zasto to uopste pokusavaju na R-u kad znaju koliko ce da ih kosta kad padnu?
ako vec mora da bude R sto ne poskidaju sve plastike prvo i naprave kavez ili bar slidere dok ne nauce??

MILJAN

Zato ¹to imam mnogo debila na ovoj planeti... Ne razmi¹ljaju svi racionalno....
I eto nama teme za zezanje...   :D
Cave ab homine unius libri

SSZGO

vidis kavez nije losa ideja, to bih ja mogao da nabudzim...

ali neki fensi
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

robbief

smooth

robbief

smooth

mkt


KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

YoYa

 ahaahah [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl],,
ova keva najjaca,,,ubi babu

Kanarinac


kawa ninja

   [rofl] [rofl] [rofl]

aj em o kej Sirli   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]..... jao upis.... ;D ;D ;D ;D ;D

baka nema pojma sta je strefilo a debeljan iza tete padavicarke bi malo da guzi.. ;D
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

mkt

evo ga jos jedan nas umetnik  [rofl] pravac dunav
umetnicki pad

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.