Glavni meni

Yamaha 600E belgarda

Započeo Gavrolini, 12 April, 2011, 14:41

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Nemam pojma sto prodajem....TT600E belgarda, 2000.godiste pravo. Bice registrovana ove ili sledece nedelje. Prvi vlasnik u Srbiji,stigla iz Italije. Motor komplet sredjen. Uradjen veliki servis. Ulje,filter, gumice ventila,stelovanje ventila, ocisceni i ustelovani karburatori,promenjeni difuzori izmedju karburatora i masine.Prednja USD viljuska komplet sredjena(tefloni,semerinzi,ulje) Na motoru bukvalno nema sta da se pipne. Dva kompleta tockova. Enduro i super-moto koji su trenutno na njemu. Ulozeno mnogo para i truda u motor. AROW izduv. Lanac i lancanici dobri. Znaci samo gorivo i gas. Cena fiksno 2500e. Nemojte mi nuditi manje jer na tu temu necu ni da razgovaram. Traze ljude za dreseve od XT-a koji su 7-8godina stariji od mog motora po 2000e. Zamena mozda i moze samo ne znam za sta. Prodaja nije hitna i uopste nije problem da je ja vozam.

UFF

hoces ja da ti kazem sto prodajes?

Gavrolini

Citat: UFF poslato 12 April, 2011, 15:01
hoces ja da ti kazem sto prodajes?
necu :)...ne UFF-uj mi oglas magarce.

BANE BROTHERHOOD

gavro bato sta te spopalo sad sta si poludeo sto prodajes bree [neampojma] si se popismanio za neki cross ili sta  ;D samo nemoj da mi kazes da ces da predjes na r ove keve ti to bi me DOTUKLOOO!!! :'( :'( :'(
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Gavrolini

hahahahah, ma jok brate okacio onako oglas,nije zapelo, tako ja svaki motor sredim pa prodam nekom da se navoza pa se ja ispocetka patim sa novim.

Milo¹*

za le¹eve afrike i tenere tra¾e po 2000 i kusur eur...  motor bombinica :)
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

MotoManijak

Afrika je motor u poredjenju sa ovim belim sluzbenim vozilom

Gavrolini

Citat: MotoManijak poslato 12 April, 2011, 20:54
Afrika je motor u poredjenju sa ovim belim sluzbenim vozilom
bojim se da tebe  niko nista nije pitao,zato paljba sa mog oglasa....a da pozdrav za ove sto dele minuse....napusite se i vi!!!

monsterbnt

Citat: Gavrolini poslato 12 April, 2011, 21:15
Citat: MotoManijak poslato 12 April, 2011, 20:54
Afrika je motor u poredjenju sa ovim belim sluzbenim vozilom
bojim se da tebe  niko nista nije pitao,zato paljba sa mog oglasa....a da pozdrav za ove sto dele minuse....napusite se i vi!!!

Ne podlezi provokacijama Gavrooooo
Motor je dobar i afrika moze samo da sanja o takvim performansama
I na putu a i van istog (sad ce i meni da lupaju minuse  [yahoo] [kralj] [blahblah] )

Problem je sto ljudi u srbiji samo za hondu znaju i sve ostalo im je ''precenjeno''
Ne spustaj cenu naci ce se vec neko ko zna sta imas
Smrt SVIMA!!!!

Gavrolini

realno nisam ni planirao da spustam cenu. Znam koliko sam ulozio i znam sta prodajem....a na drugu stranu uopste mi se ne zri sa prodajom,znam da je na motoru sve full i da mogu opusteno da se vozam i ovu i sledecu sezonu.

markodjurovic

kako se ovo cuje i kako ide , da se smrznes
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

misa-pei

Gavro, ja ima da ti lupim minus samo zato ¹to prodaje¹ ovu lutku :D.
Zavidim onome ko je kupi. Ovo mu doðe "2 u 1" :D
Država je najveći neprijatelj naroda

BANE BROTHERHOOD

ODJEDARED DVARED!!! ;D  ko NES KAFA JBTE   ;D sto sad nemam para majku mu da imamo josh jedan za stalu uuuuh!!! [doh] [doh]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Gavrolini

Citat: markodjurovic poslato 12 April, 2011, 22:18
kako se ovo cuje i kako ide , da se smrznes
video si,cuo si...tebi ne moram da pricam mnogo :)  Cak su taj dan ljudi pitali sta je uradjeno na masini kad tako mirno radi i sem izduva se ne cuje nista :) Inace neko rece da smo se lenji ja u dolasku culi vise kao helikopteri nego motori.

pit



   Lepa makina ,pogotovu mi se svidja sto ima i enduro tockove.Cena sasvim pristojna s obzirom da je komplet sredjena i nema sta da se ulaze to je to.

JankoR

Lijepooo , sreæno sa prodajom.

Koliko si para dao za auspuh jer mi treba komada 1 a ti si ga skoro uzeo?

Gavrolini

Citat: NikGold poslato 12 April, 2011, 23:24
Lijepooo , sreæno sa prodajom.

Koliko si para dao za auspuh jer mi treba komada 1 a ti si ga skoro uzeo?
nisam ga skoro uzeo...bio je na motoru

Bishke

Gavrolini,ti si ubuduce moj najbolji drug sto se tice kupovine motora :D
Steta za Tetku,nadam se da ce tek za neke 2 sezone da nadje vlasnika (mislim da je to dovoljno vreme da se sit navozas i da kazes sa razlogom : ZELIM NESTO DRUGO) :)
You should do one thing every day that scares you

Gavrolini

ajde ovako sad.....zbog  planova za bas duza putovanja, zamena moze za: CBR1000f u vrednosti do 1500e+doplata, tdm ili superteneru takodje u vrednosti 1500+doplata ili cvaju 250 hard enduro ili cross u vrednosti do 1100e + doplata

jevta

Ajd daj i slike drugog kompleta tockova ima jedan moj drugar zainteresovan za ovako nesto