Glavni meni

Zemljaci iz Zitoradje

Započeo K_A_W_A, 12 April, 2011, 18:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasafilipovic

Citat: Dutchman poslato 13 April, 2011, 15:50
ne razumem uopshte pravni sistem , chiji je Obilic , drzavni nije , grupe gradjana nije , njen je , privatno vlasnishtvo njeno , kupio joj muz i stavio na njeno ime , znachi koga je ona oshtetila , oshtetila samog sebe , shta to drzavu boli kurac . Nisam fan Cece osim posle 3 do 7 piva , ne gledam fudbal od kako su Slovenci nabili petaka SRJ , tako da me pricha ne dotiche uopshte ....

al ako su nju osudili to znachi da ce i mene sledeci put kad frknem telefon u patos i oshtetim sebe za 100e da me uhapse a poshto nisam popularan i javna lichnost najverovatnije da me poshalju 5 godina u zabelu da se rehabilitujem .

Meni nije jasno ko normalan moze da poveruje u tu prichu , ljudi bre zvezda shampion sveta bila sad joj shalju klinci SMS po 20 dinara da ne bi propala pa ko je ukro te pare to nisu 5 -10 miliona to su stotine miliona , bre komplet FSS i FSJ treba bre na drvo okachiti , za fudbal uvek bilo para a najbolji rezultat u poslednjih 20 godina je 9to mesto , a vaterpolisti uzeli kredit da bi otishli na takmichenje i doneli trofej ... koga mi tu zavaravamo ...

ovo je po meni marketing , tipa Cheda ima svog choveka u tuzilashtvu , osudi CECU , Ceca ima 2 miliona fanova , vatrenih bar 150.000 koji su napunili Ushce i Marakanu , znachi ta cifra nece glasati zaq one koji su je osudili , a osudila je vlast a vlast je DS ... chist politichki marketing ...

ja da sam na njenom mestu organizovao bih Reality show i uzeo jedno 20 miliona za tih godinu dana ... moze i kucu da izda Velikom Bratu , realno njoj je svejedno , mislim zaradice te pare za mesec dana ...

Ukrala od dr¾ave, nije platila porez na dobit...

Kengur

I a ovi sto su im radile masine u Kolubari 25 sati dnevno su placali poreze...? Ne vidim da se neko hapsi.....

Sve bre to ista govna, nego sada uzdrmana vlast, uprpali se od ovoh selje Nikolica, pa frka da ima se ne smanji rudnik zlata... Pa ajde da malo hapsimo... A napravice cirkus i gnev naroda sto su javno dozvolili da neko ko je ukrao ko zna koliko miliona tj ostetio drzava za bla bla ce se izvuci uz kucni pritvor... A za pljacku pumpe ces dobiti 7 godina, iako ces odneti mozda 3/4 hiljade evra, i kad podelis na vas par nemas ni da se obuces ko covek....

SSZGO

#42
Citat: Dutchman poslato 13 April, 2011, 15:50
ne razumem uopshte pravni sistem , chiji je Obilic , drzavni nije , grupe gradjana nije , njen je , privatno vlasnishtvo njeno , kupio joj muz i stavio na njeno ime , znachi koga je ona oshtetila , oshtetila samog sebe , shta to drzavu boli kurac . Nisam fan Cece osim posle 3 do 7 piva , ne gledam fudbal od kako su Slovenci nabili petaka SRJ , tako da me pricha ne dotiche uopshte ....

al ako su nju osudili to znachi da ce i mene sledeci put kad frknem telefon u patos i oshtetim sebe za 100e da me uhapse a poshto nisam popularan i javna lichnost najverovatnije da me poshalju 5 godina u zabelu da se rehabilitujem .

Meni nije jasno ko normalan moze da poveruje u tu prichu , ljudi bre zvezda shampion sveta bila sad joj shalju klinci SMS po 20 dinara da ne bi propala pa ko je ukro te pare to nisu 5 -10 miliona to su stotine miliona , bre komplet FSS i FSJ treba bre na drvo okachiti , za fudbal uvek bilo para a najbolji rezultat u poslednjih 20 godina je 9to mesto , a vaterpolisti uzeli kredit da bi otishli na takmichenje i doneli trofej ... koga mi tu zavaravamo ...

ovo je po meni marketing , tipa Cheda ima svog choveka u tuzilashtvu , osudi CECU , Ceca ima 2 miliona fanova , vatrenih bar 150.000 koji su napunili Ushce i Marakanu , znachi ta cifra nece glasati zaq one koji su je osudili , a osudila je vlast a vlast je DS ... chist politichki marketing ...

ja da sam na njenom mestu organizovao bih Reality show i uzeo jedno 20 miliona za tih godinu dana ... moze i kucu da izda Velikom Bratu , realno njoj je svejedno , mislim zaradice te pare za mesec dana ...

nije platila porez drzavi, eto o cemu se radi ;)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Dzigi Boy poslato 13 April, 2011, 16:12
Citat: revolution poslato 13 April, 2011, 16:07
A sta se smatra pod polne bolesti...pedofilija!!!!!


Pedofilija se defini¹e kao psiholo¹ki poremeæaj vezan za seksualano funkcionisanje i jedna je forma parafilje – grupe poremeæaja u kome je seksualna ¾elja usmerana na neadekvatni objekat, a potrebe, ma¹tanja ili pona¹anja podrazumevaju neljudske objekte (feti¹izam), patnju ili poni¾avanje osobe ili partnera (sadomazohizam), decu (pedofilija) ili druge osobe koje to ne ¾ele. U parafilje spadaju i egzobicionizam, voajerizam, zoofilija, nekrofilija, itd.

fetisizam-volim haltere i carape i to
sadomazo-leskam po guzi i volim ugrize
pedofilija-narocito zensku decu od 18 godina
egzibicionizam-na motoru
voajerizam-volim kad se skidaju a ja gledam
zoofilija-volim stuke...
nekrofilija-uglavnom ka mrtvim motorima
...da li to znaci da patim od svih oblika parafilije...nisam bas siguran da je u mom slucaju izlecivo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Cale

Ha,evo citam na vestima da mora da podigne kredit da plati kaznu.500 000 ima ali za milionche mora u banku.Prave zrtvu od nje.Kao" zna zena da je kriva ali ovo je pravna drzava". U pravu je Dutchman za ono ...chist politicki marketing...