Glavni meni

MotoManijakova prednja guma?????

Započeo Dzigi Boy, 11 April, 2011, 23:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

vidi se da je celava po sredini i vrlo malo desna strana...ali je skroz sa strana kao nova sto se tice dubine sare

Dzigi Boy

Jebi ga Gavrolini, vozim je svaki dan, pogledaj bolje, pa odakle onoliki sjaj onda ako ima sare????

Gavrolini

Evo obelezio sam ti gde ti duboka sara,da je obaran motor u tim delovima bi bila shara duboka koliko i po sredini. Inace guma deluje vise trulo i staro nego potroseno.


Dzigi Boy

Ne postoji ni jedan Manijak koji bi oderao to sto si ti obelezio Gavrolini, tu vise nema sta da se drzi, a ti delovi na kraju su skroz zavrnuti i vise NEMA da ga jebes.......ako neko hoce da me razuveri i zeli da pokaze svoje umece, dajem moju skelu da proba, jebe mi se i ako padne!!!!!!!!!!!

Vlajko

Vidis da te loze.. sta se primas?   :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

PeraM

Johann je u pravu! Na svom BMW F800GS-u sam za 2godine preshao preko 23.000km!!! Gume se josh drza, samo su lanac i lanchanici gotovi!
Uzevshi u ubzir da je motocikli vozen na putovanja i nije gustiran po sistemu zadnjak, prednjak, razumljivo je da gume toliko traju. Takodje ne znachi da se nije brijao po ivicama, gde je to bilo moguce naravno.
Pomenute gume su zaista tvrde i traju. Meni lichno ne odgovaraju. Vishe mi leze neke mekshe smeshe. Kao shto je Anake 2, koje chekaju da se motiraju na bajk.
Dakle, nije problem potroshiti gume. Pitanje je nachina voznje i svrha korishtenja motocikla. Teshko da ce te mene videti da palim gunu na skupovima, te da dizem motocikli, ali se mozemo slobodno poterati po krivinama u skladu sa performansama mog motocikla i performansama mojih godina.
toliko....

Gvozden

nije da palish gumu , al palish vozace, Bolje reci ljudima da vozish 30 godina sportake .
Ko Peru proba da prati obavezno testira slajdere...Kad su mi rekli da idu u Umag sa tobom (kroz krivine )...LOL
Zale se ljudi na Ri da ih peglash sa GS-om, priznaj !! hahahah

Dzigi, guma deluje ostarelo..ako je pocela da secka, i polovna Anan je bolja nego burek !?