Glavni meni

Shabani na motorima i Failovi ;)

Započeo SSZGO, 15 April, 2011, 08:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: UFF poslato 25 Avgust, 2017, 04:54
i treba dumre za kaznu sto je polupao novu hondu debil
Al' uspeo je i da svira parkiranom automobilu da se skloni... [facepalm]

markoizkule

Pogledao sam sve stranice i nisam video ovaj snimak u aktivnim youtube snimcima u temi...sta mu je to trebalo :/// komsijska budala

! No longer available

eclipse4


UFF


markoizkule

Moguce da je 15 puta bilo..ali eto nema aktivnog linka na ovoj temi. presao sam celu temu gledajuci snimke i onda kada sam dosao do kraja setio se ovog. mozda mi je promaklo

UFF

da li je isti link ako ti ja i okacimo isti file sa razlicitih profila?

ne brini nije uzeto za zlo, bar si se potrudio i uradio pretragu pre toga ako vec nisi citao sve teme

dobrodosao  [cheers]

Kostić

¹abanska je tuga pregolema. e jel ima jo¹ neki ¹aban da vozi kavasaki u bele èarape? ovi pajseri nisu ¹abani, nego su sme¹ni u ¾elji da ne¹to nauèe. ovoe bratjo ¹abanija. zlatiborac u beogradu ja¹e kavasaki




Glava Dole

Vredi se podsetiti u svakom slucaju :) Ovako se potpisuje lagano i strucno(i kratko, jbg retka 18ica a dot 2014, steta je spaliti), a ono sto on radi je cisto proseravanje :)

(3:35)
! No longer available



UFF

kosta treba da se javis viti da preko njega posaljes cv njegovim kaskaderima pa kad sledeci put dodju ameri da snimaju film kod nas i da lupaju nove automobile tebe da angazuju za originalnog lokalnog prosjaka i da zaradis koju hiljadu eura :D

jebi ga autenticnost mora da se plati

Kostić

cv? vadafak je cv? pero brate poma¾i, ovaj zeleni zub me jebe namerno! :)

Aussweis


Ne mora da se priprema uopste...genuine Serbian street motherfucker  ;D

Nego, sta ce posle kad se obogati??  Ispada iz cele price...kupuje nov motor, novu gajbu, tri nove zene..  ;D
Sve ima cenu ili čast!

Kostić

jok. koj æemi kurac nov motor i stan. sve u kurve benzin i pljeskavice + tuborg. :)

Kostić

i u sliku sa nekom starletom. dimam za fejsbuk. ko ministar. ¹meker nema ¹ta.

Hurricane


megaidiot


Hurricane


Major


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

nesic1