Glavni meni

Radionica Visoki Sjaj

Započeo Andjelo, 14 April, 2011, 19:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

Citat: Gvozden poslato 10 Februar, 2014, 18:57
ee da si blize, imam jednu kao prohrom sudoperu na poliranje... ne mogu da je vadim iz mashine inace bi pili pivo vec sutra :)
pa ti je donesi celu ....................nemoras ni da je vadis  ;)

Andjelo

ovakve je boje DIrektorov auto kao na slici prljavo siva 

a on je zeleo u ovakvom dezenu kao na mojim felnama  da mu ofarbam njegove

kaze da mu se jako svidjaju u CRVENOJ boji

metarex

Citat: Andjelo poslato 10 Februar, 2014, 19:12
ovakve je boje DIrektorov auto kao na slici prljavo siva  

a on je zeleo u ovakvom dezenu kao na mojim felnama  da mu ofarbam njegove

kaze da mu se jako svidjaju u CRVENOJ boji

opste je poznata stvar da direktori imaju prefinjen ukus.. [samoubistvo]

4..
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Jocika

Citat: Andjelo poslato 10 Februar, 2014, 18:22
i evo jedne izlomljene felne ali nisam je uslikao  pre nego sto sam poceo da je radim





Jel posle varenja rub felne obradjujes na strug ili?
Zanima me jer imam jednu felnu na kojoj je ostecen rub pa bih nju hteo da sredim tj verovatno bih je tebi poslao da je uradis...

Andjelo

sve zavisi ako ne mogu da je doteram  sa prezerima  tj glodalom na busilici i ako je veca povrsina  u pitanju onda na strug inace moze i ovako da se dotera  inace ne mora ni strug posto imam  balanserku  stavim na njoj i onda sa  pravljenim celicnim nozem obradim sve, zavisi koliko je sjebana  inace pre 2 godine radio sam jednu od mercedesa E klase  bila je cela izlomljena  izmedju 2 kraka  ali je  nisam slikao  ni pre ni posle sredjivanja 

Andjelo


Andjelo

evo i koja slika  felni sa cepovima   




Andjelo

i jos jedan komplet za sredjivanje   ubijeni rubovi  i dosta oksidacije 




Andjelo

ove Mercedesove posle sredjivanja idu  na prodaju

Jocika


Andjelo

pa na ovoj felni polovina felne nema rub  , jedino resenje sto bi ja uradio navario bi sto fali  pa zatim obradio   ..............ako bi skinuo tj, poravnao na strugu taj rub ne znam na sta bi licila felna 

Andjelo

a koliko mi se cini sa slike da u tom delu gde nema rub  ,da je i rub kriv

Jocika

Citat: Andjelo poslato 11 Februar, 2014, 19:43
pa na ovoj felni polovina felne nema rub  , jedino resenje sto bi ja uradio navario bi sto fali  pa zatim obradio   ..............ako bi skinuo tj, poravnao na strugu taj rub ne znam na sta bi licila felna 

Tvrd neki most bio majku mu j.bem... :D Kriv kriv rub,morao bi prvo on da se ispravi i izvari jer je napuklo tu gde je krivo pa onda da se navari to sto fali i obradi...

Andjelo

proces je ovakav navarivanje.............. pa dok je vruca ispravljanje ,pa obrada

Andjelo

na ovim mercedesovim  sam danas navarivao 2 felne rub i sve 4 su obradjeni rubovi ali nisam uslikao

Jocika

Citat: Andjelo poslato 11 Februar, 2014, 19:50
proces je ovakav navarivanje.............. pa dok je vruca ispravljanje ,pa obrada

E to vec ne znam kojim redosledom ide... Ti naj bolje znas. :D

Andjelo

evo jedne za probu.................................


Andjelo

juce stigle jedne  felne od  Audi-ja  Sline 18 coli  ,felne  su vec 2 puta radjene i gitovane  ,pa se mora sve dobro skinuti do orginal boje   da ne bi doslo kasnije do pucanja sloja boje 




Andjelo

evo jedna je eksperimentalno odradjena za drugarevu golf 2  bele boje   ostalo je da odradim jos one 3  ali kada bude pripremio za farbanje 




BOKYBOY

...ajd kad stignes...postavi molim te kompletan cenovnik za Manijake...sa opisom sta se radi za tu cenu...sve na jednom mestu...da ne jurimo po starim postovima...Hvala i bravo  [klanjam_se]