Glavni meni

da bi motor bolje isao - treba da budete laksi

Započeo SSZGO, 23 Oktobar, 2010, 01:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Litar jogurta ode svaki dan to nije problem :D

UFF

da ali uz litar jogurta treba da pojedes i
800grama mesa, pola kile sargarepe, 5 jaja i 200gr sira :D

Major

To je za ceo dan.
5 jaja lagano - za dorucak mogu lagano da pojedem toliko ako ne i vise, 200 gr sira po 50 gr 4 puta nije nesto, jedino mislim da mesa 800gr ne bih mogao.
600gr max

SSZGO

nije to sir to je ELA SIR

sir bez masti i bez secera, na oko lici na blato, ukusom je tu negde :)


nemoj da jedes hleb pa da vidis kako ces da pojedes ne 800 nego kilo ipo mesa, dok trepnes...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Major

Pa kako meso bez hleba :D

Znam probao sam taj Ela sir i vise nikad, stvarno ko gips :D

SSZGO

Citat: MajorSoul poslato 02 Februar, 2012, 09:04
Pa kako meso bez hleba :D

Znam probao sam taj Ela sir i vise nikad, stvarno ko gips :D

takav stav ne zavrsava posao

ili ces da jedes sta volis i zaboravi sve, ili ces da jedes sta treba i da imas rezultate...

razliku vidi na nasoj prethodnoj slici u temi, ovi momci treniraju 5 godina, ali svaki dan jedu pljeskavice i palacinke...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

easy


Major

Citat: SSZGO poslato 02 Februar, 2012, 10:52
Citat: MajorSoul poslato 02 Februar, 2012, 09:04
Pa kako meso bez hleba :D

Znam probao sam taj Ela sir i vise nikad, stvarno ko gips :D

takav stav ne zavrsava posao

ili ces da jedes sta volis i zaboravi sve, ili ces da jedes sta treba i da imas rezultate...

razliku vidi na nasoj prethodnoj slici u temi, ovi momci treniraju 5 godina, ali svaki dan jedu pljeskavice i palacinke...


Salim se! Znam da je veoma bitno sta unosis da bi postigao rezultate.
Veoma slicno se ia hranim osim sto Ela sir ne mogu da jedem :D

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Bori¹a

Meni onaj levi izgleda do jaja
Kad bih ja bio onakav... ;D

easy

Citat: SSZGO poslato 02 Februar, 2012, 11:44
Citat: easy poslato 02 Februar, 2012, 11:14
jel mogu da te opeglaju 1 na 1 ?

ne igram basket...

ok, pojednostavicu:
da li ova dva lika mogu da igraju basket 1 na 1 koristeci tebe umesto basketare?


SSZGO

Citat: easy poslato 02 Februar, 2012, 12:07
Citat: SSZGO poslato 02 Februar, 2012, 11:44
Citat: easy poslato 02 Februar, 2012, 11:14
jel mogu da te opeglaju 1 na 1 ?

ne igram basket...


ok, pojednostavicu:
da li ova dva lika mogu da igraju basket 1 na 1 koristeci tebe umesto basketare?

ne verujem, radio sam ultimate fight 3 godine...
odlicna stvar za kondiciju i donekle rast...

najverovatnije, oni, kao i ti mogu samo da mi se napasu muda...

svrati, imamo salu sa strunjacama u teretani, mozes da proveris odmah dal cu da otresem pod tobom, ili bilo kim drugim kad smo vec kod toga...



#borisa

opet ti stavljas sranja u svaku temu...
sledeci ban ti je 30 dana
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

easy

dobro je majstore, drago mi je, popij jogurt, dishi...
naravno da bi mogao da mene olomis cistim egom, misice da ne pominjem

interesovalo me je ko je od vas na slici zaista snazniji




Kengur

Nemam mnogo da kazem na ovu temu, ali...

SSZGO-u i svim tim momcima koji mogu da jedu ''sranja'' i da budu disciplinovani u smislu treninga SVAKA CAST!
Ja licno ne mogu da se odreknem hrane... Mogu da korigujem, ali da ne odem u mek i omlatim 6 cizburgera veliku koku, i sladoled sa karamelom ne mogu... Ne mogu da prodjem pored Stepinog Vajata i ne pojedem punjenu ili obicnu sa pohovanim kackavaljem...

Tako da skidam kapu kad neko ima toliko volje... Svaka cast... Nije mi problem da treniram, aktivno sam se bavio sportom 8/9 godina, i onda sam ugasio sve totalno odjednom...
Srednja, alkohol, drustvo, provod... Klasicne gluposti...

Sad sam se kao opet aktivirao, igramo nedeljno par termina basket (5na5) i fudbal... Trazim zrtvu da uplatim teretanu ali nikako kilavljenje tegovima, neki lagani program, traka za trcanje dok je hladno napolu... Da vratim malo kondiciju, nekada sam imao po 3 treninga dnevno, ustajao u 6 na jutarnji futing... Sad ne mogu da se pomerim...

Ali hrane se ne odricem, to tek kad napunim neke godine i kad budem morao, do tad nista... Jedino cega hocu da se odreknem su cigare, tj da smanjim na pola pakle dnevno... To ce biti uspeh...

ranko

Citat: SSZGO poslato 01 Februar, 2012, 20:44
u tom jelovniku (skidanje masti) ceo litar ali za jedan dan...

post iznad imas kompletan jelovnik

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/389813_2343159933711_1091351230_32049918_1761856659_n.jpg

ivan pitanje... da li moze da se umanji ili izbaci nesto od ovoga a ubaci neki cistiji protein ( poznatije marke 90% isolat  ) ?

off topic... nesto gledam i cini mi se da je cena grama proteina ( 90% isolat ) niza od cene grama proteina kada dolazi iz mesa ( kupujes pilecinu u maxiju ) ?

SSZGO

Citat: easy poslato 02 Februar, 2012, 14:39
dobro je majstore, drago mi je, popij jogurt, dishi...
naravno da bi mogao da mene olomis cistim egom, misice da ne pominjem

interesovalo me je ko je od vas na slici zaista snazniji



delovalo je kao prozivka...

sto se tice snage



ja imam 100 kg i niski nivo masti

oni imaju 125 kg i jako visok nivo masti

kada bi se spustili na moj procenat masti, ostane im 85-88 kg odokativno

a snaga je jednostavna matematika, veca povrsina/misicna masa u kg = vise snage
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Citat: ranko poslato 02 Februar, 2012, 15:38
Citat: SSZGO poslato 01 Februar, 2012, 20:44
u tom jelovniku (skidanje masti) ceo litar ali za jedan dan...

post iznad imas kompletan jelovnik

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/389813_2343159933711_1091351230_32049918_1761856659_n.jpg

ivan pitanje... da li moze da se umanji ili izbaci nesto od ovoga a ubaci neki cistiji protein ( poznatije marke 90% isolat  ) ?

off topic... nesto gledam i cini mi se da je cena grama proteina ( 90% isolat ) niza od cene grama proteina kada dolazi iz mesa ( kupujes pilecinu u maxiju ) ?


cena izolata je skoro pa duplo skuplja u odnosu na meso... kupi u matijevicu mnogo je povoljnije...

sam kvalitet prave hrane je daleko visi u odnosu napraskove, da ne idem u to da nikad ne znas sta ima u tom prasku

tako da ja praskove ne koristim uopste


to je vise za nekog ko nema vremena da jede....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ranko

hvala ivan... generalno sam znao taj deo... prosto ima jos milion bitnih stvari u mesu koje su takodje potrebne organizmu...

meni se jedino cinilo da sam sa 60 grama 90% isolata dnevno uz regularnu ishranu mnogo dobro napredovao...

trenirao sam 4x nedeljno... trening 45 minuta ( ne racunam traku )... 2 serije svaka grupa misica ( osim nogu ) 60-80% snage ... 12 ponavljanja...
svake 2 nedelje povecavao za po jednu seriju... dok nisam dosao do 6 serija...
to mi je bilo za pocetak...
onda sam podelio po grupama misica...jedan dan bidza,  ledja i podlaktaje, drugi rame,tridza i pluca... isto 4x nedeljno...

ono sto sam primetio ( dugo sam trenirao kao klinac ko manijak bez rezultata ) jeste da ako hoces da rastes moras da jedes pametno i da vezbas MALO ( tj dovoljno... i u pocetku u teretani znaci prvih dinu dve )

a ako hoces da izgledas do jaja moras da vezbas ko manijak i da se hranis tako ko ti :)

ps. i cesto tudji program ne daje rezultate! mora da se gilja pa da se dodje do onog koji odgovara...

pps. raskenjao sam se ...

SSZGO

dobar program svakome daje rezultate... svi ljudi su isti, da nisu, bili bi druga vrsta...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor