Glavni meni

Radionica Visoki Sjaj

Započeo Andjelo, 14 April, 2011, 19:35

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole


Andjelo

Evo stigao i spoter iz Nemacke uskoro pustanje u rad


Andjelo

Evo jos jedan posao za Wien .......bile odrani rubovi  ,sanirano......audi 18 coli S line




Andjelo


Andjelo

Jos jedne felne za Karanfila idu na Mercedes Vito


Andjelo

I jedan gliser sa Volvo motor pentom ide na reparaciju i farbanje






Andjelo

Motor izvadjen da se iservisira karburatori i vodo pumpa .....da se odradi servis i zameni zupcasti kais

Andjelo


Andjelo


Andjelo

I jos jedan komplet odradjen za Wien Ac Schnitzer




El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

a di ti je taj Wien....jel blizu Beca
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo


ЯЭВОЛУТИОН

i meni se ucinilo....znao sam par momaka iz beca i uves govorili kako ih nerviraju ovi seljaci iz wiene....pretpostavio sam da je neki ruralni deo beca.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zozon

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 April, 2021, 21:34
a di ti je taj Wien....jel blizu Beca
Pronadji na karti Wienu, pa onda pronadji Bec i videces odokativno gde su  ;D
   ... meni nije poslo za rukom da nadjem Bec, ako nadjes javi i meni da znam gde je  [thumb_up]

DebeliZmaj

primitive, bauern, kobans....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zozon poslato 15 April, 2021, 09:58
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 April, 2021, 21:34
a di ti je taj Wien....jel blizu Beca
Pronadji na karti Wienu, pa onda pronadji Bec i videces odokativno gde su  ;D
   ... meni nije poslo za rukom da nadjem Bec, ako nadjes javi i meni da znam gde je  [thumb_up]
kao i Solun, Minhen, Rim.....NISAM PRIMETIO DA NEKO GOVORI BEOGRAD////nekako izlazi na belgrado, belgrejd.....naravno , bantsko novo selo samo tako i izgovaraju...zamisli NEW BANATIAN VILLAGE////

dakle WIEN nema
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

zozon

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 April, 2021, 20:01
Citat: zozon poslato 15 April, 2021, 09:58
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 April, 2021, 21:34
a di ti je taj Wien....jel blizu Beca
Pronadji na karti Wienu, pa onda pronadji Bec i videces odokativno gde su  ;D
   ... meni nije poslo za rukom da nadjem Bec, ako nadjes javi i meni da znam gde je  [thumb_up]
kao i Solun, Minhen, Rim.....NISAM PRIMETIO DA NEKO GOVORI BEOGRAD////nekako izlazi na belgrado, belgrejd.....naravno , bantsko novo selo samo tako i izgovaraju...zamisli NEW BANATIAN VILLAGE////

dakle WIEN nema
Ti se bas posvadjao sa malim i velikim slovima ovde  ;D  ... Banatsko Novo Selo svi isto izgovaraju ali niko malim slovom ... bar ne ljudi na dva tocka ... za belgrejd ne znam ...

ЯЭВОЛУТИОН

malo mesto mala slova......nikako da skontam kako se izguvaraju velika slova....dubljim tonom, glasnije....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11