Glavni meni

Radionica Visoki Sjaj

Započeo Andjelo, 14 April, 2011, 19:35

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

evo nesto od danas  samo se prepolirale mislim vratio im se sjaj inace su bile ubijene kao i ceo motor koji sam polirao  ,ovi iz Wiena nista ne odrzavaju motore






Andjelo

stigle jos jedne felne na farbanje  ,delimicno spremljene jos da se udari podloga za aluminijum na mestima gde je oguljeno do koze  ,pa da se lepo ismirglaju jos jednom i onda jedna lepa fensi  boja 


UFF

Andjelo mi ofarbao felne za pola (auta)
za drugu polovinu neki drugi put :D

http://s27.postimg.org/4y7liu1tv/IMG_20150416_220046.jpg

VR 46

oooo poceeoo тuning smajling  ;D
Twist of wrist!

Hurricane

..koliko su te ko¹tale ako nije tajna pre sreðivanja?

UFF

15" u ok stanju nisu bile krive ali su bile izgrebane po rubovima , uzeo sam ih za 130e
sve sto se uglavnom prodaje sa tim rasponom 5x100 su neke ruzne za golfa 4, jedva nadjoh pristojnu felnu

perlx

4x100 kakve hoces a 5x100 ...

Andjelo

Yamaha Drag Star 1500ccm delovi 




Andjelo

evo uradjena jedna a druga posle praznika


Andjelo

i jedan  suzuki na farbanju




Andjelo

i napokon suzuki sklopljen








Andjelo

od nedelje treba da stignu na sredjivanje ovakvih felni   za Q7  22 cola 


VR 46

Interesuje me jel postoji mogucnost da se ispoliraju plasticni farovi?Imaju sitne ogrebotine od kamencica,jel postoji neka specijalna pasta ili?I naravno,jel mogu to sam da uradim ili da donosim kod tebe?
Twist of wrist!

UFF

Mozes da pokusas sam ali on ce to bolje da ti odradi, radio je jedne farove bas dok sam ja bio tamo prosli put

VR 46

videcu za par dana sta i kako,okacicu slike pa cemo videti :D
Twist of wrist!

Andjelo

Citat: VR 46 poslato 23 Maj, 2015, 11:52
Interesuje me jel postoji mogucnost da se ispoliraju plasticni farovi?Imaju sitne ogrebotine od kamencica,jel postoji neka specijalna pasta ili?I naravno,jel mogu to sam da uradim ili da donosim kod tebe?
ako ima od kamencica  moralo bi dobro da se prebrusi ,a ida se pazi da se ne probije plasika zato sto je na pojedim automobilima od 3-4mm debljine,na orginalnim farovima  su deblji a tanji na  zamenskim farovima  ...............za takvu operaciju farovi bi morali biti skinuti jer ih je tesko prebrusiti na autu

Andjelo

napokon gotova Hayabusa










Hattrick

Uhhhh, al se sija k'o pasje mudo  :)

[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
[srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce]
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Lazic

Sad dok sklopi¹, ode leto...:P :-*

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 30 Jun, 2015, 11:57
Sad dok sklopi¹, ode leto...:P :-*

Si lud, ovo je tek pocetak pocetaka, tek treba ozbiljnih zahvata da se odradi na mopedu  ;D
Ovo mu dodje tek onako kao uvertira, da me ne smaraju ovi glasovi u glavi, dok izorganizujem sve ostalo  :)
Bice tu zanimacije za celu sezonu, a i sire  ;D