Glavni meni

da bi motor bolje isao - treba da budete laksi

Započeo SSZGO, 23 Oktobar, 2010, 01:12

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

jerej

pa radio sam to da vec mesec i nesto dana samo doruckujem i to iskljucivo ribu i povrce, naravno ne u velikim kolicinama. Hleb jedem integralni i evo jednu veknu sam kupio jos treceg marta i imam jos dva parceta.  za rucak se desi da pojedem nesto malo od povrca, a nekad ni to i za veceru jedem jabuke. Takodje uvece pijem prirodne cedjene sokove. Na ovome necu stati jer imam u planu jos desetak kg da smrsam. Od svega je jako bitno imati veliku volju i resiti problem u glavi. Na pocetku sam umirao nocu od gladi i nekad nisam mogao da zaspim jer je ala iz stomaka trazila svoje. sad sam se navikao na gladovanje i takoreci tesko mi je da se nateram da jedem. Uz sve ovo vec cetiri meseca vezbam na kucnoj teretani i nijedan put nije bilo izuzetka da sam zbog necega preskocio trening. Ovde cu se vratiti na neciji komentar na mom oglasu kad sam kupovao gladijator, gde mi je neko rekao da necu puno izdrzati sam da vezbam, jer je vezbanje dosadno kad vezbas kuci. e mani je svakim danom sve zanimljivije i takodje ni od toga necu odustati dok ne postignem rezultat. Posto je post i ne mogu da unosim dovoljno proteina u organizam, danas sam kupio proteine na bazi zitarica, tako da ce mi oni menjati proteinske obroke. Sto se tice garderobe, tu sam najsrecniji jer posle skidanja ovoliko kg ja sad imam sta da obucem i presrecan sam zbog toga.  :)

SSZGO

bilo bi dobro da vidimo slike pre i posle
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

jerej

Polako sa slikama. one ce biti tek kad uradim to sto sam naumio.

UFF

Cestitam na cvrstoj volji jereju
Aj cujemo se za 6 meseci da vidim da li vezbas i dalje ili je prasina i paucina na tom gladijatoru

Taraba

Lako je sad kad je pro¹la sezona krkanluka.
Kad upeèe sunce nikome nije do prasetine i slaninininice.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

losmi

Citat: Taraba poslato 20 Mart, 2012, 14:37
Lako je sad kad je pro¹la sezona krkanluka.
Kad upeèe sunce nikome nije do prasetine i slaninininice.
meni bas suprotno,sad mi se vozi a ne trenira,a kad je bio onaj minus,trenirao sam normalno...

jerej

Neka vas, ja znam sta mi je najbolje ciniti i znam da nece biti prasine na spravama, a ni viska kilograma. Inace proslo je cetiri meseca od kupovine sprava i od tad nisam prekinuo vezbanje, pa ne vidim razlog prekidanja ni za sest meseci..

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

SrpskiDzedaj011

Citat: jerej poslato 20 Mart, 2012, 18:40
Neka vas, ja znam sta mi je najbolje ciniti i znam da nece biti prasine na spravama, a ni viska kilograma. Inace proslo je cetiri meseca od kupovine sprava i od tad nisam prekinuo vezbanje, pa ne vidim razlog prekidanja ni za sest meseci..
Држи се. Борба је то.
I have to return some video tapes....

jerej

evo moram i ovde ponovo da se pohvalim jer sam smrsao sad vec 26 kg..  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

AndreyRR

svaka cast daj recepturu  ;D ;D,meni treba 5 do 10 kg manje

jerej

nemam vise kila na zajam, sve sam podelio..  :o ;D ;D ;D ;D

AndreyRR


Nadalina

Bravo, poooope, braaaavo!!! [cheers]

Ja skinula nekih 4, 5, uzela tati pare jer smo se pre toga opkladili i sad mi je ovako lepo... Me happy!
Jest` da su pare vec na `aljince unapred potrosene, al` doooobro! 8)
Dzukela u podznaku

AndreyRR


bora63

Tja! Zemsko...... krpice krpice i samo krpice

Nadalina

Citat: AndreyRR poslato 25 April, 2012, 11:43
kakva motivacija  ;D ;D

Pa, pazi... :D
Ja sam imala u planu da skinem te kilograme.
Ovako - jos sam i zaradila! [rofl]
Dzukela u podznaku

Plazma Keks

ako hocete da budete laksi i idete brze, dobro ispraznite svoj stomak na WC solji i sedite na motor/bajs ;D