Glavni meni

Radionica Visoki Sjaj

Započeo Andjelo, 14 April, 2011, 19:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: Andjelo poslato 29 Oktobar, 2013, 19:21
dal su aluminijumske ili celicne  i u kojoj boji
Valjda su Aluminijumske  [neampojma] ili je neka legura a za boju neznam mislio sam da ramenimo "Kombo" ide zima i planirao sam da sve rasklopim i okreèim. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Andjelo

smisli se kako hoces da se ofarbaju , cena bi bila  20 evra po tocku moja boja   e sad ako je u vise boja malo skuplje bi bilo  .............inace felne od velikog motora  30 evra po felni u jednoj boji  u vise boja cena skuplja zavisi do dezena i boja    u kombinaciji poliranje rubova  sa farbanjem  50 evra po felni mat  boja ,u sjaju 55 evra po felni

Uncle Bob

Citat: Andjelo poslato 29 Oktobar, 2013, 19:49
smisli se kako hoces da se ofarbaju , cena bi bila  20 evra po tocku moja boja   e sad ako je u vise boja malo skuplje bi bilo  .............inace felne od velikog motora  30 evra po felni u jednoj boji  u vise boja cena skuplja zavisi do dezena i boja    u kombinaciji poliranje rubova  sa farbanjem  50 evra po felni mat  boja ,u sjaju 55 evra po felni
Ne nisam mislio ni¹ta perverzno jedna boja al,samo da smislim kombinaciju sa ramom da nebude neka ciganija.:) I naravno fluo traka o tvom tro¹ku :)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

pa kako bez ciganije po Obrenovcu i okolini...hoces da odskaces iz gomile....da se istakinjes.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Oktobar, 2013, 21:43
pa kako bez ciganije po Obrenovcu i okolini...hoces da odskaces iz gomile....da se istakinjes.
Dobro tebe æu da zovem da iskombinujemo ne¹to ¾uto,crveno i naravno plavo ko.u pravu èergu. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Andjelo

evo sta se sve ljudi ne sete i donesu na poliranje  ovo je samo radjeno sa jednom cetkom i to  2 stepen  Glancanje   do zavrsne faze ima jos 2  stepena poliranja   3 stepen  Visoki sjaj  i 4 stepen  Super Finis 




Andjelo

i jos jedan poslic od danas ali samo jedna felnaje uradjena za probu


Gilipter

Јел знаш неког ко ради хромирање?

Andjelo

Citat: Gilipter poslato 16 Novembar, 2013, 20:37
Јел знаш неког ко ради хромирање?
pogledaj po internetu ima bar 5 firmi u Srbiji

Gilipter

Мислио сам да имаш бољи одговор, нисам толико глуп. Један ми је изгубио пар жица за фелне мада ради лепо, други је много спор и нисам био задовољан како је урадио па сам мислио пошто се бавиш полирањем да имаш препоруку за неког.

Andjelo

radim poliranje   hromiranjem i niklovanjem se ne bavim  ,a jos nikom nisam tj. ne radim pripremu za poliranje   i zato me ne interesuje ko radi ...................

Andjelo

nesto od danas za  probu felna otisla u Vrsac na farbanje  nadam se da ce biti slika  i komplet  ...........felna  je 9,5 jota sirine




ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gilipter poslato 17 Novembar, 2013, 13:20
Мислио сам да имаш бољи одговор, нисам толико глуп. Један ми је изгубио пар жица за фелне мада ради лепо, други је много спор и нисам био задовољан како је урадио па сам мислио пошто се бавиш полирањем да имаш препоруку за неког.

U okolini Subotice nkei madjar radi vrhunsko hromiranje....radi uglavnom za neke restauratore iz inostranstva....Mom poznaniku je uradi neke blatobrane, koji su bili ulubljeni....prepeglao, mesingom popunio rupe i uradio vrhunski hrom preko....raspitaj se, a  ako ne nadjes pusti mi pp da pojurim telefon....pozz
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

evo kojih slika farbanih felni ......................izvrsio sam jednu izmenu pre lakiranja    da ne bi crna povrsina smanjila felnui uradio sam crvenu trakicu tj, ofarbao rub felne  u crveno da bi odvojio crnu povrsinu od gume 




Andjelo

ove su radjene za Direktora  srednje Tehnicke Skole  u Beloj Crkvi   




Andjelo

i evo jedne izlomljene felne ali nisam je uslikao  pre nego sto sam poceo da je radim




metarex

Citat: Andjelo poslato 10 Februar, 2014, 18:20
ove su radjene za Direktora  srednje Tehnicke Skole  u Beloj Crkvi   





jesi dobio ocenu iz OTO- a? ;D [hello]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Gvozden

ee da si blize, imam jednu kao prohrom sudoperu na poliranje... ne mogu da je vadim iz mashine inace bi pili pivo vec sutra :)

Andjelo

Citat: metarex poslato 10 Februar, 2014, 18:55
Citat: Andjelo poslato 10 Februar, 2014, 18:20
ove su radjene za Direktora  srednje Tehnicke Skole  u Beloj Crkvi   





jesi dobio ocenu iz OTO- a? ;D [hello]
kaze Direktor 5+ iz  Prakticne nastave ..............sutra mu je rodjendan  pa da ga obradujem

metarex

Citat: Andjelo poslato 10 Februar, 2014, 19:05
Citat: metarex poslato 10 Februar, 2014, 18:55
Citat: Andjelo poslato 10 Februar, 2014, 18:20
ove su radjene za Direktora  srednje Tehnicke Skole  u Beloj Crkvi   





jesi dobio ocenu iz OTO- a? ;D [hello]
kaze Direktor 5+ iz  Prakticne nastave ..............sutra mu je rodjendan  pa da ga obradujem

znaci majstor za primer!!! cestitam! [cheers]
7..
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo