da bi motor bolje isao - treba da budete laksi

Započeo SSZGO, 23 Oktobar, 2010, 01:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boki

Citat: UFF poslato 05 Februar, 2012, 14:01
A objasni coveku kako misic raste kad bildujes a kako kad plivas

kod plivaca se celija razmnozava tj deli a kod bildera siri tj samo povecava pa plivac ima jaci misic od bildera ako im je presek/povrsina tog misica ista
istina ili zabluda?
mythbusters

Nema sta da mi objasnjava, trenirao sam plivanje i atletiku, a i dalje cesto kombinujem tegove, plivanje i trcanje

Sem toga, ja prvi ne zelim da izgledam kao bilder, a oni koji zele treba da budu svestni da to pre svega zahteva visegodisnje posvecivanje

Boki

Citat: ra$a poslato 05 Februar, 2012, 15:19
ja sam skoro batalio teretanu, ne mogu da se organizujem da ispo¹tujem sve kako treba a i zasitio sam se pa sam pre¹ao na zgibove sklekove propadanja èuènjeve i trbu¹njake za sad je ok. naravno ne oèekujem nikakav rast i preterani napredak ali se oseæam malo bolje nego kad sam radio sa tegovima. videæemo...

kad ti postane lako, radi kao ja, sve isto samo sa jednom rukom-nogom :)

Ja ceo zivot radim ove nazovi klasiène ve¾be, nista bez ¹ipke!

Vazna je i funkcija misica, ne samo izgled

slave74

Za sirinu ledja, zgibovi -siroki hvat, sto siri, 5-10 serija, kolko mozes. Za 2-3 meseca primetices, napredak.

PRINC

kako ono bese? prvo se dobro isplaces...,pa se dobro iseres...,pa onda jedan vinjak i dva bromazepana....
meni nije jasno kako to da su neki mnogo pametni  i znaju sve o treningu i ishrani a teg nisu digli verovatno nikad,a kamo li drzali djetu!
ima mnogo literature koja ce ti objasniti,koju su pisali uceni ljudi,isto tako ima i nekoliko dokumentaraca koje mozes pogledati pa vidis sta da radis i kako...

SSZGO

Citat: UFF poslato 05 Februar, 2012, 14:01
A objasni coveku kako misic raste kad bildujes a kako kad plivas

kod plivaca se celija razmnozava tj deli a kod bildera siri tj samo povecava pa plivac ima jaci misic od bildera ako im je presek/povrsina tog misica ista
istina ili zabluda?
mythbusters

nemam pojam odakle si iskopao ove nebulozne informacije...
Reci ne¹to pametno i svi æe te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Pa ja da znam ne bi tebe pitao

i da me interesuje uopste

ovaj forum sluzi za zajebanciju ko oce da se informise o praviloj ishrani i treningu sigurno nece ovde da dodje pa sta ste se onda koji kurac primili da svi postovi moraju da budi tacni?

A sto se tice plivanje vs gym ako su oboje iste tezina sanse nema da bilder bude ni jaci ni idrzljiviji (mozda moze da digne vise iz benca i to je to)

goranvojska

plivanje je jedini sport u kome se upotrebljavaju svi misici i najpravilniji razvoj se postize plivanjem.sad o snazi ..........neznam.

SrpskiDzedaj011

Citat: goranvojska poslato 07 Februar, 2012, 17:29
plivanje je jedini sport u kome se upotrebljavaju svi misici i najpravilniji razvoj se postize plivanjem.sad o snazi ..........neznam.
Зар није древна вештина светих отаца!?
I have to return some video tapes....

SSZGO

Citat: UFF poslato 07 Februar, 2012, 16:55
Pa ja da znam ne bi tebe pitao

i da me interesuje uopste

ovaj forum sluzi za zajebanciju ko oce da se informise o praviloj ishrani i treningu sigurno nece ovde da dodje pa sta ste se onda koji kurac primili da svi postovi moraju da budi tacni?

A sto se tice plivanje vs gym ako su oboje iste tezina sanse nema da bilder bude ni jaci ni idrzljiviji (mozda moze da digne vise iz benca i to je to)

ako dize vise iz bencha, to postize magijom ili snagom?

apsolutne teorije nema da se neko plivanjem razvije ili d aima snage koliko moze  radom sa opterecenjem

necemo mesati kondiciju i snagu, jer se kondicija ne dobija vezbama sa tegovima, plivanje je mnogo vise kardio nego bilo sta drugo, tako da plivanjem ces dobiti na kondiciji ali na snazi slabo...
Reci ne¹to pametno i svi æe te pamtiti - Nepoznati autor

Plazma Keks

da li si se uhvatio u kostac sa nekim vaterpolistom ili plivacem?

Bori¹a

A vaterpolista svu snagu koju ima stekao je plivanjem i sutiranjem lopte?

Plazma Keks

a ti mislis da je svaki plivac stekao snagu plivanjem?

AndreyRR

Bori¹a

Citat: Plazma Keks poslato 07 Februar, 2012, 20:14
a ti mislis da je svaki plivac stekao snagu plivanjem?

Pa ti pricas kao da jeste stekao
Svi se pucaju u teretani tu nema dileme

Plazma Keks

plivaci koriste vrlo malo sprava. sve ostalo su vezbe kao sklekovi, cucnjevi, trcanje....

Major

I plivaci i vaterpolisti svi oni koriste teretanu da bi ojacali.

Plazma Keks

samo sto i jedni i drugi imaju drugacije misice od bodybildera. ne izduvaju se posle 3 meseca ne aktivnosti

Major

Totalno ne vazno.. mada realno i da bilo koji od pomenutih ne trenira 3 meseca splasnuo.

Plazma Keks

Major