Glavni meni

da bi motor bolje isao - treba da budete laksi

Započeo SSZGO, 23 Oktobar, 2010, 01:12

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

AndreyRR


balcan girl

jesam i to nije istina garantujem! Ne mogu da kontrolisem motor kad duva kosava :-P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

AndreyRR


balcan girl

da, ali ostali ne sevaju po putu kao pijane sotke, bar su u stanju da se drze svoje trake, meni je i 4 trake malo :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

AndreyRR


Bori¹a

Citat: balcan girl poslato 19 Novembar, 2011, 13:59
da, ali ostali ne sevaju po putu kao pijane sotke, bar su u stanju da se drze svoje trake, meni je i 4 trake malo :P
Ја нисам био пијан а биле су две траке и нисам могао да обуздан кинеског змаја па сам прешао у другу траку и добио комби

goranvojska

ti si onda laksi od irene.ako je ona 30kg koliko li si onda ti?

mkt


Ја нисам био пијан а биле су две траке и нисам могао да обуздан кинеског змаја па сам прешао у другу траку и добио комби
[/quote]
zmaja nije ni bilo  ;D

Popsy

Citat: balcan girl poslato 19 Novembar, 2011, 13:59
da, ali ostali ne sevaju po putu kao pijane sotke, bar su u stanju da se drze svoje trake, meni je i 4 trake malo :P
opusti ruke na kormanu da smanjis uticaj vetra koji preko tela ide kroz ruke na korman...  ja sam imao problem sa mimoila¾enjem sa velikim kamionima i sa vetrom dok ovo nisam poèeo da praktikujem ;)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

AndreyRR

Ovako,ja imam nekih 90kg,opusten sam na motor uvek
jer ako si stegnut eto belaja.Kad su bili ovi ludi naleti vetra
idem auto putem zalegnem i kad osine bocni vetar tacno osetim po prednjem
tocku kako me gura,udarim kontru a ono jos gore,osecaj
kao da ti neko izmice tlo pod tockovima.Mislim da se protiv vetra
ne moze.

Bori¹a

Citat: mkt poslato 19 Novembar, 2011, 16:07

zmaja nije ni bilo  ;D

Није, само кинез
Него му ја тепам, онако из милоште

Landser

#151
Sto se skidanja sala tice sve sto se nalazi u slobodnoj prodaji u radnjama je  [govance] , jedino kreatin i cist protein uz ekstremno kvalitetnu ishranu za koju 99% nas niti ima para niti vremena i volje......
A za masu je pravilo: ako  ne moras da stojis sedi ,ako nemoras da sedis lezi ,ako ne moras da budes budan spasvaj i jedi uvek i mnogo, to je bar lako...

Bori¹a

Citat: Landser poslato 19 Novembar, 2011, 20:43
Sto se skidanja sala tice sve sto se nalazi u slobodnoj prodaji u radnjama je  [govance] , jedino kreatin i cist protein uz ekstremno kvalitetnu ishranu za koju 99% nas niti ima para niti vremena i volje......
A za masu je pravilo: ako  ne moras da stojis sedi ,ako nemoras da sedis lezi ,ako ne moras da budes budan spasvaj i jedi uvek i mnogo, to je bar lako...

Да али за масноћу у салу
За мишићну масу неће моћи тако. . .

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sibin

iz mog iskustva dovoljan je jak trening uz pravilnu ishranu. ali imao sam priliku da probam i ovako nesto i rekao bih da nije lose. pozitvni efekti su sto ubije apetit i da motivaciju za kardio trening.
http://www.bestpricenutritiononline.com/product.php?productid=13826&cat=0&page=1&gclid=CNzRr6nDw6wCFcp65QodHxQdqg


Plazma Keks


dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

balcan girl

E jbg posao mi je takav da stojim minimum 10 sati dnevno, ne stizem da spavam i jedem kad stignem
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Citat: AndreyRR poslato 19 Novembar, 2011, 16:49
Ovako,ja imam nekih 90kg,opusten sam na motor uvek
jer ako si stegnut eto belaja.Kad su bili ovi ludi naleti vetra
idem auto putem zalegnem i kad osine bocni vetar tacno osetim po prednjem
tocku kako me gura,udarim kontru a ono jos gore,osecaj
kao da ti neko izmice tlo pod tockovima.Mislim da se protiv vetra
ne moze.
Ja sam 130 kg i u CG me je dva puta tako ¹ibao boèni vetar da me je jednom skroz ispravio u krivini..Posle smo vozili  drugom.... Skretao je upravljaè, ljuljao auta... Nisam stajao ali je bilo napeto ko' na WC ¹olji...
Cave ab homine unius libri

UFF