Glavni meni

Radionica Visoki Sjaj

Započeo Andjelo, 14 April, 2011, 19:35

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

ne
Citat: BOKYBOY poslato 23 Februar, 2014, 14:01
...ajd kad stignes...postavi molim te kompletan cenovnik za Manijake...sa opisom sta se radi za tu cenu...sve na jednom mestu...da ne jurimo po starim postovima...Hvala i bravo  [klanjam_se]
ne znam sta te konkretno interesuje  ..............................
u radionici se radi   
Farbanje 
poliranje  svih metala i plastike 
varenje svih vrsta plastike  profesionalnim alatom i elektrodama  ..........ujedno prepravke i nadogradnje  na plasticnim delovima 
varenje  svih  metala   delova na motociklima  ,autima  i drugo 
izrada auspuha  na motociklima i automobilima i prerada 
sitni styling  na automobilima 
prerada motocikla  i svega i svacega 
i za nesto sto je NEMOGUCE  priupitajte ovde moze se resiti ili naci drugo resenje 
mini servisi na motociklima  za sve od  10-30min rada ne naplacujem tj . sto castite  [cheers] 
za   sve  koji me kontaktiraju  ovde putem PP  tj .clanovi popust 10-15 % na  rad   [cheers]


ЯЭВОЛУТИОН

a ako dodjem i vise navrata po 30 mimuta....samo kalkulisem da li da radim ili da vrsim masovni prevoz motorcikala u belu crkvu :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Februar, 2014, 18:47
a ako dodjem i vise navrata po 30 mimuta....samo kalkulisem da li da radim ili da vrsim masovni prevoz motorcikala u belu crkvu :)
ma natovari  ti u kamionskoj prikolici  koliko stane i jedno par limenke piva i odvojicu  dan , dva i tri ako treba da pozavrsavam to ....................

ЯЭВОЛУТИОН

ja planirao sleper....radno vreme ...recimo 4 sata....da ti neuzmem ceo dan...to mu dodje 8 motora u rotaciji....posto ti treba jedno 4 dana da pozavrsavas te sitne servise....mogao bih recimo 15 motora nedeljno pa ti samo rotiraj...nemoj neki duze od 30 minuta da radis....eto tebi zanimacije....ja cu se baviti transportom i menadzerskim poslom i bog da nas vidi...ti imas posla a ja imam pare....i svi zadovoljni....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

evo jedne felnice uslikane  ali traba jos da se lakiraju  ,zapravo dve su zavrsene a dve trebalo bi sutra  da bude gotovo ,pa ponedeljak lakiranje

komentare mozete  slobodno ostaviti u temi ............................

Andjelo

a za boju sam se sjebao kao mlad majmun otisao kod prijatelja u Vrsac sto drzi auto boje  da mi napravi ovu sivu  ,pa sam ja uzeo nesto da eksperimentisem  stavio sam krupnu perlu ,sitnu   , i sivu boju   dobio sam nesto neobisno sto sam i zeleo da ispadne    ali sto se tice pokrivanja  jako tesko pokriva  i sto mi se jako svidja dobio sam blago reljefastu  povrsinu tacno se vidi krupni kristali ...................................videcu kad ih u ponedeljak izlakiram  kakva ce onda izgledati ova siva boja

juga

Lepo,lepo, samo izmedju baze i laka ne bi trebalo da prodje mnogo vremena jer se boja i lak ne pove¾u, pa lak hoæe da se ljuska, osim ako æe¹ pre lakiranja baciti jednu tanku ruku baze!

zmiya

Slo¾io bih se sa Jugoslovenom...

Andjelo


Andreja

Lepo ofarbano al' trebaju mu felne za 2-3 broja veæe da bi to izgledalo do jaja (znam da to nema veze sa tobom, samo kenjam 'nako) :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Andjelo

Citat: Andreja poslato 02 Mart, 2014, 15:15
Lepo ofarbano al' trebaju mu felne za 2-3 broja veæe da bi to izgledalo do jaja (znam da to nema veze sa tobom, samo kenjam 'nako) :)
mnogo lepo i jeftino to ne postoji nigde na svetu ..................................materijal za farbanje sam imao  felne sam kupio sasvim slucajno  kada sam pazario auto u blizini grada gde su moji  za 50 evra sve 4  15 coli  i nove gume da imam komplet  letnjih guma   a u malom mozgu sam  vec imamo  ideju  da napravim  nesto jeftino a  da bude upadljivo  .............i mogu da kazem  da kada sam ofarbao felne  i nisam bio nesto zadovoljan izgledom ali ipak na auto  mnogo lepo stoji za oko  nego na slici .........

Andjelo


Andjelo

posto mi  se ne svidjaju felne  na prikolici resio sam da ih zamenim  aluminijumskim  ..............dobio sam na poklon  2 felne 13 coli   ali mi se nesvidja dizajn  pa sam  ja resio da ih malo  redizajniram   evo kako izgledaju  felne tj, jedna  pa kada budem imao vremena  uradicu ih pa ce biti ponovo slika   ..............


Andjelo

evo nesto od danas  , pogodite sa kojeg motora i cije su felne 




Gašpar


ЯЭВОЛУТИОН

prednja je od zrx1100 a zadnja od zzr1100....nisu od istog motora :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

evo nesto od ovih dana 


Andjelo

i nesto od danas  posto se suprugi nije svidela  boja od prosle  godine  izabrala je ovu  za njenu korsu




Andjelo

i jedne felne  od pre neki dan  cisto siva metalik


goranvojska