Glavni meni

Shabani na motorima i Failovi ;)

Započeo SSZGO, 15 April, 2011, 08:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

VR 46

Citat: rboban poslato 18 Novembar, 2014, 00:39
Jer imam sina i drugaricu, koji nakon voznje naprave kiselu facu kao da se nisu ni vozili ako ne dignem na tocak!
Ma ok je sve to,ne kazem ja da je to lose,ko jos ne voli to,ali u ovoj situaciji,voznja u koloni,oni samo kacige nose... [facepalm]
Twist of wrist!

mkt


Darko

ne znam da li je otvorena ili zatvorena grupa ali ako mozete da odgledate ovog baju - do jaja

http://www.facebook.com/video.php?v=427266090754857&set=vb.156207517860717&type=2&theater

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Darko poslato 17 Novembar, 2014, 21:30
ne znam sta mozes iz ovog snimka da vidis ? da ne voze mozda presporo ? ili nemaju dobar polozaj ?

na kraj krajeva dodji do Bg , napravi rekrsaj i probaj da pobegnes batici koji ce te pojiriti sa BMW-om ili Aprilijom....

oces , ali juce
Prosle godine mi se docko zalio kako oko avale jedva otresao jednog presretaca.....onda smo testirali.....litra vs litra oko avale.....jednu vozi on na noz a ja za njim ga pratim i zavrcem samo na pravcima.....posto on vozi kako vozi...ne lose ali nije trkac....na krivinama dobije koju sekundu, ali kako ja sporije ulazim u krivinu imam sansu da se ispucam malo ranije.....na kraju smo dosli da usled par njegovih gresaka nije odmako ni pet metara....a krenuli smo sa deset metara razmaka.....dakle ja sam cak bio brzi.....
Sto samo pokazuje da bezanja od presretaca nema, osim ako poznajes dobro put i znas naku foru gde bi njega iznenadio...precica, stubici gde bmw ne moze od cireva ili slicno.....
p.s.
test je radjen i sa 600 ccm. a on na litri...pobegao je 20 metara....nedovoljno da se sakrije u sporednu ulicu..

sm ili enduro motor imaju vece sanse u gradskoj guzvi jer mogu da koriste svoju okretnost, parkove, stepenice, livade i sumarke.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

45 konja, ali jebitaènih! :D

Darko, izvri¹tah na video :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

Ma ja mislim da je ono saban bas na zzr-u. Tako mi delije dupe. Mozda i gresim, mutno je malo. Svakako covek je legenda...vezba,vezba,tako se uci,prvo polako....haha

eclipse4

Citat: Darko poslato 30 Novembar, 2014, 23:13
Ma ja mislim da je ono saban bas na zzr-u. Tako mi delije dupe.

pa brate gledaj i ti motor,kako ces da prepoznas motor ako coveka gledas u dupe ??? 

:-* :-*

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

i posle kazu kantasaki ne valja  [nono]
Twist of wrist!

balcan girl

Citat: Dukags poslato 17 Novembar, 2014, 22:11
Bike  GIRL Riding 2 UP Tandem

ja se vozim na toèak kao suvozaè...iskreno greska je to raditi u ovakvoj koloni, pogotovo bez opreme, doduse seæam se jedne voznje u panèevu gde sam na motor sela u sorcu i majici  i jos jet kaciga i japanke, jbg skontala sam da cu na piæe u grad koje je odmah kad izadjes sa skupa u pancevu :D zajeb :D piæe je bilo u dolovu 20km od panèeva, a do njega sam stigla na zadnjem toèku dok kosom odprilike brisem asfalt :D jbg dugaèke mi ruke pa malo vi¹e visim pozadi kad je motor u vagi :D a i da vam pravo kazem zajebane japanke kad se radi stopi nabola sam stopalo jer mi se sklopio jebeni fuzaster :D doduse imala sam ispade kad se ne nadam za taj jebeni stopi jer se vozimo na zadnjem a ja imam obièaj da gestikuliram rukama dok prièam i ne gledam kad sa zadnjeg dotièni radi stopi na crveno na semaforu :D pa ja krenem na salto preko vozaèa sto mislim da je upravo ovde bio sluèaj :D sreæom moj vozaè je imao vise iskustva da me rukom uhvati za majicu i vrati na sediste :D :D :D mada nije mi bilo svejednoooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

mislim da æe tog skupa u panèevu una da se seti :D tada ti je dotièni vozaè isao po gradu da ti trazi crno pivo jer ga vise nije bilo na skupuuu :D seæas se? :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

evo vam za to ¹to se smejete èoveku. ¹ta vas boli kurac kako ko vozi za sebe i svoje u¾ivanje :)

http://s21.postimg.org/hu8amyown/Capture2.jpg

Kostić


CBRR1

Kosta samog sebe imenovao shabanom stavivsi se ovde....

CBRR1


Kostić

¹ta se tuèe¹, ¹ta fali ¹abanima. bolje vanvinklovana ¹abanija nego pozeraj :)

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

pa nije pao motor...izmakla se daska.....dakle sve je ok.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D