Glavni meni

Radionica Visoki Sjaj

Započeo Andjelo, 14 April, 2011, 19:35

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

 evo posto ima vec 2 teme o poliranju evo da i ja otvorim jednu .............................vecina vas me zna sa bjb foruma   posto tamo u zadnje 3 godine imam temu o  poliranju i jos jednu temu o profesionalnim alatima za poliranje  ...........evo da postavim i nekoliko slika svojih radova pa vi ocenite sami da li je rad profesionalan ili nije  inace  poliram sledece materijale    aluminijum, alumagnezijum  ,bakar  ,mesing ,hrom  ,prohrom (inox), celik , sve vrste tvdje plastike  , lakove na automobilima i motociklima  (postupkom  pasta kreda cetka fini pamuk ) poliranje se iskljucivo radi u 3 do 4 paste  da bi se dobio vrhunski sjaj i da bi sto duze trajao ispolirani deo ............inace i varim sve navedene materijale koje poliram  a uskoro cu imati i zastiti dugotrajnu na poliranim delovima tj, obojenim metalima koji su njosetljivi na vremenske uslove   specijalni lak  bezbojni koji ide na glatku povrsinu                











Andjelo


Andjelo


Andjelo


Andjelo

ovu sam honde pre mesec dana radio   















Andjelo

ama jos slika samo da ih nadjem 











Andjelo

dosta radova sam i zaboravio da uslikam  pa ako nadjem jos slika u kompjuteru okaci cu .....................

Dr. Pop

koliko para da se ispolira motor?
MK Arhangel

Andjelo

Citat: Dr. Pop poslato 14 April, 2011, 22:07
koliko para da se ispolira motor?
sve zavisi sta se polira   od 1000 do 2000din  lakirane povrsine sa voskiranjem a sto se tice copera do 5000  dinara ceo motor felne ,zbice svi delovi hromirani zavisi da li ima sitnih ostecenja ili nema .......... a automobili od 3000-6000 dinara  u zavisnosti od izgrebanosti laka sa voskiranjem

Dr. Pop

mada si malo daleko hvala na informaciji...
MK Arhangel

Andjelo

Citat: Dr. Pop poslato 14 April, 2011, 22:44
mada si malo daleko hvala na informaciji...
ma kad si u prolazu nazovi i svrati da ti nesto dzaba ispoliram na brzinu da vidis kako izgleda poliranje ovim postupkom evo ti broj 0638060818  a i da popijemo koje ladno  ............................polirao sam decku iz Vrsca pre 2 nedelje crni ER6N 2008  bio je dosta izgreban  a i rubove felni sam mu polirao  .......................samo sto ga nisam uslikao ni pre ni posle poliranja 

Dr. Pop

Ako me put navede æu te cimnem, da ispoliramo harlija... :)))

Ne sumljam da je perverzija, a za ladno pivce sam raspolo¾en i bez poliranja.
MK Arhangel

Gašpar

Pope oteram ti Hondu u petak i vratim u nedelju  ;D ;D ;D

Slikacu sutra moju felnu sa kola, mozda imam negde i sliku kako je ranije izgledala.

rboban

Ja sam se uverio u KVALITET a imam i obecano malo poliranje nekih plasticnih dorada na mom mezimcetu ali nikako da odem........
Ride It Like You Stole It

Dr. Pop

Citat: Gaspar poslato 15 April, 2011, 01:34
Pope oteram ti Hondu u petak i vratim u nedelju  ;D ;D ;D

Slikacu sutra moju felnu sa kola, mozda imam negde i sliku kako je ranije izgledala.

Prijatelju, neæu hondicu polirati, pa nju prodajem, poliraæemo Harleya....
MK Arhangel

Andjelo


Kengur

Druze, koliko kosta poliranje vizira od kacige?

Iskreno, rekli su mi da je nemoguce ispolirati, razmljao sam neku bubu, i "posiveo" je skroz, mutan je...

Ali kontam da nemam sta da izgubim ako probam...

Pitam ovde jer mozda zanima jos nekog cena...

Pozdrav

Andjelo

Citat: Kengur poslato 06 Jun, 2011, 21:18
Druze, koliko kosta poliranje vizira od kacige?

Iskreno, rekli su mi da je nemoguce ispolirati, razmljao sam neku bubu, i "posiveo" je skroz, mutan je...

Ali kontam da nemam sta da izgubim ako probam...

Pitam ovde jer mozda zanima jos nekog cena...

Pozdrav
pa do sada sam uradio jedno 30-tak komada cena ide od 500-700 dinara zavisi koliko je ostecen ,ako vas zanima jos sta od cena pitajte  felne su snizene ove sezone na 70 evra- u dinarima za par felni  rubova na motociklima,  farovi su na 1000 dinara po komadu i garancija 2 godine

Gašpar

Donosim ti ja moju i Kengurovu kacigu da ih sredis  :D

Kengur