Glavni meni

Manijaci pomagajte!

Započeo jerej, 11 April, 2011, 15:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jerej

Posto ovo leto necu uspeti da kupim nindzu desetku, kao sto sam planirao, nasao sam jednog zxr-a 750 1990 god u prvoj boji na stranim tablama. Na motor nema ni dinara ulaganja jer je bas ocuvan,  gume lanac i lancanici novi, pa me zanima vase misljenje o ceni jer mi trazi oko hiljadu evra za njega i nije fiksna cena. Posto motora nemam i nisam hteo da uzimam bilo sta dok ne uzmem desetku, a za nju nemam novca ovog momenta,  ovo mi izleti i zaista nemam pojma sta uraditi, pa dajte neki drugarski savet.  [cheers]

prpa_zr

onako drugarski, razmi¹ljaj o buduæoj prodaji tog motora.. sla¾em se da je stanje super ali ipak je 1990.-o godi¹te

mrle

saèekaj jo¹ malo, sada kada proðe post, biæe kr¹tenja i venèanja  :)

gane

ako nema ni¹ta od 10-ke ove sezone , bolje uzeti ne¹to nego ne voziti ni¹ta....

SSZGO

1000 eura za stranca?

nije to malo nenormalno mnogo za taj motor?

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor


SSZGO

zasto da gledam nemacku kad znam cene u srbiji...
kod nas su motori jeftiniji

honda cbr 600 godiste 1997 prosle godine drug prodao za dal 1600 ili 1700 eura u veoma dobrom stanju (samo ruzna boja)

i to je prodavao 6 meseci motor

nase table, 7 godina mladji motor od tog sto planiras

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

davidoff

I ja mislim da se mnogo vise isplati ovde kupiti motor nego se cimoti oko uvoza....Poslednjih godinu dana Srbija je jedno od najjeftinijih moto trzista,za kvalitet....jbg koliko para toliko muzike...
We won't forget you Marco....


Andjelo

Citat: SSZGO poslato 11 April, 2011, 19:11
zasto da gledam nemacku kad znam cene u srbiji...
kod nas su motori jeftiniji

honda cbr 600 godiste 1997 prosle godine drug prodao za dal 1600 ili 1700 eura u veoma dobrom stanju (samo ruzna boja)

i to je prodavao 6 meseci motor

nase table, 7 godina mladji motor od tog sto planiras


prijatelju da se ne prepiremo kao Srbi ja koliko vidim u prvom postu da covek hoce da kupi motor na stranim tablama .............pa sam mu zato dao link da vidi  i uporedi koliko to godiste kosta preko  a ne motor na nasim tablicama  ovde

jerej

Citat: mrle poslato 11 April, 2011, 16:17
saèekaj jo¹ malo, sada kada proðe post, biæe kr¹tenja i venèanja  :)

Za tri godine sam imao tri vencanja i oko dvadeset krstenja godisnje... Od toga tesko da moze da se uzme i ovaj stari motor, a kamoli nesto novije... :)

jerej

Razgovarao sam sa jednim drugarom koji radi motore i on kaze da je sedamsto evra realna cena za taj motor.. mislim da cu ipak sacekati da skupim pare...

Dzambo

Ja bih sacekao da sam na tvom mestu. I jurio bih Charuginu 10ku. :)

jerej

Citat: Dzambo poslato 12 April, 2011, 00:00
Ja bih sacekao da sam na tvom mestu. I jurio bih Charuginu 10ku. :)

Ono je ekstra motor, jedan od najlepsih... jedina mana mu je sto nije zelene boje..

Dzambo

I to bi bila jedna jedina mana...:)

Vlajko

Uvek se isecem kad vidim ovakve naslove..

jedared covek kuka velikim slovima "pomagajte drugovi....!!!!!!!"  a ono nesto oko akumulatora  [doh]
 

za 1,5 do 2 ovde se moze naci solidna sprava.. skupi jos malo, mozda malo lastis i etoga..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

misa-pei

Jerej, koliko znam, ZXR 750 je imao nekih problema sa karburatorima, tj, da se pojede telo, relativno brzo, pa onda vuèe fal¹ vazduh. Pitaj Revolutiona, RBobana, Havarisanog i ostale poznavaoce, da li je to taj model i koliko ko¹ta da se sredi i kada se to de¹ava.
Država je najveći neprijatelj naroda

Gavrolini

jerej ajde sad napisi da je ovo sala i da si samo zajebavao!!! Da li si ti normalan uopste? Ako znas Bajagu iz sapca,on je skoro prodao onog novijeg zxr750(94-95 nemam pojma koje) Plavo-belo-zeleni,fabricka boja. Brdo neke napucane opreme(izduv,fuzasteri,rucke,vizir....) ,motor nema tackicu na sebi,nase table,istekla registracija. Jedva ga prodao za 1500e.  Taj motor o kome ti pricas ne vredi vise od 400e. I to samo da ga vozas po malo dok ne kupis 10ku i da ga onda bacis. Ako ga uopste budes i vozio do tad. Ja sam taj motor kao klinac sanjao,ona creva sto idu u rezervoar(kao da su skinuta sa nekog kucnog usisivaca) su me odusevljavala i sve je to trajalo dok ga nisam provozao ,bio je kod mene 3 dana ,sasvim dovoljno da shvatim kakvo je to govno od motora.

jerej

Hvala svima na savetima, resio sam da odustanem od tog motora i tema moze da se zakljuca.