Glavni meni

Zemljaci iz Zitoradje

Započeo K_A_W_A, 12 April, 2011, 18:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzigi Boy

Citat: sasafilipovic poslato 13 April, 2011, 12:25
Pa nisam pratio njen seksualni ¾ivot, ali interesovanja su razlièita... mada rado bih je... posedovao...  :-*

Kurve imaju ogreniceni vek trajanja?????????????????

http://delo.si/assets/media/picture/iman/2006_07/sz5_ceca_celulit1a.jpg

SSZGO

pa ima 40 god i ne bavi se sportom, kako ce da izgleda...

jadno je sto i one u 20-tim dozvole sebi ovako nesto

ps ne iskljucujem ni mogucnost montaze, tj pojacavanja efekta...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

¹tampar

Citat: SSZGO poslato 13 April, 2011, 12:35
pa ima 40 god i ne bavi se sportom, kako ce da izgleda...

jadno je sto i one u 20-tim dozvole sebi ovako nesto

ps ne iskljucujem ni mogucnost montaze, tj pojacavanja efekta...

Mo¾e ona TO da ''dotegne'',mislim kad mo¾e sise ¹to ne bi i ostalo....

ЯЭВОЛУТИОН

Kurva je ona sto ne daje, a ne ona sto daje i naplacuje.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Nije!
ona sto te lozi a ne da je kucka


prpa_zr

Citat: revolution poslato 13 April, 2011, 15:17
Kurva je ona sto ne daje, a ne ona sto daje i naplacuje.....

a "prokleta kurva" je ona ¹to daje svima samo tebi ne daje :D

Dzigi Boy

Ma sve je dobro dok ti ne da i polne bolesti................a onda si najebao!!!!!!!!!

UFF

Ja postujem jebulje
one se jebu zato sto vole sex i nikog ne varaju

UFF

A najgore su drolje
One ti kazu da si im decko a jebu se sa svima ;)

mogli bi neki recnik da napravimo-definicije :D

Dzigi Boy

Citat: UFF poslato 13 April, 2011, 15:31


mogli bi neki recnik da napravimo-definicije :D

Naravno da bi mogli... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

¹tampar

Citat: Dzigi Boy poslato 13 April, 2011, 15:24
Ma sve je dobro dok ti ne da i polne bolesti................a onda si najebao!!!!!!!!!

Dal' ja to primeæujem blagu paranoju?Hm,ima¹ ''potvrdu''...a KAKO ZNA© da si najebo ako dobije¹ polnu bolest??

Dutchman

ne razumem uopshte pravni sistem , chiji je Obilic , drzavni nije , grupe gradjana nije , njen je , privatno vlasnishtvo njeno , kupio joj muz i stavio na njeno ime , znachi koga je ona oshtetila , oshtetila samog sebe , shta to drzavu boli kurac . Nisam fan Cece osim posle 3 do 7 piva , ne gledam fudbal od kako su Slovenci nabili petaka SRJ , tako da me pricha ne dotiche uopshte ....

al ako su nju osudili to znachi da ce i mene sledeci put kad frknem telefon u patos i oshtetim sebe za 100e da me uhapse a poshto nisam popularan i javna lichnost najverovatnije da me poshalju 5 godina u zabelu da se rehabilitujem .

Meni nije jasno ko normalan moze da poveruje u tu prichu , ljudi bre zvezda shampion sveta bila sad joj shalju klinci SMS po 20 dinara da ne bi propala pa ko je ukro te pare to nisu 5 -10 miliona to su stotine miliona , bre komplet FSS i FSJ treba bre na drvo okachiti , za fudbal uvek bilo para a najbolji rezultat u poslednjih 20 godina je 9to mesto , a vaterpolisti uzeli kredit da bi otishli na takmichenje i doneli trofej ... koga mi tu zavaravamo ...

ovo je po meni marketing , tipa Cheda ima svog choveka u tuzilashtvu , osudi CECU , Ceca ima 2 miliona fanova , vatrenih bar 150.000 koji su napunili Ushce i Marakanu , znachi ta cifra nece glasati zaq one koji su je osudili , a osudila je vlast a vlast je DS ... chist politichki marketing ...

ja da sam na njenom mestu organizovao bih Reality show i uzeo jedno 20 miliona za tih godinu dana ... moze i kucu da izda Velikom Bratu , realno njoj je svejedno , mislim zaradice te pare za mesec dana ...

Dzigi Boy

Citat: ¹tampar poslato 13 April, 2011, 15:49
Citat: Dzigi Boy poslato 13 April, 2011, 15:24
Ma sve je dobro dok ti ne da i polne bolesti................a onda si najebao!!!!!!!!!

Dal' ja to primeæujem blagu paranoju?Hm,ima¹ ''potvrdu''...a KAKO ZNA© da si najebo ako dobije¹ polnu bolest??


Ne mozes uopste da znas ako se ne testiras na iste???? Zajebano do bola.....

Mozda sam bio u paranoji, ali od juce vise nisam!!!!!!

Kengur


ЯЭВОЛУТИОН

A sta se smatra pod polne bolesti...pedofilija!!!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

dzigi kako se testira na pedofiliju?

celu noc sam u sobi sa gomilom golih maloletnica od po 16-17 godina ? :D-

Dzigi Boy

Citat: revolution poslato 13 April, 2011, 16:07
A sta se smatra pod polne bolesti...pedofilija!!!!!


Pedofilija se defini¹e kao psiholo¹ki poremeæaj vezan za seksualano funkcionisanje i jedna je forma parafilje – grupe poremeæaja u kome je seksualna ¾elja usmerana na neadekvatni objekat, a potrebe, ma¹tanja ili pona¹anja podrazumevaju neljudske objekte (feti¹izam), patnju ili poni¾avanje osobe ili partnera (sadomazohizam), decu (pedofilija) ili druge osobe koje to ne ¾ele. U parafilje spadaju i egzobicionizam, voajerizam, zoofilija, nekrofilija, itd.

K_A_W_A

Odoste u debeli off, bicu prinudjen da zakljucam temu ;D

Dzigi Boy

Citat: K_A_W_A poslato 13 April, 2011, 16:13
Odoste u debeli off, bicu prinudjen da zakljucam temu ;D

U pravu si, da se vratimo na temu.......

Kad Bi Bio Ranjen Live @ USCE 2006 Ceca Raznatovic