Glavni meni

da bi motor bolje isao - treba da budete laksi

Započeo SSZGO, 23 Oktobar, 2010, 01:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

ahaha ... niste vi svoji ... trchite a niko vas ne juri ...ccc
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dzigi Boy

Zmajino ja sam odro 20 kilobera pa ti vidi??????

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

prpa_zr

Citat: Dzigi Boy poslato 05 April, 2011, 04:56
Zmajino ja sam odro 20 kilobera pa ti vidi??????

D¾igi, za koje vreme si odradio tih 20 kg ??

ja nisam ne¹to u fazonu da hoæu ba¹ da smr¹am, samo da vratim formu.. pre nekih mesec i po dana ponovo sam krenuo rekreativno da treniram kick box (posle pauze od 2,5 god) èak sam i preskakao treninge kad mi je klinja bolestan a vaga ka¾e da sam izgubio 2-3 kg..
Dodu¹e, jo¹ uvek nisam ubacio rad sa tegovima

Dzigi Boy

Negde oko 10 meseci, znaci bez tegova....promenio sam ishranu, nisam se ni jednom prezderavao, a pogotovo nisam jeo uvece.......traka za trcanje, malo i trcanje napolju...i malo po malo, ali sigurno ides na dole......evo sada vec nekih 6..7 meseci i nisam ni kilu dobio nazad, naravno i dalje vodim racuna sta jedem, msm da je to najbitnije???? Kad vidis da pada tezina onda se poneses pa jos vise vodis racuna sta i kako jedes, odnosno znas sta NE SMES da jedes!!!!!!!

Aerobni trening skida kile najbrze, ne teretana.......naravno sada kad mi je tezina OK sad treba teretana!!??

prpa_zr

Citat: Dzigi Boy poslato 05 April, 2011, 09:45
Negde oko 10 meseci, znaci bez tegova....promenio sam ishranu, nisam se ni jednom prezderavao, a pogotovo nisam jeo uvece.......traka za trcanje, malo i trcanje napolju...i malo po malo, ali sigurno ides na dole......evo sada vec nekih 6..7 meseci i nisam ni kilu dobio nazad, naravno i dalje vodim racuna sta jedem, msm da je to najbitnije???? Kad vidis da pada tezina onda se poneses pa jos vise vodis racuna sta i kako jedes, odnosno znas sta NE SMES da jedes!!!!!!!

Aerobni trening skida kile najbrze, ne teretana.......naravno sada kad mi je tezina OK sad treba teretana!!??

sve se sla¾em, samo me zanimalo koliki je period pro¹ao od kako si krenuo da ve¾ba¹.. i ja mislim da je ishrana najbitnija u celoj prièi.. i ¹ta jede¹ i kad jede¹..

Dzigi Boy

Pa krenuo sam da trckaram, ali nije mi bas islo, jer sam bio jako tezak, onda sam odlucio da prvo smanjim tezinu i to je trajalo oko 6 meseci.......

Pa prvo sam prestao da jedem smeca, grickalice, slatko, masno itd......a jedem vise ribe, piletine, bonzite, med itd.....inace krljam i dosta vocnih jogurta kojih mi je pun friz, kada me napadne glad, udarim jogurt i teram dalje i tako....

Zaboravi da ti kazem da sam pivo prvo izbacio!!!! A zadnjih par meseci sam alkohol izbacio 100% i tu msm da sam puno dobio?????

DebeliZmaj

ja sam poceo da pijem rakiju sas drugarima u zadnje vreme i skinuo par kila... :(
wtf ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dzigi Boy


Dzigi Boy


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ninja66


jager


MILJAN

Ja sam se upropastio posle povrede kième...Ne lièim na sebe... 10 kg vi¹e... Sad kreæem lagano ali sad se javlja i problem sa zglobovima u predelu gle¾njeva..Te¾ina... Bem ti zimu...
Cave ab homine unius libri

Ruza-Bandit

ja sam za 6 meseci ve¾banja u teretani smr¹ala 7 kg ali mi je ostao ¹lauf oko stomaka. To ne mogu nikako da skinem pa sam kupila ovo http://www.lama.rs/sport/nutrabolics-hemodrene-for-her-60tableta.html i planiram da uz teretanu i trèanje poènem da koristim i kuæni trena¾er!  Znam za sada da moram da prestanem da pijem svaki alkohol (ukljuèujuæi i pivo) i smanjim kafu... Ima li neko savet vezan za ishranu i neke specifiènije ve¾be za stomak i donji deo tela po¹to je taj deo najkritièniji kod devojaka?

SSZGO

sta mislis o tome da procitas temu pogotovo moje poruke?

btw 1 bacene pare

btw 2 vezbe za lokalno skidanje sala ne postoje...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Dzigi Boy

Oce neko mozda da mu prodam traku za trcanje??????????

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

AndreyRR

Citat: Nadalina poslato 17 Januar, 2011, 17:04
@ Zemunac
Da bi se neko razumeo u nesto, nije nuzno da on zavrsi 'skole' za to i to sto neko nije lekar, tj. nije diplomirao medicinu ne znaci da se ne razume u nesto u vezi sa medicinom. I, ne znaci da su lekari uvek u pravu. I, jos jedna bitna stvar- svi lekari znaju koliko su cigarete stetne, a vecina njih su pusaci. ;) Tako da, ta teorija otpada...

Posto sam zaludna i imam viska vremena, pored motora, moj hobi je i nutricionizam, pravilna ishrana i sve to... I, poprilicno sam edukovana u tom polju. Ne kazem da se ja licno pridrzavam svega toga, ali sebe smatram skoro pa kvalifikovanom da dajem savete u vezi sa tim.
Sve sto je Ivan napisao, ima smisla i vise je nego delotvorno.

A, sam termin hemija ima mali milion znacenja.... Hemija su i antibiotici koje pijemo kad se prehladimo i brufen je hemija i sve to je hemija.... Proteini su hemija, vitamini su hemija, sumece tablete su hemija, steroidi su hemija...
Ti pod terminom hemija verovatno mislis na steroide- i tu se slazem sa tobom... Ali, isto tako, svako ima pravo da radi sa svojim zivotom sta god zeli i savrseno me ne zanima da li neko veruje u neciju izjavu kao da je to sve i svja. Ako mi je nesto sumnjivo i ne verujem bas u to, ja cu lepo da se raspitam o tome- kako kod ljudi koji su merodavni, tako i na internetu, a tako i kod ljudi koji su to probali... I, da... Internet jeste zlo gde ima obilje i pogresnih informacija, ali isto tako- svako dovoljno razuman ce naci ono sto ga zanima.

Covek da bi uneo u organizam sve ono sto mu je potrebno bi trebao da jede kilograme i kilograme voca dnevno, kilograme mesa, mleka, jaja, zitarica... A, to je sve, jelte, nemoguce iz vise razloga- prvo, covek ne moze to da pojede a ni organizam ne moze to sve da prevari i sve ce to da se 'ostavi za kasnije varenje' do kog nece doci i sve to se lepo talozi kao salo...
Zato, Bog ziveo multivitamine- jedna tableta mi nadoknadi sve to... Da, to jeste hemija, hemija koju su lekari razvili kako bi nam omogucili da unosimo sve suplemente potrebne organizmu...
Zatim, whey i proteinski sejkovi i ta cudesa... Normalno je da svako ko iole ozbiljnije trenira to uzima jer organizam dozivljava dodatni 'stres' samim treninzima, a protein je ono sto mu je potrebno da bi misic rastao i da bi organizam se vratio u normalu... I sama planiram da pocnem da pijem neke sejkove kad pocnem da treniram ozbiljnije...
Onda, na red dolaze i sagorevaci masti iliti fat burner-i... Isto tako, funkcija njih je da pomognu organizmu kako bi sagoreo sve te godinama talozene masti. Znam, sad ce neko da kaze- nisu one dosle preko noci, pa ne mogu tako ni nestati. To je tacno, i potpuno se slazem sa tim, ali sto da se ne pomogne organizmu, kad je vec to izvodljivo- ako vec neko zeli brze rezultate... Naravno, i ovde postoje jaci i slabiji sagorevaci, postoje i oni koji imaju i sada vec nedozvoljene supstance.. Svaki covek ima pravo da izabere sta ce uzeti da koristi, ako uopste uzme nesto da koristi... Isto, ako neko ne ume da se lepo informise o necemu pre nego pocne sa tim, e pa onda sta da mu ja ili ti radimo...

a, ako mislite da je hemija losija od svega sto unosimo kao hranu u organizam- grdno se varate... Slave, rodjendani, proslave, teska hrana, masna hrana, rafinisani secer, svaki neizbalansirani obrok- sve je to ogroman shok za organizam i organizam se svakodnevno muci sa tim... a, niko, vidim, nema nista protiv slavskog ili svadbenog rucka gde se ljudi ozderu i kao: Uh, kako sam se lepo najeo. E, to je veci stres za organizam nego svi suplementi zajedno...
Mogu i o tome da vam napisem esej, ali to cu drugi put... da ne bude kako vas davim kao zmija zabu! ;D

EDIT: HoochieMan je bio brzi od mene... ili je samo njegov odgovor kraci... :D
Daj neku dijetu  ;D ;D [cheers]

balcan girl

nja nja nja ko bre da mrsavi? Jeste li ludi?! Nema me trenutno ni 60kg, daj te nesto da se ugojim jer leprsam na mom motoru kao zastava breee
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!