Glavni meni

yzf 750 95god

Započeo Dutchman, 12 April, 2011, 01:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dutchman

u medjuvremenu ortak me zamolio da mu zbudzim rep na brzinu i da se ratosilja one roze nesretne boje sa yzf-a , elem posle hiljadu kombinacija boja nekako dodjemo da neke varijante i to ovako izgleda , Rep od R6 2007-8 kupljen kod brke , rep nije losh ali podrep se uklapa ko brushalter na Chak Norisu ... ali neshto sam uspeo da zbudzim mene iskreno nervira koliko to zija al dobro de , valjda ce svi da blenu u diodu koju sam uzeo od Isterivacha , radi extra sija sve u fullu i migavci integrisani , stvarno je do jaja , elem prebacheni fuzasteri zadnji levi na desnu , desni na levu stranu itd ... sedishte or Aramida (onaj crni sundjer za izolacije ) , stvarno sam se potrudio da zadnje napravim kao dijamant , ali nemoz sa seljacima da izadjesh na kraj , neki likovi sa Jerkovica mu uzeli 35eura iako su rekli od 10 do 30 , i plus nogama da su radili bolje bi ispalo , nategli skaj tako da sedishte ne igleda uopshte onako kako je trebalo , kako su proshtepali tako im popuco valjda skaj od igle to su zafarbali preko crvenog konca crvenim flomasterom , chak je i zadnje sedishte doshlo pocepano tj imaju dve rupe simetrichno , dal su pretegli pa je prso skaj ne znam al znam da su ga zajbali i da ih treba zaobici , idemo dalje , poshto je ishlo na brzinu , nisam sekao nosach akumulatora itd nego napravio konstrukciju za rep na njemu ushrafljenu itd , ofarban ram bumper sprejem , rezervoar takodje , plastike farbane mat crna Mipina to na kompresor , on je dechko neshto drndo masku sa nekom plastikom pa je smanjio malo far da ne izgleda kao autobus ... shta ja znam ... nije imao kes da doda za masku od R6 a i bolje jedva sam i ovo napasovao da lichi na neshto ... naravouchenije delovi od fiberglasa nikad vishe ... osim za trke ... elem crna mat malo razbijena sa 3d carbon folijom kupljenom u grafobazaru ispod TMF-a za 22e + pdv po kvadratu ... lepo se seche na kateru i lepo se lepi , al nemoze transferom da se prebaci nego mora malo trikova i magije ...

i to je to samo josh da dodam da ima bixenone u oba fara , trakice za gume je kupio na motoberzi nisu loshe crvena reflektujuca folija , prethodno smo ofarbali felne bamperom u crno mat ... i to je to sad slike ... ja nisam zadovoljan preterano dosta spoljnih faktora loshi delovi loshi majstori  i malo slobodnog vremena da bi uradio sve sam ...


Dutchman


Dutchman

zaboravih da napomenem da je vizir pravio Ivan vizir iz marinkove bare , nije hteo da napravi kako smo trazili nego ovako i od 20-30 naplatio 40e , plus shrafove iz luisa extra chekamo ga vec dve nedelje ...




Dutchman

#3





u principu to je to , mozete da pljujete shta vam se ne svidja , dodushe slike su to pa se pola i ne vidi ...
treba josh nalepnice na bochnim plastikama yzf najverovatnije crvene reflektujuce ne mnogo velike
i mozda neka mala na masci poshto mi ovo napred deluje prazno i generalno yzf i fzr ko da su udareni sekirom spreda :D

da nisam dodao da je stavio LED migavce napred i relej za njih , na sajmu smo uzeli one adapter plocice sa rupe za fabrichki migavac na ove male , bilo neshto 350din , ruchke crveno crne dobro mu stoje i ovi mali retrovizori i to je valjda to ... ostalo da stavim nosach auspuha od fuzastera do auspuha , dodushe auspuh smo malo iskrivili da bi mu povecali ugao , ovako deluje opasnije ... po meni rep sam mogao da dignem josh malo to mi malo smeta al kao pratio sam rezervoar neznam ni ja ...

nabitnije da ortak moze da se vozi ostalo cemo u hodu ;) zar ne

SSZGO

jel moguce bre da taj motor ima 6toklipna kljesta ili je to budzeno?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

svetac

dobar onaj burgman u pozadini!!  :-[

Andjelo

pa na slikama i ne izgleda tako lose  ..........................................a sto se tice uzivo moguce da ce se naci neka zamerka

ra$a

previ¹e je sitan rep za taj motor, a i mogao je da ide jo¹ malo gore.

UFF

Vizir je mogao veci ili da ga ne kupujete uoste-ovakav nema nikakvu funkciju

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: SSZGO poslato 12 April, 2011, 04:54
jel moguce bre da taj motor ima 6toklipna kljesta ili je to budzeno?
Motor je radjen kao homologacioni za superbike takmicenje pa je morao sve da ima kao trkacki OW01...da fabrikacija su 6 klipne, i OHLINS zadnji amortizer i upside down viljuska
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dzigi Boy

Ja bi mu skinuo te crvene trake i crvene rucice, treba da bude full crn..........sasvim pristojno izgleda, ja volim crnu, ali full crnu:))))

A za vizir nemam komentar??? uzas:(((((((((((((

Dutchman

vizir je trabalo da bude ovo pa da se spusti malo ka sredini vodoravno pa onda kao da si zalepio vizir od gsxr k8 , neka moja vizija MRA poshto je oreginalni ogromni balon ... al toliko o tome moze sve , malo razocharan

a shestoklipna kljeshta , ni ja nisam verovao al tako je fabrichki ... sad barem znash od chega da skinesh jeftina kljeshta ;)

burgman opasna mashina , skoro sam zamenio klackalice i sad je u fullu ... ipak je 400tka  ... ako nekog zanima na prodaju , cale oce nesto za chime se ribe vishe okrecu :D

rep kao shto rekoh , jbg , mozda moze na amortizer malo da se digne

a full crna ... pa trebalo je al i ovako je cool ... poenta ne preterati ...

mohikanac

Citat: SSZGO poslato 12 April, 2011, 04:54
jel moguce bre da taj motor ima 6toklipna kljesta ili je to budzeno?

Moguce moguce :),yzf 750 je bio ispred svog vremena......sestoklipna klesta,potpuno podesivo ogibljenje,usd viljuska,5 ventila po cilindru,125 konja................



Inace lepo je ispao yzf,ja bi mu malo jos podigao rep,i malo je sitniji jer yzf je pogolem motor,ali svdja mi se.

Kengur

Sto se tice nekih prepravki nisam neki preterani ljubitelj.. .Volim dobrog streeta da vidim ali Boze moj, stvar ukusa.. Izgleda mi ok, svidja mi se crna boja... Koja u principu nije dobra, jer se slabo uocljiv...

Sto se tice kocnica, taj motor koci po meni do 00, ima ga drugar, i mogu vam reci da je kocio bolje od R6 koje sam ja imao...


isterivac

Jbt, vec si ga zavrsio :D Svaka cast! Ja bi tu turio drugu prednju masku i nabacio neke Samse & Snadji farove :)
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

ra$a

ma jedina prerada koja treba je motor od fzr1000exup u koji je ubaèen yzf menjaè sa ¹est stepeni prenosa. :)

despic

rep je odlican, al prednja maska totalni promasaj :)
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ra$a poslato 14 April, 2011, 15:19
ma jedina prerada koja treba je motor od fzr1000exup u koji je ubaèen yzf menjaè sa ¹est stepeni prenosa. :)
evo kod mene menjac sa slektorom i viljuskama od YZF 750 place za entuzijastom....prava kombinacija je agragat od fzr 1000 u ramu od yzf750 sa ubacenim menjacem...raketa.....nista ne ide kao govno od pre dvadeset godina.....a kosta saku kikirikija
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

Napravi ti CBR 1000 RR i to 2008. godi¹te... Odlièno. ;)
It's the ride that matters, not the bike…

ra$a

Citat: revolution poslato 14 April, 2011, 22:25
prava kombinacija je agragat od fzr 1000 u ramu od yzf750 sa ubacenim menjacem

na to sam i mislio, mo¾da sam nejasno napisao. kolko para ti je taj menjaè?

re¹io sam da se u buduænosti vi¹e na balæem sa yamahama, voleo bih u kawu zxr da ubacim motor od devetke. auhhhh. ali to je veæ drugatea...