Glavni meni

Radionica Visoki Sjaj

Započeo Andjelo, 14 April, 2011, 19:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Jel ima nacin da se ogrebotine i sitnija ostecenja pokriju na felni?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

predpostavljam da moze da se osmirgla grubo pa ispolira pa osmirgla fino pa ofarba..
evo sta je andjelo juce odradio od mog poklopca rezervoara za 10 minuta  :o

http://s27.postimg.org/75p6mtl9v/20140523_125447.jpg
http://s27.postimg.org/ldevbgxyr/20140523_125603.jpg


TEEfqd

Citat: Joker poslato 23 Maj, 2014, 21:57
Jel ima nacin da se ogrebotine i sitnija ostecenja pokriju na felni?
ovo i mene interesuje

perlx


TEEfqd

i da vozim neku kangrbu voleo bih da je uvek u top stanju. da nije moj mozda bi i ignorisao

Andjelo

Citat: Joker poslato 23 Maj, 2014, 21:57
Jel ima nacin da se ogrebotine i sitnija ostecenja pokriju na felni?
daj sliku vecu da vidim............

Joker

Citat: perlx poslato 24 Maj, 2014, 13:55
Ignorises ih.

Da vozim Trafiku, veruj mi da bih ignorisao... :D

Citat: Andjelo poslato 24 Maj, 2014, 14:52
Citat: Joker poslato 23 Maj, 2014, 21:57
Jel ima nacin da se ogrebotine i sitnija ostecenja pokriju na felni?
daj sliku vecu da vidim............

Ma nemam nego pitam za ubuduce, da li postoji mogucnost...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Planira¹ da se zavlaèi¹ po bud¾acima...:o ;D

Andjelo

malo poliranih delova  od motora ostalu povrsinu ce Majstor Juga da ofarba 




juga

Majstore, ala sija!!! svaka èast!

UFF


UFF


Hurricane

...ozbiljni radovi..  [clapp] [clapp] [clapp]

juga

Andjelo radi samo za UFF-a! [rofl]

Andjelo

pa ...jebi ga kad mi je stalna musterija   ;)

UFF

Citat: juga poslato 14 Jun, 2014, 10:25
Andjelo radi samo za UFF-a! [rofl]

a juga radi samo za pivo :) i kobasice

moramo da odemo do andjela na taj kotlic sledeci put

Hattrick

#156
Nije bas u pitanju poliranje, vec sam hteo da vidim sa tobom Andjelko kako stojis sa limarijom peskiranjem i tim pricama ?

Imam jednu buljavu bubu iz 1964. koja mi stoji godinama, i koju nikako da pocnem da radim, pa posto joj je ove godine jubilarnih pola veka starosti, rek'o hajde da se aktiviram malo.
Za pocetak bi trebalo da se muski ispeskira, da se stavi prajmer, i da da se odradi kompletno tip-top kompletna limarija.
Da li ti to radis, i da li bi radio ?
A posle lagano, kako se ima vremena (citaj €), tako cu da radim polako sve ostalo.

Evo jucerasnjih slika bubasvabe:








Lazic

Zadnji vezni lim i poklopac motora su poslednja izvedba, posle '75-e... Mada mi se taj oblik najvi¹e sviða...:D

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 22 Jun, 2014, 19:05
Zadnji vezni lim i poklopac motora su poslednja izvedba, posle '75-e... Mada mi se taj oblik najvi¹e sviða...:D

Ma da, pametni vlasnik pre mene je taj look stavio. Valjda da mu izgleda bug kao poslednji model  ;D
Nabavio ja jos pre 6 godina vezni lim, haubu, stopaljke, onaj deo u sredini, sve sto treba za model '64, kod Mikice dzunglasa, ali nece samo da se montira  ;D ;D ;D

Andjelo

Citat: Hattrick poslato 22 Jun, 2014, 17:34
Nije bas u pitanju poliranje, vec sam hteo da vidim sa tobom Andjelko kako stojis sa limarijom peskiranjem i tim pricama ?

Imam jednu buljavu bubu iz 1964. koja mi stoji godinama, i koju nikako da pocnem da radim, pa posto joj je ove godine jubilarnih pola veka starosti, rek'o hajde da se aktiviram malo.
Za pocetak bi trebalo da se muski ispeskira, da se stavi prajmer, i da da se odradi kompletno tip-top kompletna limarija.
Da li ti to radis, i da li bi radio ?
A posle lagano, kako se ima vremena (citaj €), tako cu da radim polako sve ostalo.

Evo jucerasnjih slika bubasvabe:








sto se tice  ove bubu  steta bi bilo da se ne restaurira kompletno od pocetka do kraja a to kosta   da se temeljno odradi  prvo kosta materijal  a i rad ne zaostaje za njim a i vremenski  ce trajati dugo  ...................sto se tice rada ja radim sve i svasta  evo posto nema neke guzve u radionici od nedelje farbam radijatore   ,znaci mogao bi se prihvatiti posla ali tek polovinom septembra  kada sezona malo otanji  ...................a sto se tice detaljne restauracije  trebalo bi  sve lepo da se rastavi  u delove i polako sredjivanje  ali kompletna se restauracija radi ili  iz ljubavi prema autu ili zbog vrednosti auta .........................