Glavni meni

nije motor ali nesto slicno - BG sajam 14ti april

Započeo SSZGO, 14 April, 2011, 20:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/134/%D0%A5%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0/874936/%D0%A1%D0%B0%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%9B%D0%B0%D1%98%D0%BD%D0%B0+%D0%BD%D0%B5%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%9B%D0%B0+%D1%83+%D0%91%D0%B5%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%83+.html


klasika, napili se ko stoke i seli u kola

ovu jednu devojku sto je najbolje prosla znam iz vidjenja

ostale ne znam, ali su isli iz teatra preko sajma ka brdu, i skucali se na praznom putu u parkiran autobus

jedan poginuo, vozac tesko povredjen, suvozacica tesko povredjena, a devojka sto je sedela pozadi je prosla bez vidljivih povreda...


ovih godina desavale su se slicne situacije i motoristima, neki koje sam takodje znao iz vidjenja su zaginuli na slican nacin...

pouka price je

NEMA PICA KAD SE VOZI !
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

cone

ccc, zao mi je samo njihovih roditelja, jadni ljudi.. naravno zao mi je i njih, jbg, mladi ljudi.. alkohol, verovatno neiskusan vozac, nalozeni, u fazonu idemo brzo i bum.. jbg, svako moze da da gas, zato najvise i ginu..

Kengur

Sto se tice pica i voznje...
Motor NIKADA nisam vozio ni cirke a kamoli pijan, jer znam da se palim na alkohol kao babun... Mrtav pijan vozim polako, ali cirke divljam kao da me neko juri...

Sto se tice kola, vozio sam pijan i bez dozvole tu po okolini, poslednjih god i po dana ne cirkam upste kad vozim.. Merka mi je casa dve vina(rose spricer obozavam ga), ili dva pivca mala... Mada nisam ni neki preterani ljubitelj alkohola... Volim u manjim kolicinama...
Nije mi ni do kazne(iako bez kola ne mogu, mnogo su mi potrebna) ali uvek kad izlazim neko je sa mnom u kolima, da nekog povredim ne bih sebi oprostio... Ako vec planiram da se napijem, tu mi je seka koja mi je licni sofer.. I unapred zna da su kljucevi njeni.. :D

Zao mi je povredjenih u ovom udesu... :(

DaChaS

Jbg ne pijem pa i nesto nemam tih problema ....volim da vozim brze ako auto to dozvoljava pa sam se nakupio raznih prekoracenja i ostalih kazni .....sad u zadnje vreme vise uhvatim sebe kako me opusta laganija voznja. Dok ne kupim nesto besno :P

UFF


rboban

Mozemo da budemo MANIJACI ali LUDACI ne moramo...... ALKOHOL i DROGA nisu za motor, ni za suVozaca a kamoli VOZACA!!!!
Ride It Like You Stole It

Milo¹*

nije ga neiskustvo ubilo nego ludilo...  pokupili momci pièetinu i krenuli gajbi da peglaju..  da je vozaè pre¾iveo prièao bi prièe ''uu ja brate mrtav pijan vozio 150 savskom ma bleja''.. jbg.. mada i te ribe su glupe ¹to su sele sa njima.. ipak, bolje to nego ¹ekape ili èekiæanje noænog..
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

SSZGO

ove ribe ne idu busom...

i nije neiskustvo jer je vozac imao 30 godina, jednostavno se olesio...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

I nije mu palo na pamet, da moze da pogine neko ako se ukuca u autobus... Taj ni trezan nije bio bezbedniji, samo sto su ljudi obicno nocu pijani, a grad prazniji pa moze da se pegla... Ima i danju pijanih, pa ako i naprave neko sranje, bude sa 40-50 kmh...

Niksloter

#9
Taj ¹to je poginuo je bio vlasnik fast food-a PONÈO.

Kanarinac



balansero

za vecinu nesreca je kriv alkohol... zato il pijes pa se ubijes il ne pijes uopste...
eve ti na...