Glavni meni

Radionica Visoki Sjaj

Započeo Andjelo, 14 April, 2011, 19:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

evo malo svezeg od pre mesec dana  ..............

Andjelo

evo jedne slike   polirana alu felna od BMW  5  18coli  ,felna ide na preradu u pitanju je neki BMWmotor   radjena je za Pedju iz Smederevske Palanke clan Coperi Srbija 

[attachment deleted by admin]

Andjelo

i montirana je guma  260  za motor ali nisam uslikao

Andjelo


Charuga

Andjelo....koliko parica da se skine farba i ispoliraju felne od motora..... recimo obruci a sredina da se ofarba u crno????

Andjelo

Citat: Charuga poslato 08 Mart, 2012, 23:31
Andjelo....koliko parica da se skine farba i ispoliraju felne od motora..... recimo obruci a sredina da se ofarba u crno????
skinuta je cena zbog besparice  60 evra u dinarima da se skine boja obrusi i ispoliraju rubovi obe felne tj ,30 evra po felni rubovi ...............i jos jedno 30 evra za obe felne da se zastiti pripremi  i ofarba  ,znaci komplet 90 evra sve komplet obe felne

Andjelo

evo jos nekog poslica radjeno prosle nedelje  slike je uslikala musterija pa su malo losije  http://www.dodaj.rs/f/3M/hE/2hFbyWBk/1/imag0313.jpg  http://www.dodaj.rs/f/R/sl/30dlvhiU/1/imag0360.jpg

Vule

Miloo¹ :) jako,jako lepo uraðeno
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Andjelo

evo i nekih radova  reparacije felni  i lakiranje u crno metalik sa krupnim perlama sivim ne vidi se dobro na slice inace izgleda kao da ima zlatne perle  kada je na suncu

[attachment deleted by admin]

Andjelo

evo kako je pripremljen deo koji ce da se hromira posto ovako ispoliran ne bi dugo stojao poceo bi da matira od  vlage iz vazduha ............. posto nema  suncevih zraka ,odsjaj nije ni priblizno kao uzivo  gledano

[attachment deleted by admin]

Andjelo

i sa druge strane posto je malo veca rezolucija

[attachment deleted by admin]

Andjelo

evo i jedne  redizajnirane ofarbane felne

[attachment deleted by admin]

UFF

i sad je totalno moderna :)

dok neko ne pokusa da se uparkira previse blizu ravnog hrapavog visokog ivicnjaka ili upadne u ostriju rupu

Andjelo

videcemo kako ce da se slaze uz auto kada musterija bude dosla da se namontiraju   :o :o :o

Andjelo

evo jedno probno farbanje felni uprskavanjem

[attachment deleted by admin]

Andjelo

u pitanju je boja  crna sa krupnom perlom i limun zuta sa krupnom perlom

[attachment deleted by admin]

Andjelo

jos jedna slika korse 

[attachment deleted by admin]

Andjelo

Malo cudna tema ali evo jedne havarije na kojoj je trebalo da se izvrsi masinsko zavarivanje  ........................dodje mi pre neki dan osoba i uz pricu samo to ja mogu da mu odradim  poslao ga jedan prijatelj  da se zavari  mini aluminijumska sarka od nekog lap topa  ja stao zacudjeno i pitam ga odakle ti ta ideja   ,pa on rekao mi prijatelj da samo ti mozes to da mi odradis  ...........................ja zacudjeno ga pogledam i mislim se u sebi da li je ovaj covek normalan ,a on ponovo treba mi i ajde probaj  zavarices ga  sigurno  ,ja  njemu pa nisam ti ja madjionicar  pa da mogu da ti odradim takvu stvar  i nekako posle izvesnog vremena ubedim ja njega da to ne moze da se odradi  jos on covek poneo ceo lap top da se na licu mesta to zavari ....................kakvo vreme dolazi dal ovo cini besparica ili je stvarno svet poceo da ludi ...............

rboban

Trebao si da proba¹ na njegovu odgovornost.... ahahahah
Ride It Like You Stole It

mareskin

Citat: Andjelo poslato 18 Jun, 2013, 19:32
Malo cudna tema ali evo jedne havarije na kojoj je trebalo da se izvrsi masinsko zavarivanje  ........................dodje mi pre neki dan osoba i uz pricu samo to ja mogu da mu odradim  poslao ga jedan prijatelj  da se zavari  mini aluminijumska sarka od nekog lap topa  ja stao zacudjeno i pitam ga odakle ti ta ideja   ,pa on rekao mi prijatelj da samo ti mozes to da mi odradis  ...........................ja zacudjeno ga pogledam i mislim se u sebi da li je ovaj covek normalan ,a on ponovo treba mi i ajde probaj  zavarices ga  sigurno  ,ja  njemu pa nisam ti ja madjionicar  pa da mogu da ti odradim takvu stvar  i nekako posle izvesnog vremena ubedim ja njega da to ne moze da se odradi  jos on covek poneo ceo lap top da se na licu mesta to zavari ....................kakvo vreme dolazi dal ovo cini besparica ili je stvarno svet poceo da ludi ...............

Èesto pukne mala ¹arkica koja dr¾i ekran. Ako to usavr¹i¹ mo¾e¹ da zaradi¹ neki dinar :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu