Glavni meni

Pomoc - Peugeot Elystar 50

Započeo monsterbnt, 12 April, 2011, 21:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Pojavila mi se neka kombinacija za peugeot Elystar 50 (2002 god.) na prebijanje nekih dugova (u pitanju je 1000 eu) pa me zanima sta znate o tom motoru jer ja o skuterima pojma neznam. Koja mu je realna vrednost i koliko je on u stvari prodavljiv motor jer me ne zanima ni najmanje to da vozim?
(kad bi me neko video na tome ne bi smeo vise iz kuce da izadjem bez kese na glavi) 
Smrt SVIMA!!!!

markodjurovic

Ja samo da kazem da o tom mopedu pojma nemam :)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

monsterbnt

Citat: markodjurovic poslato 12 April, 2011, 21:25
Ja samo da kazem da o tom mopedu pojma nemam :)

Pa kad samo motokultivatore teras :P
Cak i od postenog kineza napravi poljoprivrednu masinu
Smrt SVIMA!!!!

markodjurovic

Vidi ga ja ocu pomognem , a on zeza :P
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Dzambo

To bi trebalo da je nesto priblizno maxi skuteru ali sa 50cc. Atraktivno izgleda (mada se meni licno ne svidja) a verujem da ne ide dobro. Pre par meseci je Najzli prodavao svog, po slicnoj ceni.

monsterbnt

pa navodno ima 4kw sto je prilicno za 50ccm
a mene ne zanima kako ide nego kako se prodaje i dal mogu za njega soma da izvucem
Smrt SVIMA!!!!

perlx

Maxi skuter ali sa 50ccm agregatom. Jaka je to cena jer je ipak mator. Mada kod nas generalno skuteri imaju prenaduvane cene.
700-800 je realnije za njega, ako je u odlicnom stanju.
A za prodju kako te ubode, tu pravila nema.

monsterbnt

Ma begam ja od toga neka vade pare. Iovako se maltetiram KLX da prodam samo mi fali jos jedan krsh ispred zgrade.....
Smrt SVIMA!!!!

Nadalina

Najzli nije prodao svoj skuter na kraju, nego ga je dao burazeru.... ;)
Koji sad planira da ga utapa u nekoj kombinaciji... bla, bla...
Kako god da okrenes- bolje ti lepo trazi pare! :D Nek se oni cimaju sa tim! :)
Dzukela u podznaku

monsterbnt

I to sto kazes nek se oni malerisu da ga prodaju.
:)
Smrt SVIMA!!!!

Black Adder

Elystar je slièan Elisey-u, koji imam, razlika je sto je Elystar ima elektronsko ubrizgavanje (nije karburator) i na ovim prostorima se smatra za manu. Kao i svaki Peugeot skup za odr¾avanje, sa tendencijama kvarenja sistema za ubrizgavanje. Cash je puuuno bolji izbor

Dutchman

mnogo to para , ide ko i svaka 50tica , bolje recheno ne ide , prodaja ...mislim da je losha , to kupuje neko ko oce bash pezo a mislim da taj shto oce bash pezo ima pare za nov , 50ccm kupuju ili zato shto je jeftin neki kinez za 250-300e ili zato shto je brz pa daju 2000 za aerox itd i oni koji oce da se samo voze pa kupe super 9 ili free za neke srednje pare ... ovo mu dodje ko egzotika ... batali bolje uzmi nesto deugo u kompenzaciju ... ako nema kesha ...