Glavni meni

Zemljaci iz Zitoradje

Započeo K_A_W_A, 12 April, 2011, 18:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Prosto ne mogu da verujem da je ona kucka sisata, prosla uz kaznu zvanu "kucni pritvor". 12 Meseci kucnog pritvora (4 joj se odbijaju na raniji boravak u CZ) + 1 milion evra. Ojadila drzavu, ojadila fudbalere za mnogo veci iznos. I ko ce nju sada da kontrolise u tom "kucnom pritvoru"? Pa to samo u Srbiji moze da ti je ministar policije zamljak i da svako moze da radi kako hoce. Zato nam tako i ide  [doh] [glavazid]
DA SAM KRALA KRALA SAM

farbach

Mogli bi Janjusevic i Kolesar da joj ustupe Cika Ljubinu ulicu koju su pola kupili, pa da probije zidove i spoji. Onda u kucnom pritvoru moze da ide 500 metara gore dole, da ne oboli od klaustofobije.

WOLVERINE


Kakva ekipa............ccc

mohikanac

Ova drzava je naopaka,stiti krupne,jebe sitne i tako u krug.

Evo recimo ja sad da javim da je u stanici policije postavljena bomba,i da otkriju,dobio bi vecu kaznu od cece koja je cornula 10 miliona(za toliko znaju,ko zna koliko joj je arkan ostavio,seme im se zatrlo dabogda).

K_A_W_A


Laki-zr


Kengur

Ja ukradem krem banacicu, em dobijem batine em lezim jedno god i po dok se zavrsi sudjenje.. hahahha Bolje ukrades 10ak miliona, das ovim lopinama iz drzave 2 i ostane ti 7+1 da uzivas u vili od 66 spratova.. hahahahha

Tuzno, ali realno, libo me tuki, jer protiv njih se ne moze... Sve im malo, ako zucnes, sjeb'o si se, nema te...


CADILLAC

Nekadasnje "sluzbovanje" u firmi sa slike, donosi mnogo neslucenih privilegija bivsim "radnicima", supruznicima, deci... ;) ;D [zvizdi]....i td... ;D [rofl]
BMW BoxerClub Pancevo 666

SSZGO

Citat: Kengur poslato 12 April, 2011, 21:10
Ja ukradem krem banacicu, em dobijem batine em lezim jedno god i po dok se zavrsi sudjenje.. hahahha Bolje ukrades 10ak miliona, das ovim lopinama iz drzave 2 i ostane ti 7+1 da uzivas u vili od 66 spratova.. hahahahha

Tuzno, ali realno, libo me tuki, jer protiv njih se ne moze... Sve im malo, ako zucnes, sjeb'o si se, nema te...



za krem bananicu ti niko nista ne moze, proveri, idi u maxi i pojedi 10 na licu mesta, (ja tako ponekad :) )

ustvari, mislim da ti je limit malo preko 1100 bananica i niko ti nista ne moze, policija te nece ganjati jer je sitna suma a maxi da te tuzi, pfff, malo verovatno...


PS

koliko sam ja video u novinama, Cecu terete za 3.x miliona maraka a ne za 10 miliona
to je oko milion ipo eura sto joj je i naplaceno (milion odmah, pola tokom sledecih godinu dana)
a kucni pritvor se proverava spravom koja joj je oko noge sve vreme

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sasafilipovic

A koliko su D¾ajiæ i Cvetkoviæ dobili?
Ojadili Zvezdu, utajili porez, napunili d¾epove... Ako treba da bude, ima da bude isto za sve!

SSZGO

Citat: sasafilipovic poslato 13 April, 2011, 09:42
A koliko su D¾ajiæ i Cvetkoviæ dobili?
Ojadili Zvezdu, utajili porez, napunili d¾epove... Ako treba da bude, ima da bude isto za sve!

xaxaxaxa

pa nije isto za sve, nikad nije bilo, nikad nece biti

sto se pre pomirite sa tim, to bolje

nemojte ljudi da ste ljubomorni sto vi nemate milione ;)


da je isto sve za sve, i debela dobordusna pametna riba bi bila privlacna kao zgodna dobrodusna glupa riba, ali nije tako jbga, neke stvari vise vrede od drugih...


uostalom, TU NIJE BILO SUDJENJA!
mozda oni imaju male sanse da dokazu sve to, zato nagodba...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sasafilipovic

Ma znam da nije isto za sve, samo zbog tih d¾ukela sam i prestao da gledam fudbal... Jebe¹ Obiliæ, uhvatili Cecu za neku siæu, verovatno ni za polovinu je ne terete, koliko li je onda Zvezda pukla, 100-200 miliona € ?

Laki-zr

Jednom recju MAFIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ЯЭВОЛУТИОН

Po informacija insajdera u tuzilastvu, imali su neko posredne dokaze, koje bi na sudu razvlacili ko pace glistu, ali da se ne bi smarali (ovde ne postoji pravedno sudjenje) sta je stekla od legalnog posla a sta od prisvajanja (jako tesko razluciti) onda su ponudili nagodbu.....Da se ne brukaju u slucaju da CECA dokaze da je sve stekla pevanjem i nasledstvom od bivseg muza koji je sve posteno stekao.
Velika je razlika izmedju PRAVA i PRAVDE, pravda je slepa a pravo se placa....nazalost sudovi rade u intresu prava a ne pravde.....jer tu su paragrafi, pazagrafii...sto rece panonski govnar
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dzigi Boy

Najzalosnije u celoj prici je sto je ta Arkanova KURVA.....u pregovorima, predlozila tuzilastvu da ona uplati 1,5 miliona E u humanitarne svrhe!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????

STA RECI??????? Pokrades a onda si humanitarac??????

http://www.njuz.net/gradani-srbije-prinudeni-da-gledaju-cecu-godinu-dana/

SSZGO

nek uplati katarini rebraci :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sasafilipovic

Citat: Dzigi Boy poslato 13 April, 2011, 10:58
Najzalosnije u celoj prici je sto je ta Arkanova KURVA.....u pregovorima, predlozila tuzilastvu da ona uplati 1,5 miliona E u humanitarne svrhe!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????

STA RECI??????? Pokrades a onda si humanitarac??????

http://www.njuz.net/gradani-srbije-prinudeni-da-gledaju-cecu-godinu-dana/

Kako poznat izraz... ah da sa hrvatskih foruma, sad sam se setio. D¾igi, mislim da je ona malo vi¹e poznata po drugim stvarima a ne po tome ¹to je bila Arkanova ¾ena ili njegova kurva???

Dzigi Boy

Citat: SSZGO poslato 13 April, 2011, 11:40
nek uplati katarini rebraci :)

Ma ja sam cuo da Arkan nije ubijen nego da je to iscenirano a da je on ziv i zdrav???? Sigurno mu Ceca salje lovu???? [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



Sale, ne citam HR. forume gde se diskutuje o njoj jer me to ne zanima.......ali ako se vratimo u proslost i vidimo, sa kime je ona bila pre Arkana, i da su neki ljudi koji su sa njom bili ubijeni, ona za mene moze samo da bude KURVA, KURVETINA.....

A to cemu je ona poznata osim sto je Arkanova kurva?????


sasafilipovic

Pa nisam pratio njen seksualni ¾ivot, ali interesovanja su razlièita... mada rado bih je... posedovao...  :-*

SSZGO

nije malo jadno nazivati bilo koju ribu tako...

ok da ti nije dala pa da razumemo nekako...

ali verujem da niste u kontaktu tako da ne vidim opravdanje
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor